Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: falco »

I to jest g_e_n_i_a_l_n_a wiadomość - powstaje Radio Nowy Świat.

Cholerrrnie mocno 3mam kciuki i liczę na, to, że po kilkudziesięciu latach słuchania, obecna cisza w eterze szybko zniknie i znów włączę porządne audycje muzyczne z nietuzinkowym humorem i profesjonalizmem, którego ze świecą szukać u obecnych dziennikarzyn...

Na pohybel brudnym, politycznym łapskom, co wszystko potrafią tylko uwalić gów...m!
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Artek »

Najlepszy nius od kilku miesięcy. :yaho: :zabawa:
Dominator.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: sajmonwww »

Anna Gacek już nadaje w Spotify nie słyszałem o zbiórce... , myślę że takie tuzy świata mediów nie muszą zbierać 'na tace'... Trochę to żenujące. Jak zwykle myślę przewrotnie ale co tam... RYDZYK zbiera to i Mann może...
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

Falco- duże piwo, za tę wiadomość :thumbsup: .

Ostatnimi czasy, tylko polowałem na audycje niektórych dziennikarzy. Nawet reklamy obecnie są bardziej radosne, od ciągłych komunikatów wirusowych, czytanych głosem pogrzebowym. Dobre dziennikarstwo to ginący gatunek, a Trójka, w moim odczuciu, była dość dobrze zbalansowana pod względem muzyki, jej różnorodności, humoru, słowa gadanego, do którego trzeba się dobrze przygotować.

Obecnie, jej główny ton, coraz częściej kojarzę z funkcyjnymi, przesłodzonymi włazi :dupa: mi, rozpaczliwym nadawaniem jakiejkolwiek muzyki oraz chamską, jednostronnie wyklętą narracją historyczno- polityczną. Smutne, że w poprzednim ustroju, do którego tak nieświetnie milowymi krokami powracamy, dawała radę przetrwać, a zatłukł ją odrażający, rechoczący, współczesny prymitywizm i relatywizm.

Życzę nowej inicjatywie jak najlepiej, zdając sobie sprawę, że, po początkowym entuzjazmie, będzie ciężka harówa na rzecz budowy wizerunku. Niestety, nie będą mieli archiwaliów PR, a jedynie własne, które to posiada stosunkowo mało radiowców.
Oby przetrwali, a my byśmy mogli faktycznie wybierać, nie tylko między złym i jeszcze gorszym. By można było włączyć stację na cały czas słuchania, nie krzywiąc się zanadto :smile:.

Ciekawi mnie jeszcze, czy Niedźwiedź odejdzie po 2000 odcinku listy?
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: old1977 »

sajmonwww pisze:Anna Gacek już nadaje w Spotify nie słyszałem o zbiórce... , myślę że takie tuzy świata mediów nie muszą zbierać 'na tace'... Trochę to żenujące. Jak zwykle myślę przewrotnie ale co tam... RYDZYK zbiera to i Mann może...
:thumbsup: popieram
każdy daje hajs na co chce jego sprawa,ale myśl przednia "dajcie mi siano na firmę ja ją wyposażę nie biorąc grosza kredytu i od razu zacznę kosić hajs w tym przypadku na reklamach"
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: sajmonwww »

old1977 pisze:
sajmonwww pisze:Anna Gacek już nadaje w Spotify nie słyszałem o zbiórce... , myślę że takie tuzy świata mediów nie muszą zbierać 'na tace'... Trochę to żenujące. Jak zwykle myślę przewrotnie ale co tam... RYDZYK zbiera to i Mann może...
:thumbsup: popieram
każdy daje hajs na co chce jego sprawa,ale myśl przednia "dajcie mi siano na firmę ja ją wyposażę nie biorąc grosza kredytu i od razu zacznę kosić hajs w tym przypadku na reklamach"
WOW ostro, ale przypomina mi się akcja zbiórki pewnej znamienitej wokalistki powiedzmy o psełdonimie 'drzewo' gdzie dom, mieszkanie itp to wartość ok. 6 mln... Ale co gwiazda to nie może najpierw sama się ogarnąć... Zróbmy zbiórkę... Gacek jak powie żeby dać to dam... Uwielbiam jej 'eerr' :thumbsup: Mann to już emeryt ciekawe czy doczekał jubilaty czy na co czekał tyle czasu :grin:
plebi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 213
Rejestracja: 02.10.2010, 16:07
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: plebi »

Jakby nie bylo minusem tego rozwiazania jest to ze w samochodzie bez neta , BT czy innych bajerow - nie pojawi sie ta stacja. Niestety FM to nie to samo co internet.
plebi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 213
Rejestracja: 02.10.2010, 16:07
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: plebi »

POlecam za to aktualnie najlepsza audycje muzyczna Strefa Muzyczna Radia Gdansk (Muzyczna Strefa :-).
Właśnie leci :-)
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: sajmonwww »

plebi pisze:Jakby nie bylo minusem tego rozwiazania jest to ze w samochodzie bez neta , BT czy innych bajerow - nie pojawi sie ta stacja. Niestety FM to nie to samo co internet.
Świat idzie do przodu, ale są wynalazki które pomagają dostosować "stare" do "nowego". Niedawno miałem W124 z radiem kasetowym Becker'a i żeby słuchać muzyki z Spotify, YT, czy używać "bezręcznie" telefonu miałem Jabra Freeway. Oczywiście potrzebny jest internet, ale w dzisiejszych czasach żeby go nie mieć trzeba mieć mocną :dupa: ... :grin:
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

Cóż, do uratowania coraz mniej :swieczki: .
Niedawno odeszli z rozgłośni Bugalski oraz Drozd.

Teraz lecą Gil i Niedźwiedź. Reasumpcja głosowania na LP3, bo miał wygrać ostry cień mgły Adriana :wacko: ?
Ciekawe, czy przy Nowogrodzkiej już wiedzą, kto to ten Kazik Niedźwiecki :lol: :lol: ?
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Artek »

Nie wiem, czy da się to odbudować.... Trójka zrówna się słuchalnością z dwójką.
No chyba, że poleci parę górnych stanowisk i ludzie tworzący tę rozgłośnię od kilkudziesięciu lat zjednoczą się dla słuchaczy i będzie WIELKI come back. Było by to muzyczne wydarzenie roku.

Piękny to przykład, gdy ludzie na stanowiskach z namaszczenia rozwalają coś, co tworzono z wielkim sukcesem tak wiele lat. Widziałem już dużą firmę, która po odejściu najbardziej wartościowych pracowników stała się niczym.
A zaczęło się od kobiety :haha:
Dominator.
Awatar użytkownika
roberthd79
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 26.03.2016, 21:02
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: roberthd79 »

DL1000k5
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wojtekk »

Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Radek
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 398
Rejestracja: 20.06.2011, 23:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Garwolin

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Radek »

TVP info. Dzięki! Kuźnia dobrej, starej szkoły dziennikarskiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: tomekpe »

Radek pisze:
TVP info. Dzięki! Kuźnia dobrej, starej szkoły dziennikarskiej.
Wręcz rzekłbym z innej epoki ;)
Awatar użytkownika
Żaki-Czan
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 18.05.2020, 12:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Maksymów
Kontakt:

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Żaki-Czan »

Dzisiaj odszedł człowiek, który towarzyszył mi w drodze do pracy - Tomasz Rożek. Jego pytania z kosmosu były niesamowite. Dobrze, że w aucie radio z bt mam, będzie alternatywa w postaci podcastów.
Ciekawe kiedy Wałkuski się pożegna. Jego też uwielbiałem i te napady na banki...
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: tomekpe »

Żaki-Czan pisze:Dzisiaj odszedł człowiek, który towarzyszył mi w drodze do pracy - Tomasz Rożek. Jego pytania z kosmosu były niesamowite. Dobrze, że w aucie radio z bt mam, będzie alternatywa w postaci podcastów.
Ciekawe kiedy Wałkuski się pożegna. Jego też uwielbiałem i te napady na banki...
:swieczki: :swieczki: :swieczki:

Tak bardzo lubiłem te różne smaczki. Jak można było to zniszczyć :/
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

tomekpe pisze:Jak można było to zniszczyć :/


Tak, jak np. pewną stadninę? Żeby nam jakieś arabskie konie, deptały rdzenną, polską ziemię?
Są ludzie obawiający się inności, różnorodności, inteligentnej satyry i ironii. Nie mający dystansu do siebie i otoczenia. Przyjmujący literalnie słowo i bezgranicznie kochający wodza. Mamy dość liczną grupę osób w społeczeństwie, tęskniących za poprzednimi czasami, gdy partia mówiła co masz robić, mówić, myśleć. Homogeniczny, szary, bierny naród.

Znalazł się niedointernowany naczelnik, który skanalizował te wszystkie lęki, dzięki metodzie d'Hondta zgromadził większość. Obsadził podobnymi frustratami różne stołki i stołeczki, a ci na wyścigi odgadują słowa jeszcze nie wypowiedziane. Trójka to tylko rykoszet, wypadek, gdzie znalazła się dość duża grupa, umiejąca w końcu powiedzieć: dosyć.

Ale Ty to wszystko wiesz..
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: wilq.bb »

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, ale Panowie wróćmy do tematu przewodniego - nie brnijmy w politykę.
Chociaż niech tutaj będzie normalnie.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

-Fajnego radia kiedyś słuchałem...
-Momenty były?
-No masz! :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości