KJ, łapka w górę!

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Tatq_kelob
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 164
Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Głowaczów

Re: KJ, łapka w górę!

Post autor: Tatq_kelob »

Psy to Ty chyba lubisz? ::D
Nieważne dokąd jadę, grunt że wiem gdzie byłem.
- Złomek
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1524
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: KJ, łapka w górę!

Post autor: Sylwek »

I gadać o nich również :smile: .

Falco: :thumbsup: :thumbsup: .
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: KJ, łapka w górę!

Post autor: falco »

Artek - dzięki!
Tatkq-kelob - lubisz, to mało powiedziane... w ogromnym skrócie - żywot tysięcy ludzi nie jest wart życia 1 psa, zresztą to właśnie tysiące psów ginie lub cierpi pieskie życie "dzięki" cZŁOwiekowi...
Sylwek - Ty już wiesz co...

Obrazek

W łóżku... (dla dojrzałych emocjonalnie).

Na gigancie...

Na zabiegach...

Narodziny uczucia...

Na straży...
Obrazek

Mam zarówno w Wawie jak i K-J sporą grupę znajomych Psiarzy z którymi spotykamy się na spacerach (psy przeróżne od 2kg maleństw po "mastodonty") z małymi wyjątkami bandy bawią się razem a czasem, to prawie 10 szalejących sierściuchów. Gonitwom i zapasom nie ma końca...

Wczoraj znajoma Sunia obszczekała (w zabawie) Łezkę, gdy... w mgnieniu oka podbiegł Diabeł i jednym warknięciem ustawił Sunię do szeregu. Z 2 strony dziś Diabeł lecąc za lecącym badylem jak wariat (jak zawsze) zahaczył o coś łapką, zaskomlał i na 3 łapkach zaczął kuśtykać w moją stronę (kochany pies wie gdzie szukać oparcia). Za chwilkę przybiegła Łezka i zaczęła Go obwąchiwać... Psiaki są niesamowite. Niesamowite!

Wolontariuszka której regularnie podsyłam informacje, zdjęcia czy filmiki widząc w jak dobre ręce trafiła Łezka spytała... czy nie chciałbym 3 psiaka...? Chciałbym!!! Chciałbym znaaacznie więcej, zwłaszcza staruszków, maltretowanych czy po innych przejściach (szczeniaczki zawsze znajdą dom). Niestety pomocy potrzebuję ogromna ilość psiaków, a nie dam rady pomóc wszystkim. Robię co mogę, wybieram te, które miały słabo w swym psim życiu jak bity i trzymany przez kretynów Diabeł czy Łezka wyrzucona prawdopodobnie z samochodu gdzieś w Świętokrzyskim...

Obserwowanie jak zwierzaki znów zaczynają ufać, bawić się i zwyczajnie żyć pełną, psią piersią a mimo często strasznych tortur od "ludzi" są oddane i bezgranicznie kochają - nie ma słów, które opiszą tak silne emocje...

Łyk-end w lesie, choć noce pod dachem...
Obrazek
https://photos.app.goo.gl/qXVZjkxXVFXeNdVd6

Szczęśliwy na łonie przyrody...
Obrazek
https://photos.app.goo.gl/Q3wNGhBkYjX9CJ249

Świat jest pełen...
Obrazek
https://photos.app.goo.gl/i77HkmFXEsC3NdVCA
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości