Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

Post autor: markom13 »

Czesc Wam wszystkim . Z pelna doza niesmialosci pisze tego posta. Dzisiaj rano dowiedzialem sie (z fejsa oczywiscie) ,ze moj kumpel z dawnych lat ,ze szkoly konkretnie ,ma nowotwor mozgu. Tak slawny ostatnio "glejak". Rece mi opadly jak przeczytalem tego posta. Faktem jest ,ze nasze drogi z Piotrem sie rozminely ,kazdy po szkole poszedl w swoja strone ,nie mialem z nim kontaktu od czasu jak wyjechalem za granice.Jednak nie moge zostac obojetny wobec takiej tragedii. Jesli mielibyscie ochote pomoc jemu i jego rodzinie to bede ogromnie wdzieczny. Ponizej wklejam to co napisal Piotr:

"Mam 39 lat, dwóch synów, żonę, rodzinę. Zawodowo pracowałem jako grafik komputerowy. Byłem aktywny, uprawiałem sporty. Zawsze zdrowo się odżywiałem.

Walka rozpoczęła się w maju 2016 roku. Coraz częściej pojawiające się bóle głowy, zmiana zachowania, wyczulenie na zapachy. Diagnoza najgorsza z możliwych - glejak wielopostaciowy IV stopnia. To nowotwór powstały z komórek glejowych mózgu. Nazywany "terminatorem".

Całe życie wywróciło się do góry nogami. Człowiek nie potrafi się z tym pogodzić. Były łzy, niedowierzanie, złość, żal. Nie można zrozumieć dlaczego "to" przytrafiło się właśnie mnie. Co z marzeniami, planami. Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia i zobaczenia.

W lipcu 2016 roku odbyło się operacyjne usunięcie jednej zmiany, która powodowała silny ucisk. Druga zmiana usytuowana z tyłu głowy niestety jest nieoperacyjna. Potem były 3 tygodnie naświetlań połączonych z chemioterapią oraz chemioterapia uzupełniająca. W wyniku czego pojawiła się małopłytkowość i polekowe uszkodzenie wątroby.

Obecnie szukamy pomocy za granicą. Czekamy na zakwalifikowanie do leczenia protonoterapią w niemieckiej klinice. Jest to specjalistyczna metoda pozwalająca na naświetlanie guza bez uszkodzenie zdrowych tkanek. Zabieg jest kosztowny - 28 tyś. euro, a do tego dojdą jeszcze koszty pobytu. Potrzebna będzie również rehabilitacja.

Proszę Was o wsparcie, za które z góry dziękuję."

Tu mozna wplacac pieniadze na jego leczenie lub oddac 1% podatku :

https://skarbonka.alivia.org.pl/piotr-goscinski

Jeszcze raz z gory dziekuje i zycze wszystkim zdrowia .

LwG :crossy:
Awatar użytkownika
girgi
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 442
Rejestracja: 19.07.2011, 07:14
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ujazd - OP

Re: Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

Post autor: girgi »

Chciałbym wpłacić parę groszy ale strona tej fundacji jest bardzo nieprzyjazna - nie znalazłem jak mam wpłacić na ten konkretny cel.
Możesz mi podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Re: Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

Post autor: markom13 »

Nieprzyjazna ? ;)
Po prawej masz duze okno (niebieskie) ,z guzikiem "Wspomoz " .Przechodzisz wtedy do platnosci online i innych. :thumbsup:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

Post autor: wilczek »

Może i mógłbym pomóc. Zawodowo. Ale potrzebuję szczegółów medycznych. W tym zakresie tylko na priv.
Awatar użytkownika
girgi
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 442
Rejestracja: 19.07.2011, 07:14
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ujazd - OP

Re: Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

Post autor: girgi »

markom13 pisze:Nieprzyjazna ?
Po prawej masz duze okno (niebieskie) ,z guzikiem "Wspomoz " .Przechodzisz wtedy do platnosci online i innych.
No uważam ze nieprzyjazna...
Nie lubię stron które wyciągają ode mnie wszystkie moje dane kiedy chodzi po prostu o pomoc - osobiście chciałbym żeby moja pomoc była anonimowa :)

Żeby nie było ze paplam od rzeczy - swoją kwotę przelałem - anonimowo :) .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Re: Pomoc dla mojego kolegi Piotra .Nowotwor mozgu.

Post autor: markom13 »

No tu sie z Toba zgodze ,sam przelalem anonimowo. Tez nie lubie oglaszac wszem i wobec kto ja i co ja :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość