Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: old1977 »

długi pisze:NIE WCHODZIĆ DO LASU!!!!!ZARAZICIE DRZEWA I ZWIERZĘTA :lol: :lol: :lol: Jaki kraj,takie zakazy(chore) :thumbsdown:
Ja Cię proszę Piotrek zacznij trzeźwieć :tongue: :tongue:
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: długi »

Od jutra,w środę na przegląd przyjadę to muszę być odkażony odpowiednio :wink:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: wilq.bb »

Jak o odkażaniu....
W ramach wiadomo czego, moja ukochana żonka w sobotę zarządziła sprzątanie w domu - i chcąc, nie chcąc musiałem się w nie zaangażować; po pół dnia sprzątania okazało się, jakieś pół roku temu zachomikowałem butelkę cytrynówki wg podkarpackiej receptury, oczywiście bazą owej cytrynówki był też domowy produkt gorzelniany.
Jak to się cudownie przegryzło - oczywiście dezynfekcję odpowiednią przeprowadziłem :drinking:
Zostało trochę i co wieczór małą dawkę lekarstwa przyjmuję - ku zdrowotności oczywiście :grin:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
meny72
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 10.04.2016, 08:59
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Barczewo

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: meny72 »

wilq.bb pisze:Jak o odkażaniu....
W ramach wiadomo czego, moja ukochana żonka w sobotę zarządziła sprzątanie w domu - i chcąc, nie chcąc musiałem się w nie zaangażować; po pół dnia sprzątania okazało się, jakieś pół roku temu zachomikowałem butelkę cytrynówki wg podkarpackiej receptury, oczywiście bazą owej cytrynówki był też domowy produkt gorzelniany.
Jak to się cudownie przegryzło - oczywiście dezynfekcję odpowiednią przeprowadziłem :drinking:
Zostało trochę i co wieczór małą dawkę lekarstwa przyjmuję - ku zdrowotności oczywiście :grin:
Szczęściarz ja nic nie mogę znaleźć, ani w moim domu ani u teściowej.. :niewiem:
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: makumba »

długi pisze:NIE WCHODZIĆ DO LASU!!!!!ZARAZICIE DRZEWA I ZWIERZĘTA :lol: :lol: :lol: Jaki kraj,takie zakazy(chore) :thumbsdown:
Jak będziesz je łamał to sam zachorujesz i jeszcze kogoś zarazisz a nie odpowiadasz tylko za siebie. Przykładów lekkomyślności jest już sporo za równo w kraju jak i za granicą.
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
meny72
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 10.04.2016, 08:59
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Barczewo

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: meny72 »

makumba pisze:
długi pisze:NIE WCHODZIĆ DO LASU!!!!!ZARAZICIE DRZEWA I ZWIERZĘTA :lol: :lol: :lol: Jaki kraj,takie zakazy(chore) :thumbsdown:
Jak będziesz je łamał to sam zachorujesz i jeszcze kogoś zarazisz a nie odpowiadasz tylko za siebie. Przykładów lekkomyślności jest już sporo za równo w kraju jak i za granicą.
A jak będą nakazy żeby nie spać z kobietą ale ze szwagrem to możesz to też się do tego ślepo będziesz stosował?
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1422
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: sq8crx »

meny72 pisze:
makumba pisze:
długi pisze:NIE WCHODZIĆ DO LASU!!!!!ZARAZICIE DRZEWA I ZWIERZĘTA :lol: :lol: :lol: Jaki kraj,takie zakazy(chore) :thumbsdown:
Jak będziesz je łamał to sam zachorujesz i jeszcze kogoś zarazisz a nie odpowiadasz tylko za siebie. Przykładów lekkomyślności jest już sporo za równo w kraju jak i za granicą.
A jak będą nakazy żeby nie spać z kobietą ale ze szwagrem to możesz to też się do tego ślepo będziesz stosował?
Makumba pewnie by się ucieszył :lol:
Sory nie mogłem się powstrzymać
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: Pawel »

Wiem, że małe dogadywanki i gierki słowne są na tym forum jak najbardziej wskazane i są bardzo na miejscu :grin: , byle tylko nie powstało zbyt duże spięcie (np. takie że wywali bezpiecznik - wpadnie admin/moderator i pozamiata :lanie: :wink: ). Temat tzw. "koronawirusa" i kwestii z tym związanych to temat rzeka, coś jak „zużywający się wałek w AT i TA”, jak „szukam uniwersalnej opony”, jak „jaki olej do silnika” :lol: .

Wiadomym jest, że opinie dotyczące aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie są podzielone. Każdy ma prawo do swojej opinii i przekonań. Nie bądźmy jak… np. politycy, postarajmy się dojść drogą wspólnego dialogu do jakichkolwiek sensownych wniosków. Kto i co by sobie tam nie myślał, to aktualnie sytuacja jest bardzo „ujowa” i tutaj zapewne wszyscy się zgadzamy. Przecież każdy z nas miał jakieś plany: na dłuższy wyjazd na moto, na wczasy, na zlot TCP, na Libuchorę itd., a tu naraz wszystko i wszystkim legło w gruzach.

Pozostańcie w domach (kto nie pracuje) / unikajcie kontaktów z innymi, tzw. "obcymi", bo:
1. Albo od kogoś się zarazicie,
2. Albo Wy kogoś zarazicie,
3. Albo dostaniecie np. 500zł mandatu.
Niech sobie każdy wybierze co woli :wink: .

A ci, którzy już muszą opuszczać swój dom (nieważne czy z powodu pracy czy z powodu własnego widzi mi się) niech zachowują się poza nim odpowiedzialnie, to wystarczy. Przecież wszyscy chcemy, żeby jak najszybciej było normalnie, jak dawniej, bo motóry i plany czekają :witch: .
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: bartekk »

wilq.bb pisze:Jak o odkażaniu....
....i co wieczór małą dawkę lekarstwa przyjmuję - ku zdrowotności oczywiście :grin:
Ja co wieczór też opie*&@m jakąś małą porcję małego co nieco.... a na poważnie, bądźmy odpowiedzialni, za siebie, za najbliższych. Mam najbliższą rodzinę związaną ze służbą zdrowia, nie jest dobrze!!!
Z bólem serca odpuściłem najbliższe święta w gronie rodziny. Pierwszy raz. Będę kisił się we własnym sosie z Dżołaną i dziećmi, bez rodzeństwa, bez teściów ( to akurat :thumbsup: ), bez siostrzeńców...
Jednym słowem, no dwoma: ŚCISKAMY POŚLADY i widzimy się na jesieni...
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: bartekk »

Ktoś z "naszych"?
Obrazek
Nie wiem czy zdjęcie ma się konkretnie do artykułu, ale...
https://motoryzacja.interia.pl/raporty/ ... Id,4424866
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: old1977 »

Zdjęcie nie ma nic wspólnego z artykułem,jeśli zachowujesz się normalnie masz prawko i nie jesteś poszukiwany przez prokuraturę to po co uciekać? w ogóle wiedząc o tym że jest się poszukiwanym i wyjeżdżać na drogę w takim okresie i uciekać trzeba nie mieć minimum połowy mózgu,myślę że jeśli by się zatrzymali to pewnie policjanci powiedzieli by im aby rozjechali się do domów i na tym mogłoby się skończyć.Ale jak się ma papkę zamiast mózgu.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
roberthd79
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 26.03.2016, 21:02
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: roberthd79 »

DL1000k5
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: długi »

Nie manie prawa jazdy i że jest się poszukiwanym nie ma nic do obecnej sytuacji,koleś postąpił by tak samo,nie bądźmy skrajnie uzależnieni od wszelkich mediów,nie którzy z nas mają swoje mózgi i nie są zależni od wiadomości a i interpretacja zdarzeń ma tu dużo do życzenia.....zwalić wszystko na koronowinorusa.Nie bądźmy zaściankowi,ja dzisiaj,pomimo ZAKAZU spędziłem 8 godzin NIE LEGALNIE W LESIE....i jestem zdrowszy od tej Gebelsowskiej propagandy :dupa:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: makumba »

Przez tyle czasu to wysoce prawdopodobne, że i wykasztanić się tam musiałeś co by nie być zaściankowym, bo co kto zabroni :lol:
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: old1977 »

długi pisze:Nie manie prawa jazdy i że jest się poszukiwanym nie ma nic do obecnej sytuacji,koleś postąpił by tak samo,nie bądźmy skrajnie uzależnieni od wszelkich mediów,nie którzy z nas mają swoje mózgi i nie są zależni od wiadomości a i interpretacja zdarzeń ma tu dużo do życzenia.....zwalić wszystko na koronowinorusa.Nie bądźmy zaściankowi,ja dzisiaj,pomimo ZAKAZU spędziłem 8 godzin NIE LEGALNIE W LESIE....i jestem zdrowszy od tej Gebelsowskiej propagandy :dupa:
Piter to stary anarchista i jak wprowadzą NAKAZ chodzenia do lasu to wtedy na przekór władzy będzie śmigał po chodnikach miasta :tongue: :wink: :tongue: poczekaj przyjedziesz na przegląd,zamiast przygotować motonga do przeglądu to szlajasz się po lasach.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
wujas
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 476
Rejestracja: 01.08.2011, 23:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl/Huwniki

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: wujas »

Włożyłem akumulator, przejechałem z 10 km. Pusto, łyso jakoś tak......
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 728
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: old1977 »

dzisiaj obejrzałem film Contagion Epidemia strachu z 2011 roku kuźwa scenariusz kropka w kropkę taki jaki mamy dzisiaj.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Neo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 17.10.2015, 22:20
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: Neo »

old1977 pisze:dzisiaj obejrzałem film Contagion Epidemia strachu z 2011 roku kuźwa scenariusz kropka w kropkę taki jaki mamy dzisiaj.
Od lat epidemiolodzy kreślą scenariusze i je publikują więc było na czym się oprzeć. Brakowało w filmie nieco więcej patrzenia szerszego, na reakcje ludzi, zachowania. To co wrzucili było takie jakieś chaotyczne. Film do zobaczenia ale bez zachwytów.

Oby tylko kolejnym scenariuszem zrealizowanym przez życie nie stała się ekranizacja książki Droga autorstwa McCarthy’ego pod tym samym tytułem...
Konto zamknięte na stałe.
tdm900
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 194
Rejestracja: 12.02.2011, 21:43
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: tdm900 »

Co już wiadomo w związku z pandemią:

1. Nie wolno wychodzić z domu, ale... w razie potrzeby możesz.
2. Maski w zasadzie nie pomagają, ale... dokładnie od 16.04 należy je nosić, bo wtedy zaczną pomagać.
3. Sklepy są zamknięte, ale... sklepy budowlane są otwarte.
4. Wirus ten jest zabójczy, ale... w zasadzie to nic strasznego.
5. Rękawiczki nie pomogą, ale... są potrzebne żeby wejść do sklepu.
6. Najważniejsze jest bezpieczeństwo obywateli, ale... ważniejsze jest przeprowadzenie wyborów.
7. Wirus nie dotyczy dzieci, ale... dzieci są w niebezpieczeństwie.
8. Nie ma odpowiedniego sprzętu, ale... w razie potrzeby będzie go wystarczająco dużo.
9. Istnieje wiele objawów, ale... w ponad 90% przebieg jest bezobjawowy.
10. Nie możesz sam iść do krewnych, ale... możesz zamówić im dostawę kurierem, który ma kontakt z setkami ludzi dziennie.
12. Mandaty nie są w żaden sposób prawnie uzasadnione, ale... mogą ci wlepić mandat 30 tys.
13. Nie ogłoszono stanu wyjątkowego, ale... władze zachowują się tak, jakby był.
14. Nie ma aresztu domowego, ale... nikt nie powinien wychodzić.
15. Po powrocie z zagranicy wszyscy są objęci przymusową 14- dniową kwarantanną, ale... nie kierowcy ciężarówek.
16. Duża część przypadków zakażeń dotyczy osób wracających zza granicy, ale... ściągamy je do kraju samolotami.
17. Dane osobowe są chronione przez prawo, ale... musisz udostępnić je w aplikacji kwarantannowej.
18. Wybory są tajne, ale... jak wypełnisz kartę do głosowania przy wyborach korespondencyjnych musisz podać swój pesel.
19. Wirus żyje na różnych powierzchniach przez dwie godziny, albo cztery, albo sześć, nie, albo 28 dni.
20. Należy mieć czyste szyby i widoczne tablice rejestracyjne ale... nie wolno myć samochodów.
21. Należy dbać o bezpieczeństwo, ale... nie można wymienić kół na letnie.
22. Na otwartym cmentarzu wirus zabija (bo to teren zielony), ale... nie tych z rządu.
23. Zamknięte są lasy i parki narodowe bo tam niebezpiecznie, ale... jak już musisz się przewietrzyć to idź na spacer w centrum miasta.
24. Możesz wyjść na spacer tylko z psem, ale... jak nie masz psa to albo sobie kup albo siedź w domu.
25. W Biedronce może przebywać 15 osób jednocześnie + załoga, ale... w kościele o powierzchni x razy większej 5 osób i ksiądz.
26. Rząd jest przygotowany na każdą ewentualność, ale... jak nie jest przygotowany to napisze ustawę w 15 minut.
27. Sanepid jeszcze nikogo nie wyleczył, ale... każdego może ukarać.

Wszystko jasne? Czy może czegoś nie rozumiecie?
xv535->tdm900->dl650A->xl650v->dl650xt->gotwayMSX->gotwayMonster
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: Koronawirus jak ma być dobrze!!!!!!!

Post autor: długi »

tdm900 pisze:Co już wiadomo w związku z pandemią:

1. Nie wolno wychodzić z domu, ale... w razie potrzeby możesz.
2. Maski w zasadzie nie pomagają, ale... dokładnie od 16.04 należy je nosić, bo wtedy zaczną pomagać.
3. Sklepy są zamknięte, ale... sklepy budowlane są otwarte.
4. Wirus ten jest zabójczy, ale... w zasadzie to nic strasznego.
5. Rękawiczki nie pomogą, ale... są potrzebne żeby wejść do sklepu.
6. Najważniejsze jest bezpieczeństwo obywateli, ale... ważniejsze jest przeprowadzenie wyborów.
7. Wirus nie dotyczy dzieci, ale... dzieci są w niebezpieczeństwie.
8. Nie ma odpowiedniego sprzętu, ale... w razie potrzeby będzie go wystarczająco dużo.
9. Istnieje wiele objawów, ale... w ponad 90% przebieg jest bezobjawowy.
10. Nie możesz sam iść do krewnych, ale... możesz zamówić im dostawę kurierem, który ma kontakt z setkami ludzi dziennie.
12. Mandaty nie są w żaden sposób prawnie uzasadnione, ale... mogą ci wlepić mandat 30 tys.
13. Nie ogłoszono stanu wyjątkowego, ale... władze zachowują się tak, jakby był.
14. Nie ma aresztu domowego, ale... nikt nie powinien wychodzić.
15. Po powrocie z zagranicy wszyscy są objęci przymusową 14- dniową kwarantanną, ale... nie kierowcy ciężarówek.
16. Duża część przypadków zakażeń dotyczy osób wracających zza granicy, ale... ściągamy je do kraju samolotami.
17. Dane osobowe są chronione przez prawo, ale... musisz udostępnić je w aplikacji kwarantannowej.
18. Wybory są tajne, ale... jak wypełnisz kartę do głosowania przy wyborach korespondencyjnych musisz podać swój pesel.
19. Wirus żyje na różnych powierzchniach przez dwie godziny, albo cztery, albo sześć, nie, albo 28 dni.
20. Należy mieć czyste szyby i widoczne tablice rejestracyjne ale... nie wolno myć samochodów.
21. Należy dbać o bezpieczeństwo, ale... nie można wymienić kół na letnie.
22. Na otwartym cmentarzu wirus zabija (bo to teren zielony), ale... nie tych z rządu.
23. Zamknięte są lasy i parki narodowe bo tam niebezpiecznie, ale... jak już musisz się przewietrzyć to idź na spacer w centrum miasta.
24. Możesz wyjść na spacer tylko z psem, ale... jak nie masz psa to albo sobie kup albo siedź w domu.
25. W Biedronce może przebywać 15 osób jednocześnie + załoga, ale... w kościele o powierzchni x razy większej 5 osób i ksiądz.
26. Rząd jest przygotowany na każdą ewentualność, ale... jak nie jest przygotowany to napisze ustawę w 15 minut.
27. Sanepid jeszcze nikogo nie wyleczył, ale... każdego może ukarać.

Wszystko jasne? Czy może czegoś nie rozumiecie?
Nic dodać,nic ująć.Wszystko w temacie :thumbsup: :dupa:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości