Ośrodki turystyczne_poszukiwane

poza dwoma kółkami
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Ośrodki turystyczne_poszukiwane

Post autor: przemo77390 »

Cześć,

Zakładam ten temat bo chciałbym stworzyć bazę ośrodków z klimatem - wiem że w Polsce jeszcze można takie znaleźć. Ilość miejsc od 100 w górę. Często takie ośrodki nie mają jeszcze stron www itp. dlatego proszę o pomoc w ich namierzeniu.

Kilka fajnych miejscówek mam wpisanych do swojej bazy ale poszukuję jeszcze.

Jeśli chodzi o regiony to mogą to być zarówno góry, mazury, jeziora itp.

Klimat ośrodka jaki mnie interesuje to że go tak określę PRL ale bez gnijących ścian i stęchlizny w pomieszczeniach - ciepła woda i kibelki przydałyby się.

Mogą to być ośrodki złożone z domków letniskowych jak i jakieś budowle hotelowe które były modne w tamtych czasach.

Przepych i bogactwo nie są w granicach zainteresowania.

Jeśli możecie to wrzucajcie tu jakieś propozycje.

Pozdrawiam i dziękuję za udział w temacie.
Przemo
Awatar użytkownika
Kasjer
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 08.01.2018, 22:58
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: GŁOWACZÓW

Re: Ośrodki turystyczne_poszukiwane

Post autor: Kasjer »

Mam dwie miejscówki pasujące do opisu :) obydwie w Wietlinie :)

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Duży budynek, należy do gminy. Strasznie tani nocleg, chyba 27 PLN. Skromnie, bez luksusów. Trochę jak internat. Sanitariaty zawsze czyste. Nocowałem wielokrotnie.

2. Dom wypoczynkowy PTTK w Wietlinie.
Obiekt dzierżawiony od PTTK. Można nocować w domku, pokoju jak i w namiocie. Cały kompleks, a szczególnie domki mocny PRL, lekko podniszczone. Nowy właściciel próbuje powrócić do lat świetlności. Sanitariaty w osobnym budynku, podobno że względu na wygląd lazienek mieli tak kręcić jakiś film z czasów PRL :) miejsce klimatyczne, choć trochę dziwaczne. Polecam smażony ser :) ostatnio widuje tu coraz więcej motosyklistow :)
3xl - > 87' 94' 01'
miras23
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 19.06.2020, 21:26
Mój motocykl: XL650V

Re: Ośrodki turystyczne_poszukiwane

Post autor: miras23 »

Perła Kaszub pole namiotowe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości