Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

poza dwoma kółkami
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

Trochę czasu minęło, RNŚ się wyklarowało.
Kilka minut temu, zakończyła się kolejna audycja red. Grabarczyk z udziałem Olafa Kwapisa.
Ja uwielbiam :grin: . Rzymskie opowieści głównego narratora, okazjonalnie tylko przerywane dyskretnym śmiechem prowadzącej. Czekam na nie co tydzień :smile: .
marek79
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 464
Rejestracja: 29.06.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: marek79 »

W wolnej chwili
Proszę posłuchać
Radia 357
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

Nowy Świat świętuje pierwsze urodziny :thumbsup: .
Trochę okrzepli i rozwijają się.

Życzę im, podobnie jak 357, wytrwania na rynku czyli po prostu wiernych patronów.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3091
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: henry »

GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: Sylwek »

marek79 pisze: 29.04.2021, 15:13 W wolnej chwili
Proszę posłuchać
Radia 357
Możliwe, że będziemy słuchać, nie tylko w wolnej chwili.
(Zastanawiam się, którą emotikonkę wstawić: :grin: :swieczki: :ysz:)
https://antyweb.pl/radio-nowy-swiat-tra ... dal-rosnie

Póki co, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu ( :lol: ), ale coś się dzieje. Ja cenię różnorodność i szkoda byłoby uruchomionego potencjału.
Z drugiej strony, fani klasyki, mogliby być kontent z powstania takiej neo-Trójki.

Neo, co Ty na to :grin: ?
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: falco »

Jest 1 plus kur...a, które się wydarzyło, teraz zamiast 1 kultowej stacji są 2, które rewelacyjnie się uzupełniają.
Ale co się dziwić, skoro mają tak genialnych Dziennikarzy od młodej po starą gwardię z Niedźwiedziem włącznie!

Tak 3mać!!! :punk:

Tymczasem betonowy pr3 (bo Trójki już nie ma, Trójkę zarżnęli) w/g oficjalnych wyników* po raz kolejny zalicza... totalne dno słuchalności, "osiągając" najgorsze wyniki od...2 dekad .
Betonowej tuby slucha... ponizej... 2% odbiorców a wśród mlodych ponizej... 1% :fuck: Buahahaha... :fuck:

*Nadgorliwych odsyłam do wyszukania wyników w sieci...
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: tomekpe »

Fajnie, że są nowe stacje.

Bardzo niedobrze, że w naszym narodzie jest taki potencjał do niszczenia, dzielenia i psucia. I trudno udawać, że to jakaś inna grupa obcych z kosmosu to zrobiła. Przykre to i źle wróży na przyszłość. Szkoda mi Trójki, jej tradycji, tego, że w dowolnym odbiorniku mogłem ją w ciemno ustawić - internetowe stacje zagospodarowały znakomitą część tej niszy, ale nie cała. Ten niesmak i smutek pozostaną tak samo jak wspomnienia z procesu rozpadu stacji, prowadzonego z zaangażowaniem i popieranego przez sporą część społeczeństwa. Tacy jesteśmy.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Ratujmy Trójkę, czyli powstaje Radio Nowy Świat

Post autor: falco »

Pomimo plucia przez niektóre "wybitne" osobistości, zarówno Radio Nowy Świat jak i 357 bardzo fajnie sobie radzą, rozwijają się i mają coraz pewniejsze pozycje w eterze. Tak 3mać! :thumbsup:

Zupełnie przypadkiem odkryłem, że w aplikacji do muzy na S z każdej ze stacji są różne wybrane "porcje" samej muzyki (absolutnie bez gadania, sama muza!), np. "Top wszech czasów", etc... Polecam! :cool:

Tymczasem pr3... po raz kolejny zalicza dno, dna, w/g ostatnich badań słuchalności... znów ostro spadło "osiągając" najniższą pozycją jaką kiedykolwiek miało... :fuck: Hak im w smak!

Co na to polityczny beton, który tak się cieszył, że "buduje"*** coś nowego i wspaniałego...? Twierdzi, że... wyniki są fałszowane i zaniżane... buahahaha...




***Rozp...c do cna, coś niespotykanego w eterze, stację, która była kultowa i mimo różnic, potrafiła jak żadna inna, łączyć ludzi przed głośnikami...
Stację robiącą niesamowite akcje charytatywne, koncerty, można wymieniać i wymieniać, a to wszystko trwało... kilkadziesiąt lat, póty, póki nie wzięły się za stery półgłówki...
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość