Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

poza dwoma kółkami
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: pete17 »

Sylwek pisze:-Fajnego radia kiedyś słuchałem...
-Momenty były?
-No masz! :grin:
Rycerzy trzech,Kmicic Wołodyjowski Zagłoba,gnębi ich pech wszystkim im się....itd. :swieczki:
Lubię motory...wszystkie.
Skjak
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.07.2013, 23:24
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Przedmieście Kielc

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Skjak »

Ja, jako podpodprofesor mniemanologii stosowanej chciałbym powiedzieć, że mój ból jest większy i większy i większy i....... chyba mi się już ulało.
LP3 słucham praktycznie od pierwszego wydania, bardzo czekałem na 2000-czne notowanie, ale chyba jeszcze trochę poczekam.
Trójka umarła [*] [*] [*]
Na pohybel tym , którzy się do tego przyczynili.
I to by było na tyle.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: old1977 »

https://www.youtube.com/watch?v=Ka1HhN8ciLk
jakoś nie widzę aby Kazik był strasznie przejęty tym że ktoś tam odchodzi nawet się nie zająknął a w środku wywiadu wspomina że fajnie dzięki tej akcji ma promocję płyty za FREE i w cale nie czuje że mu ktoś wolność zabiera nawet murem za nikim nie staje,chłop zadowolony uśmiechnięty ,burza w szklance wody czas na młodych.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: pete17 »

Skjak pisze:Ja, jako podpodprofesor mniemanologii stosowanej chciałbym powiedzieć, że mój ból jest większy i większy i większy i....... chyba mi się już ulało.
LP3 słucham praktycznie od pierwszego wydania, bardzo czekałem na 2000-czne notowanie, ale chyba jeszcze trochę poczekam.
Trójka umarła [*] [*] [*]
Na pohybel tym , którzy się do tego przyczynili.
I to by było na tyle.
NA POHYBEL!!!
Lubię motory...wszystkie.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: pete17 »

old1977 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=Ka1HhN8ciLk
jakoś nie widzę aby Kazik był strasznie przejęty tym że ktoś tam odchodzi nawet się nie zająknął a w środku wywiadu wspomina że fajnie dzięki tej akcji ma promocję płyty za FREE i w cale nie czuje że mu ktoś wolność zabiera nawet murem za nikim nie staje,chłop zadowolony uśmiechnięty ,burza w szklance wody czas na młodych.
Co prawda to prawda Andrzeju,lecz...<,,silny jest bezwład i przyzwyczajenie...,,że tak zacytuje... :wink:
Lubię motory...wszystkie.
plebi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 213
Rejestracja: 02.10.2010, 16:07
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: plebi »

Ja juz w latach 80 narzucalem sie kamieniami w ZOMO w Gdansku pod stocznia i Brygida. Teraz pora na nowe pokolenie aby stawilo opor wladzy z zapedami totalitarnymi - poki jeszcze nie za pozno.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wilq.bb »

Paniowie ostatnie ostrzeżenie.... Potem zamykam temat.

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
plebi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 213
Rejestracja: 02.10.2010, 16:07
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: plebi »

Czy to jest HYDE PARK czy jednak nie - bo przyznam że nie bardzo rozumiem.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wilq.bb »

Politykowanie na forum nie jest mil widziane - ja wiem, że aż się prosi w obecnej sytuacji skomentować, ale nie będziemy robić z TCP miejsca do plucia jadem.
Nie ważne czy to Hyde Park, czy to, czat czy gdziekolwiek - nie ma zgody i "toćka".
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: old1977 »

plebi pisze:Ja juz w latach 80 narzucalem sie kamieniami w ZOMO w Gdansku pod stocznia i Brygida. Teraz pora na nowe pokolenie aby stawilo opor wladzy z zapedami totalitarnymi - poki jeszcze nie za pozno.
a gdzie tu totalitaryzm? piszesz co chcesz?mówisz co chcesz? nikt cię za to nie zamyka?nikt cię za to nie ściga,nikt ci paszportu nie zabiera,kanałów w telewizji multum,stacji radiowych opór nie pasuje mi to przełączam kanał i już ja tam się nie czuję represjonowany.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

old1977 pisze:a gdzie tu totalitaryzm? piszesz co chcesz?mówisz co chcesz? nikt cię za to nie zamyka?nikt cię za to nie ściga,nikt ci paszportu nie zabiera,kanałów w telewizji multum,stacji radiowych opór nie pasuje mi to przełączam kanał i już ja tam się nie czuję represjonowany.
Najkrócej mógłbym napisać: jeszcze nie. Ale to byłoby zbyt proste. Szklanej kuli i zdolności do współpracy z nią nie posiadam, więc nie wiem co będzie dalej.

Dla mnie, podobnych wiekiem dinożarłów i jeszcze starszych, Trójka była czymś w rodzaju tego forum. Bywały momenty lepsze, gorsze. Odnajdowałem w tej rozgłośni swego rodzaju równowagę między słowem mówionym i dźwiękiem muzycznym. Ogromną różnorodność i ciekawość kolejnych audycji.
Miejsce, gdzie można było usłyszeć różne opinie, niekoniecznie zgadzać się z interlokutorami, ale było miejsce dla wszystkich. Stacji wszelakich, często nadających sieczkę muzyczną jest mnóstwo, ale dla mnie wstępniak utworu grupy ABC na początku i końcu LP3 brzmiał zupełnie inaczej, niż u innych nadawców.

Trójka mogła spokojnie i z godnością zestarzeć się wraz ze swoimi słuchaczami, zmieniając się czy też powoli ustępując miejsca młodości, inności. Zamiast tego, otrzymała prawego prostego między oczy, zgodnie z zasadą chama, który nigdzie nie będąc twierdzi: po co innym paszport? Stacja ta, dawała możliwość wyboru, a nie stawiała przed faktem dokonanym. Również dzięki osobom tam pracującym, mogłem szerzej poznać trochę więcej świata, niż ten za najbliższą miedzą.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wojtekk »

Lepiej mówić o Trójce i jej braku ale ostrożnie z polityką. To zdrowa zasada i polecam się trzymać rekomendacji moda
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: old1977 »

:ohmy: [quot :ohmy:"wojtekk"]Lepiej mówić o Trójce i jej braku[/quote] przecież trójka cały czas istnieje i nadaje
P0
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wojtekk »

Nadaje. Ale wielu prowadzących i programów nie ma. Dla mnie trójki nie ma. Szanuję inny pogląd, że to, iż coś nadaje jest trójką.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: old1977 »

myślę że dużo szumu o nic,nie ma ludzi nie zastąpionych świat idzie do przodu pewne sprawy przemijają inne się pojawiają przyroda nie lubi próżni :wink:
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Artek »

old1977 pisze:myślę że dużo szumu o nic,nie ma ludzi nie zastąpionych świat idzie do przodu pewne sprawy przemijają inne się pojawiają przyroda nie lubi próżni :wink:
Po części się zgodzę, że świat idzie do przodu i wiem, że nie ma ludzi niezastąpionych.
Myślę jednak, że jest szum i bardzo dużej ilości ludzi się nie podoba sposób zarządzania tym radiem. Spójrz proszę, że nawet senacka komisja kultury się zajęła wyjaśnianiem rozpadu tej cegiełki, która jednak dość kulturalnie łączyła słuchaczy.
Dominator.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wojtekk »

old1977 pisze:myślę że dużo szumu o nic,nie ma ludzi nie zastąpionych świat idzie do przodu pewne sprawy przemijają inne się pojawiają przyroda nie lubi próżni :wink:

Teoretycznie nic się nie stało i nie ma ludzi niezastąpionych. Tak samo można powiedzieć, gdyby Real Madryt stracił wszystkich piłkarzy: "Nic sie nie stało".

Oczywiście możemy się spierać o to, czy coś się stało. Według mnie stało się dużo złego, według Ciebie nic się nie stało złego. Ok - pięknie się różnimy.

Dla mnie zrujnowano radio na którym sie wychowałem. Uczyłem sie muzyki, nagrywałem na kasety "hity". Słuchałem słuchowisk dla dzieciaków a potem dla nastolatków. Nie ma już tego radia ani podobnego.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: falco »

Obrazek

Jako autor wątku pozwolę sobie na pierwszy i końcowy jednocześnie komentarz - brak słów...

EOT.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Skjak
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.07.2013, 23:24
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Przedmieście Kielc

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Skjak »

old1977 pisze:burza w szklance wody czas na młodych.
Tiaaa...młodzi absolwenci pewnej uczelni z miasta na literę T już się gotują w blokach i po cichutku szepczą: teraz k... MY.

Jest taki stary japoński film (który swoją drogą polecam) pod tytułem " Ballada o Narayamie" w skrócie:
" W niewielkiej wiosce każdy, kto osiągnie wiek 70 lat musi ją opuścić, w celu udania się na szczyt pewnej góry, aby tam umrzeć. Jeśli ktokolwiek odmówi, przyniesie wstyd swojej rodzinie. Staruszka Orin jest w wieku 69 lat. Najbliższej zimy i na nią przychodzi czas odbyć ostatnią podróż. Jednak wpierw musi ona się upewnić, czy jej najstarszy syn Tatsuhei znalazł dla siebie żonę".
Taki dajmy na to Piotr Kaczkowski już dawno powinien był znaleźć się na Narayamie, a nie szwędać się po Myśliwieckiej 3/5/7, zajmując miejsce i czas antenowy.
Wszak:
old1977 pisze:myślę że dużo szumu o nic,nie ma ludzi nie zastąpionych świat idzie do przodu pewne sprawy przemijają inne się pojawiają przyroda nie lubi próżni
nie zastąpionych się ciut inaczej pisze jak mówił Zenon Laskowik do pani Pelagii :tongue: ale oni też już powinni być na Narayamie. Upss.. Bohdan Smoleń już się wdrapał.
Ale:
old1977 pisze:przecież trójka cały czas istnieje i nadaje
Tiaaaa... takżezarówno jak i TVP.

Narayama to oczywiście taka przenośnia jest, bo póki co wszyscy którzy odeszli - odeszli (lub zostali wyrzuceni) tylko z radia i cieszą się zdrowiem w przeciwieństwie do Trójki, która została zabita a ten wątek jest trochę jak stypa po niej.
A na stypie jak to na stypie, zbiera się rodzina, przyjaciele, znajomi i wspominają zmarłą, wymieniając raczej jej zalety (choć pewnie miała i wady) i nikt raczej nie mówi że to stara bezwartościowa kobieta była i że w zasadzie nic się nie stało bo przecież:
old1977 pisze:kanałów w telewizji multum,stacji radiowych opór nie pasuje mi to przełączam kanał i już
Ciszej nad tą trumną

Na pohybel, Wiecie komu.

I to by było na tyle
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: old1977 »

ee tam popadacie w paranoję ,radio to normalna firma która ma przynosić zysk a nie być przechowalnią,idą wybory trzeba robić szum krzyczeć o wolności słowa itp,sam zainteresowany Kazik np. powiedział że mu to na rękę bo promocję ma za free,czy to będzie prawica czy lewica czy liberałowie czy inni kosmici każda władza będzie szukać tuby propagandowej,opozycja ma media prywatne po swojej stronie, temat rzeka,moim skromnym zdaniem nie ma nad czym płakać nie będzie taka to będzie inna trójka
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości