[O] kociaki z odzysku :)

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
kanuj
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 01.10.2013, 18:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Majdan Mętowski/Makoszka

[O] kociaki z odzysku :)

Post autor: kanuj »

Skurwysyństwo ludzkie nie zna granic!
Rodzice pojechali na grzyby i znaleźli 4 kociaki w stanie agonalnym pokryte jajeczkami much czekały tylko na koniec kociaków !!! Kur.a jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby takie rzeczy robić...
Ale do sedna :) kociaki powoli dochodzą do siebie i za tydzień czy dwa jak już będą samodzielne bo nie wszystkie jeszcze same jedzą będą do oddania :) ja mam dwa koty i psa wszystko przybłędy tak że mi starczy :)
Co do płci na 100 % ciężko określić :) maść dwa czarne i dwa bure :)
Kociaki do odebrania w Parczewie, Lublinie mogę podrzucić w odległości do około 50 km od tycz miejscowości :) czasem kolega robi loty do Warszawy to może by zgarną jak by był ktoś chętny :)
tel. 512- 713-9 siedem pięć.
Fotki dla zainteresowanych na meila bo nie wiedzieć czemu nie mogę dodać do posta.
"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty"
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: [O] kociaki z odzysku :)

Post autor: długi »

Niestety nie przygarnę kociaka,bo mam dwa i jeden jest też z takiego skurwysyństwa.Miał być utopiony,szwagier znalazł w lesie,w stawie.Ledwo odratowany,wizyty u weterynarza i opieka jak nad dzieckiem.Jest cały biały i głuchy.Mam nadzieję,że Twoje znajdą kogoś,kto się nimi zaopiekuje :thumbsup:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
kanuj
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 01.10.2013, 18:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Majdan Mętowski/Makoszka

Re: [O] kociaki z odzysku :)

Post autor: kanuj »

Rozdane :)
"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty"
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość