wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Radek
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 398
Rejestracja: 20.06.2011, 23:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Garwolin

wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

Post autor: Radek »

Czas na mały przegląd co w trafie piszczy. Wydatnie pomagają mi w tym moje Panie ( córka 15 lat), żeby plany nie były spontaniczne i biwakowo-plecakowe.
Szukam kwatery, wrzucam wątek, może ktoś ma godną polecenia kwaterę ( przetestowaną osobiście lub z bliskiego wiarygodnego źródła.
Chętnie się podzielę również -
W 2017 byliśmy w Chorwacji w ap. jak niżej. Polecam, cudowni ludzie. Szczegóły na telefon - dużo pisania. W ogóle bardzo polecam Orebić.
https://www.orebic.com.pl/wczasy-chorwa ... elko-tanja

Szukamy czegoś o kryteriach:
1. Grecja, Sardynia, Włochy, Cypr i podobne - nie Chorwacja ( byliśmy 5 razy i mają dosyć)
2. Jak tylko możliwe najbliżej plaży i koniecznie morze
3. Cena do 4000PLN w sezonie wakacyjnym za 14 dni.
4. Bez imprez, bumboxów, dyskotek, pijanych w klapkach - im bardziej spokojnie tym lepiej.

Ktoś może coś?
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

Post autor: KrzysieG »

Zawsze mi tu brakowało takiego tematu stricte kwaterunkowego z podziałem na poszczególne kraje, gdzie się ktoś zatrzymał, czy z marszu czy z rezerwacji, cena, czy kwatera, kemping, dziko i najlepiej namiary GPS. data no i ocena ewentualnie. Żeby to wszystko było w kupie z podziałem na kraje.
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

Post autor: zimny »

Mam dobre namiary w Toskanii i Marche we Włoszech. I trochę doświadczeń z tych rejonów :smile:

A tak wogole to fajny wątek, brakowało czegoś takiego :thumbsup:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
davcio2
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 18.03.2013, 12:04
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Ustroń

Re: wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

Post autor: davcio2 »

Ja bardzo polecam jezioro Garda i campingi nad nim ulokowane. Garda to takie małe morze a piękne góry są na wyciągnięcie ręki. Hotele piekielnie drogie ale campingi z czystymi i fajnie urządzonym domkami polecam. Jak coś to priv.
... Bo życie trzeba przeżyć, a nie tylko przetrwać..
Awatar użytkownika
Trampolini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 12.09.2016, 07:02
Mój motocykl: XL600V

Re: wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

Post autor: Trampolini »

Ja mógłbym polecić mały klimatyczny hotel na greckiej wyspie kos. W okolicy fajnej piaszczystej plaży w cichej nieco odludnej okolicy marmari. Troszke trudniej dostać się tam lądem niestety bo kawał drogi no i to wyspa prawie w Turcji, a gdybyś chciał samolotem to szukać lotów czarterowych z tui itp. Zakwaterowanie to all Inc soft (3 posiłki, piwo + wino + napoje do posilkow w cenie). W ogóle Kos fajna wyspa. Zielona dość jak na te rejony. Wypad tam trampkiem to byłaby fajna rzecz. Tylko jak spakować do kufra 4 osobowa rodzinę? ;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
capri
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1129
Rejestracja: 14.04.2016, 06:40
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: wakacje 2018 - poszukiwania kwatery

Post autor: capri »

Pojutrze własnie lecę na Kos i planuję wynająć moto. Trampolini może podrzucisz jakieś fajne miejsca godne zwiedzenia?
Wszelkie inne sugestie turystyczne równie mile widziane :)
https://www.youtube.com/@MPK24pl
https://www.facebook.com/MPK24pl

Romet Kadet -> ETZ 150 -> Jawa 350TS -> Varadero 125 -> PD06 '93 -> XL1000V '03 + DR-Z400E '03 -> VFR1200XD '12 -> NT1100 '22 + SWM RS500R '21
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości