[Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: [Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

Post autor: ostry »

Szczerze mówiąc, to zaczynam traktować pisanie o tym jak swego rodzaju terapię. Bo nie ukrywam że takie sytuacje j/w działają na mnie toksycznie, a gdy się wygadam/wypiszę i w dodatku są osoby które to czytają i co najdziwniejsze starają się w jakikolwiek sposób pomóc (ale to forum jest specyficzne :pob: ), to tym bardziej podnosi na duchu. Osobiście nie lubię nikomu dupy dodatkowo zawracać swoimi problemami. Ale skoro z własnej nieprzymuszonej woli pomagacie, to grzechem byłoby nie korzystać :grin: .
colles pisze:Pisz dalej bo aż pop-corn sobie zrobiłem :) Ja myślałem, że takie rzeczy to tylko w bajkach Ezopa ale jak widać qrvy są wszędzie. Może zrobisz jakiś zlot motocyklowy na działce obok szanownego sąsiada ? :smile: :smile:
Colles, może Tobie jako zlotowemu celebrycie nie przeszkadzałoby gdyby podczas takiego zlotu facet zza ogrodzenia robił Ci zdjęcia, nagrywał, wytykał palcem śmiejąc się przy tym i łapiąc za brzuch ale mnie to już trochę deprymuje :lol: . Były już "różne" propozycje ale chcę wszystko zgodnie z prawem, a domyślam się że gdybyśmy się tam większą ekipą bawili to mogłoby to dość typowo się zakończyć :lol: . Wiele osób, które widziały co facet tam wyczynia dziwiło się że jestem taki opanowany :grin: . A ja po prostu staram się nie dać sprowokować.
@ Krzychu nie składam pism osobiście żeby uniknąć sytuacji w stylu: "O, a co Ty tu robisz?". Moją gębę trochę ludzi w tych kręgach kojarzy, dlatego staram się unikać propozycji pomocy załatwienia pewnych spraw po znajomości. Ma być transparentnie. Działam z pozycji zwykłego obywatela. Pisma wysyłam poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Najlepiej byłoby gdybym Ci te wszystkie materiały wysłał, bo masz to w jednym palcu. A propos art. 35 kpa. to nawet jeśli decyzję o przekazaniu sprawy do ponownego rozpatrzenia z WINB napisaną 14.02.2019 otrzymaliśmy (sąsiad, PINB i ja) ok 20.02.2019 , z jasnymi wytycznymi co było spaprane przez PINB i jak należy, a jak nie należy temat rozpatrzyć, to jak rozumiem przepisy powinno być to zamknięte do powiedzmy końca marca 2019, bo innych przesłanek do przeciągania sprawy nie było. Zdaję sobie sprawę że mogę pisać do nich dlaczego nic się w sprawie nie dzieje, wysłać aktualne zdjęcia budowli ale sam fakt olania tematu przez urząd I instancji w moim odczuciu jest położeniem laski nie tylko na mnie ale i na urząd II instancji, że o 35.kpa nie wspomnę.
A z kolejnych ciekawostek :grin: , sąsiad po otrzymaniu tego samego pisma z WINB gadał z moim znajomym który posiada koparkę, czy może mu tą swoją koparką wyciągnąć z ziemi te fragmenty budowli z fundamentami, a potem z powrotem posadzić. W wolnym tłumaczeniu "na czas kontroli" z PINB. Ale nadmienił że być może nie będzie takiej potrzeby. Jak widać chyba takiej potrzeby nie było skoro temat przycichł, a ściany murowane z fundamentami zostały wzbogacone o 2 nowe zbiorniki :grin: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1378
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

Post autor: colles »

ostry pisze: Colles, może Tobie jako zlotowemu celebrycie nie przeszkadzałoby gdyby podczas takiego zlotu facet zza ogrodzenia robił Ci zdjęcia, nagrywał, wytykał palcem śmiejąc się przy tym i łapiąc za brzuch ale mnie to już trochę deprymuje :lol: . Były już "różne" propozycje ale chcę wszystko zgodnie z prawem, a domyślam się że gdybyśmy się tam większą ekipą bawili to mogłoby to dość typowo się zakończyć :lol: . Wiele osób, które widziały co facet tam wyczynia dziwiło się że jestem taki opanowany :grin: . A ja po prostu staram się nie dać sprowokować.
No ale teraz to już się trochę złośliwy zrobiłeś :grin: :grin: Ja tylko delikatnie chciałem zasugerować , że skoro nie działa siła argumentu to może należy użyć argumentu siły ? :) :thumbsup:
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: [Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

Post autor: ostry »

colles pisze:No ale teraz to już się trochę złośliwy zrobiłeś

Eee tam, nie przesadzaj :wink: Nic złośliwego nie miałem na myśli choć może i tak to wybrzmiało, wybacz :cool: . Raczej w formie żartu to było.
A argument siły odpada, bo byśmy wszyscy z sądów nie wyszli. Choć tego typu sugestie wielokrotnie słyszałem i nie sposób się z nimi nie zgodzić, że załatwiły by temat. To jednak aby w tych czasach na publicznym forum nie być posądzonym o mowę nienawiści tudzież inne wymysły lepiej takich argumentów nawet nie rozważać :lol: .
A miejscówkę na minizlot mam nieopodal o wiele fajniejszą :cool: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
capri
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1129
Rejestracja: 14.04.2016, 06:40
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

Post autor: capri »

Odpada, nie odpada, ale jakby gość łopatę wbił w Twoją ziemię to możesz na nas liczyć. W każdej chwili możesz nas zaprosić na zlot przy grillu i piwku, a przy okazji jak np. 50 chłopa przypilnuje miedzy to będzie na pewno przypilnowana :)
https://www.youtube.com/@MPK24pl
https://www.facebook.com/MPK24pl

Romet Kadet -> ETZ 150 -> Jawa 350TS -> Varadero 125 -> PD06 '93 -> XL1000V '03 + DR-Z400E '03 -> VFR1200XD '12 -> NT1100 '22 + SWM RS500R '21
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1378
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

Post autor: colles »

capri pisze:Odpada, nie odpada, ale jakby gość łopatę wbił w Twoją ziemię to możesz na nas liczyć. W każdej chwili możesz nas zaprosić na zlot przy grillu i piwku, a przy okazji jak np. 50 chłopa przypilnuje miedzy to będzie na pewno przypilnowana :)
No widzisz Capri dobrze prawi :)
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: [Porada]Kamerka z czujką. Nadgorliwy sąsiad.

Post autor: ostry »

To kiedy robimy zlocik? :grin:

A teraz pytanko, pewnie Krzych BBI będzie się orientował.
Czy na samowolę budowlaną istniało coś w rodzaju abolicji w okolicy roku 2006? Czy można było w tym okresie coś takiego zalegalizować ? Bo osobiście się nie spotkałem z takim prawem ale kto wie? :niewiem:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości