Ferie 2017 - narty z dziecmi

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
wajdek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 15.09.2013, 22:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Ferie 2017 - narty z dziecmi

Post autor: wajdek »

Prośba o pomoc w znalezieniu/doradzeniu sprawdzonej kwatery/hotelu na ferie w terminie 11-18.02.2017.
Oczywiście góry, może być Słowacja, Czechy.
Przez kilka ostatnich lat jeździłem tu: http://new.hotelplejsy.sk/ - polecam z dziećmi.
Niestety w 2017 termin ferii warszawskich zgrał się z terminem ferii na Słowacji, wysłałem prośbę o rezerwacje i :dupa: wszystko zarezerwowane.
Stąd prośba.
Warunki: 5 osób, 2 rodziny (1 dorosły + dzieci 11 i 7 lat, 1 dorosły + dziecko 8 lat), 2 pokoje lub apartament z osobnymi sypialniami. Najlepiej z wyżywieniem lub aneks kuchenny, blisko wyciągów coby nie dojeżdżać, dobrze jeśli na miejscu/w pobliżu basen/spa tudzież inne atrakcje dla dzieci. No i żeby kasy na paliwo z powrotem starczyło :wink:
Będę wdzięczny za info! :thanks:
"NIE ŁAM SIĘ"
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Ferie 2017 - narty z dziecmi

Post autor: Qter »

Czołem,

W Czechach byliśmy kiedyś w miejscowości Cerny Dul - do wyciągu na piechotkę a do większej górki autem np. Janskie Laznie, Pec Pod Sniezką ... mieszkania na miejscu szukaliśmy przez: http://www.holiday-home.pl/

Byliśmy też w Lipová-lázně - noclegi wyszukaliśmy na kwaterach prywatnych przez mapy googla lub mapy.cz z innych tam mogę polecić np. kanec.cz lub heliosjeseniky.cz W hotelu jest niewielki basen i sauny - można wejść nie mieszkając w nim kupując dodatkowy wstęp. W samym Lipova Lazne są wyciągi rsmiroslav.cz i jeździ skibus z spod hotelu lecz my zazwyczaj jeździliśmy do Ramzovej - bonera.cz lub np. do Kout nad Desną albo na Czerwonochorskie Siodło

Z innych miejscówek mogę polecić Chopok - kwatery przez p. Annę slovakotour@nextra.sk - warunki fajne ale ceny wyciągów i kwater pod Chopokiem prawie alpejskie - dlatego w tym roku wybrałem Karyntię...

W Polsce lubię Wierchomlę i Krynicę - ale to po feriach na łikendowy wypad...

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
KJU
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 454
Rejestracja: 10.04.2013, 09:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Słojczany

Re: Ferie 2017 - narty z dziecmi

Post autor: KJU »

Hej, polecam
wynajem pokoi u Alicji - miejscowość Mizerna (obok zalewu Czorsztyńskiego) narty blisko, baseny blisko, żarcie wspaniałe-domowe.
tel.018 275 09 75
Pozdrawiam
życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiadomo co się trafi

http://zamiedzaidalej.blogspot.com/
Awatar użytkownika
wajdek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 15.09.2013, 22:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Re: Ferie 2017 - narty z dziecmi

Post autor: wajdek »

Dzięki, dzięki :thanks:
Pracuję z internetem.
"NIE ŁAM SIĘ"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość