Upamiętnijmy naszego pilota RAF - głosownie

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Upamiętnijmy naszego pilota RAF - głosownie

Post autor: Reindeer »

sajmonwww pisze:Głos oddany... Szkoda że informacje o co chodzi wymieszane są z jakimś belkotem.
"Plebiscyt ma na celu wyłonienie bohatera bitwy o Anglię, którego sylwetka znajdzie się obok symbolicznego samolotu Spitfire VB BL614 na specjalnej wystawie, która ma powstać z okazji stulecia RAF w 2018 roku." -Wg. Polskiego Radia
Nie bardzo rozumiem co dla Ciebie jest bełkotem? Tekst na telegraph.co.uk mówi wszystko w jasnej i prostej formie.
długi pisze:Na jednym z portali informacyjnych piszą że Franciszek Kornicki prowadzi w głosowaniu :)
Do tego nie trzeba portalu informacyjnego. Od siebie (Firefox na Ubuntu) po oddaniu głosu widzę wyniki wszystkich pilotów. Franciszek Kornicki ma ponad 272.6 tys. głosów i pierwsze miejsce.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Upamiętnijmy naszego pilota RAF - głosownie

Post autor: sajmonwww »

Reindeer pisze:
sajmonwww pisze:Głos oddany... Szkoda że informacje o co chodzi wymieszane są z jakimś belkotem.
"Plebiscyt ma na celu wyłonienie bohatera bitwy o Anglię, którego sylwetka znajdzie się obok symbolicznego samolotu Spitfire VB BL614 na specjalnej wystawie, która ma powstać z okazji stulecia RAF w 2018 roku." -Wg. Polskiego Radia
Nie bardzo rozumiem co dla Ciebie jest bełkotem? Tekst na telegraph.co.uk mówi wszystko w jasnej i prostej formie.

długi pisze:Na jednym z portali informacyjnych piszą że Franciszek Kornicki prowadzi w głosowaniu :)
Do tego nie trzeba portalu informacyjnego. Od siebie (Firefox na Ubuntu) po oddaniu głosu widzę wyniki wszystkich pilotów. Franciszek Kornicki ma ponad 272.6 tys. głosów i pierwsze miejsce.
A gdzie napisałem że chodzi o Telegraph.co.UK? Przeczytaj ze zrozumieniem 1 posta...
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Upamiętnijmy naszego pilota RAF - głosownie

Post autor: Reindeer »

sajmonwww pisze:
Reindeer pisze:
sajmonwww pisze:Głos oddany... Szkoda że informacje o co chodzi wymieszane są z jakimś belkotem.
"Plebiscyt ma na celu wyłonienie bohatera bitwy o Anglię, którego sylwetka znajdzie się obok symbolicznego samolotu Spitfire VB BL614 na specjalnej wystawie, która ma powstać z okazji stulecia RAF w 2018 roku." -Wg. Polskiego Radia
Nie bardzo rozumiem co dla Ciebie jest bełkotem? Tekst na telegraph.co.uk mówi wszystko w jasnej i prostej formie.

długi pisze:Na jednym z portali informacyjnych piszą że Franciszek Kornicki prowadzi w głosowaniu :)
Do tego nie trzeba portalu informacyjnego. Od siebie (Firefox na Ubuntu) po oddaniu głosu widzę wyniki wszystkich pilotów. Franciszek Kornicki ma ponad 272.6 tys. głosów i pierwsze miejsce.
A gdzie napisałem że chodzi o Telegraph.co.UK? Przeczytaj ze zrozumieniem 1 posta...
Wprawdzie to w pierwszym poście znajduje się link do telegraph, ale już rozumiem o który fragment Ci chodzi i faktycznie mogłoby się bez niego obejść.
Awatar użytkownika
Kristobal
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1181
Rejestracja: 19.06.2011, 15:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WKZ/WR
Kontakt:

Re: Upamiętnijmy naszego pilota RAF - głosownie

Post autor: Kristobal »

No i zepsuł się licznik...
Honda XL350R'85/ Yamaha XJR1200'95/ Kawasaki KLE650'09
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Upamiętnijmy naszego pilota RAF - głosownie

Post autor: wilq.bb »

Panie i Panowie - wyniki pokazały, że jak trzeba to potrafimy my Polacy się skrzyknąć:
https://www.magnapolonia.org/polak-fran ... -o-anglie/

Wychodzi na to, że nasz pilot wygrał. Zdobył 325 tysięcy głosów, ponad 16 razy więcej niż wszyscy pozostali razem wzięci :resp:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości