Przekazanie 1% podatku za 2017 rok

poza dwoma kółkami
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Przekazanie 1% podatku za 2017 rok

Post autor: Pawel »

Ten temat powraca do nas co roku, aktualnie jest na czasie, stąd ten wątek. Szukałem na forum i znalazłem tylko parę takich wątków, dosyć starych, więc nie wiem jak jest z aktualnością danych w tych wątkach.

Myślę, że w tym temacie wszystko jest jasne jak słońce :smile: . Jeśli znacie kogoś potrzebującego (rodzina, znajomy, ktoś z forum itp.), który znajduje się pod opieką jakiejś fundacji, która mu pomaga, kogoś komu można pomoc przekazując 1% podatku, to zamieście tutaj wszystkie niezbędne dane tej osoby/fundacji, które umożliwią przekazanie tego 1% podatku za 2017 rok.

Nie tak dawno był temat założony przez Qtra o „Księżniczce Hani”. Sprawdzałem stronę, która była podana w tym temacie, gdzie można było przekazać jakaś kwotę PayPal na wyjazd i leczenie, ale aktualnie strona nie działa (jakiś error, nie wiem czy tylko chwilowy czy na stałe). Może jest możliwość przekazania 1% podatku na ten właśnie cel?

Piszcie śmiało, jeśli będzie więcej potrzebujących, to każdy wybierze sam komu przekaże swój 1% podatku.

Jeśli temat jest nie trafiony lub znajduje się w złym dziale, to proszę o przeniesienie lub zamknięcie lub usunięcie tematu.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Przekazanie 1% podatku za 2017 rok

Post autor: Qter »

Czołem,

Podaje namiary na darowanie 1% dla Hani - córki Biedrona

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: 23085 Bartosiak Hanna

Uwaga: Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

więcej tu: https://dzieciom.pl/podopieczni/23085

PZDR

Qter

P.S.
Dzięki za taki temat!
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości