Recenzja namiotu Naturehike Cloud Up 3

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Recenzja namiotu Naturehike Cloud Up 3

Post autor: wojtekk »

Napiszę. Może się komuś przyda.

Odkąd nasz marabut trzyosobowy wyzionął ducha w urwaniu chmury na Słowenii konieczny był zakup odpowiednika.

Będę edytował post pisząc po kolei. Słaby net za granicą gdzie bawimy się namiotem

Wymiary:
- wysokość 110 centymetrów. Da się ody usiąść. Ale wygodnie nie jest.
- szerokość 180 centeteow. Dla mnie to mała trójka. Trzy karimaty wchodzą idealnie ale luzu nie ma. Będąc z dziećmi nastolatkami bywało ciasnawo.
- długość 215. Daje to niewielki zapas aby coś w nogach ułożyć

Namiot jest całoroczny. Nie wiem w zasadzie co.to.znaczy. Rozumiem , że producenci tak pisza ale dla mnie to bez znaczenia.

Jest rewelaxyjnie mały w transporcie. Nasz poprzedni bił na głowę. Bardzo lekki. Łatwo się stawia. Jest jeden rozbudowany pałąk. Ultra lekkie śledzie. Odblaskowe linki które są dość krótkie.

Doskonale rozplanowana jest przestrzeń. W nogach węziej i niżej. W głowie wyżej. Głowa jest przy wejściu. Minusem.jest brak wywietrzników które można otwierać i zamykać .

Dziwnym.ale.moze.praktycznym.rozwiazaniem jest podwójna podloga. Osobno stawiana. Nie wiem - może.samemu można decydować , czy ja rozkładać ?

Tropik stawiany osobno. Dla.mnie.to.plus. ja wiem., Że stawianie w burzy zaleje namiot ale ... stawiam namioty nie pierwszy rok i ... Nigdy nie stawiałem w burzy. A plusem.osobnego jest stawianie w gorącym.i suchym.klimacie zapewniając osłonę przed insektami i zapewniając przewiew. Tropik można rozpiąć wyżej jako.oslona przed cieniem.

Minusem.jest dla.mnie zakończenie szpilek. Ostre. Oćzami wyobraźni widzę nabicie się.na to. Trzeba będzie zmienić.

W zestawie zapas linek do.dodathowego naciagu (moim.zdaniem.niekonieczne ). Jeden śledź.

Śledzie.wchidza mocno nawet w zaschnięta skorupę. Chyba najostrzejsze.jakie.mialem

Sorry za kropki ale pisze z telefonu i mam.maly ekranik :) potem.na.kompie poprawie.

Cena - nie.wiem.jak teraz ale.okazyjna. Znacznie.taniej niż marabut.

W środku są praktyczne kieszonki na.dope.i.na górze. Tych drugich jeszcze nigdzie nie widziałem. Jest jeden plastikowy haczyk na.ciezsza latarkę oraz kilka perełek.aby przypiąć latarki lub rozciągnąć pranie. Nieczęsty patent .

Jakos.c wykonania.doakonala.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości