OC bez kary?

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Bino
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 19.07.2009, 20:06
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: GS, GSL, GKA..

OC bez kary?

Post autor: Bino »

Mam WSK 175. Motór na czarnych blachach, mam dowód. Stoi lata sam nie wiem już ile, nie wiem może się wezmę za niego niedługo. Korci mnie ostatnio to moja młodość i początki na tym sprzęcie. Co robić żeby za dużej kary nie płacić lub jej uniknąć jak opłacę składkę OC? Do tej pory cisza nikt o nic nie pyta. Nie wiem jak to ruszyć. :egh:
Zaznaczam że bez ważnej OC to go z szopy nie mam zamiaru wyciągać. Zaraz się znajdzie pewnie jakiś agent co doniesie. :fuck:
jacek79
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 108
Rejestracja: 17.06.2018, 14:42
Mój motocykl: XL650V

Re: OC bez kary?

Post autor: jacek79 »

Sprzedaj komus duzo lat temu i teraz go odkup. Polisa z dniem zawarcia nowej umowy

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: OC bez kary?

Post autor: Sylwek »

Bino pisze:Zaraz się znajdzie pewnie jakiś agent co doniesie. :fuck:
Nieładnie tak :cool: . Ale masz szczęście, bo święta blisko i, przynajmniej ja, przemówię ludzkim głosem :tongue: .
Bino pisze:Mam WSK 175. Motór na czarnych blachach, mam dowód. Stoi lata sam nie wiem już ile, nie wiem może się wezmę za niego niedługo. Korci mnie ostatnio to moja młodość i początki na tym sprzęcie. Co robić żeby za dużej kary nie płacić lub jej uniknąć jak opłacę składkę OC? Do tej pory cisza nikt o nic nie pyta. Nie wiem jak to ruszyć. :egh:
Dorzuć więcej informacji: czy pojazd jest zarejestrowany na Ciebie, kiedy było opłacone ostatnie OC, czy pojazd był wyrejestrowany czasowo (przed 95r.), z którego roku maszyna ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość