Wypad do Lwowa

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Wypad do Lwowa

Post autor: qbi2 »

Pytanie praktyczne do tych co już byli. Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa/kradzieży? Koledzy obawiają się o sprzęty, że mogą wrócić bez nich :( Jakieś sugestie? Na co trzeba szczególnie uważać? Czy raczej nie ma się czego obawiać i pod tym względem nie jest jakoś dramatycznie?
był XL 700
jest BMW K 1300 S
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: herni74 »

Myślę ,ze niebezpieczeństwo kradzieży jest na poziomie Polski . Dużo wyższe ryzyko jest na zachód od Polski.
Bardzo polecam Lwów bo to piękne miasto, Byłem we Lwowie z 6 razy i zawsze mnie zachwyca i zawsze lubię wracać
w tym tanim hotelu ostatnio byłem , motocykl stał na ulicy i nic nigdy nie zginęło.
https://www.google.pl/maps/@49.8451099, ... 312!8i6656
marek79
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 463
Rejestracja: 29.06.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: marek79 »

Ila płaciłeś za nocleg ?
Awatar użytkownika
qbi2
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 444
Rejestracja: 17.01.2009, 18:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Torun

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: qbi2 »

Ja? około 87 zł za osobę, ale nie szukaliśmy "po taniości" :)
był XL 700
jest BMW K 1300 S
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: herni74 »

marek79 pisze:Ila płaciłeś za nocleg ?
ja płaciłem około 20 zł
Awatar użytkownika
andrzej_tr
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 01.11.2008, 14:06
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Lubaczów

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: andrzej_tr »

Zawsze możesz znaleźć parking strzeżony, jest ich sporo. Ja parkowałem na parkingu podziemnym hotelu Rius, w centrum Lwowa, 2 motory stały na jednym miejscu postojowym.
A Lwów piękny :grin:
Awatar użytkownika
radebe
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 22.02.2016, 13:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Nowy Targ

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: radebe »

Ostatnio dość często zdarzają się kradzieże tablic rejestracyjnych. Nie wiem czy z motocykli też, ale z aut tak. Kolega nie wiedział i wracał do Polski bez. Sporo kłopotów z tym miał z tego co mówił. Mi nigdy nie ukradli, ale ostatnie dwa razy ściągnąłem jak zostawiłem przy ulicy na noc.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: herni74 »

radebe pisze:Ostatnio dość często zdarzają się kradzieże tablic rejestracyjnych. Nie wiem czy z motocykli też, ale z aut tak. Kolega nie wiedział i wracał do Polski bez. Sporo kłopotów z tym miał z tego co mówił. Mi nigdy nie ukradli, ale ostatnie dwa razy ściągnąłem jak zostawiłem przy ulicy na noc.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
E tammmm......Zgubiliśmy w górach tablice , wiec zrobiliśmy z tektury i nie było żadnego problemu na granicy! Teraz koleżka już wie ,ze tablice to się przykręca na śruby a nie na zatrzaski plastikowe! :lol: :lol:
policemayster
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 07.10.2016, 17:33
Mój motocykl: XL600V

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: policemayster »

Mam kolegę który ma żone Ukrainkę. Pytałem go jak tam u nich jest, bo chce pozwiedzać zachodnią Ukrainę. Odpowiedział, że jak chce jechać to żebym siadał i jechał. Nic sie nie dzieje, policja też inaczej podchodzi do sprawy jak 10 lat temu.
Awatar użytkownika
radebe
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 22.02.2016, 13:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Nowy Targ

Re: Wypad do Lwowa

Post autor: radebe »

herni74 pisze:
radebe pisze:Ostatnio dość często zdarzają się kradzieże tablic rejestracyjnych. Nie wiem czy z motocykli też, ale z aut tak. Kolega nie wiedział i wracał do Polski bez. Sporo kłopotów z tym miał z tego co mówił. Mi nigdy nie ukradli, ale ostatnie dwa razy ściągnąłem jak zostawiłem przy ulicy na noc.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
E tammmm......Zgubiliśmy w górach tablice , wiec zrobiliśmy z tektury i nie było żadnego problemu na granicy! Teraz koleżka już wie ,ze tablice to się przykręca na śruby a nie na zatrzaski plastikowe! :lol: :lol:
Nie no, nie pisze tego żeby nie jechać:) bo to akurat mały problem. Taka mała uwaga jak ktoś ma nie przykrecona to lepiej zdjąć. Sam jeżdżę na Ukrainę i uważam że warto. Chociaż osobiście wolę Zakarpacie.
A jeśli chodzi o granicę i przekraczanie to zależy na kogo sie trafi. Z jednymi można sie pośmiać, z innymi trzeba twardo. Jak to z ludźmi... to akurat nie tylko domena Ukrainy, chociaż uważam, że urzędasom za dużo tam wolno.
Jeśli chodzi o Lwów to boli mnie, że zaczynamy być postrzegani jak anglicy w Krakowie, ale to już niestety sami jesteśmy sobie winni...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości