Bohater On

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Bohater On

Post autor: falco »

Siema,
jak w temacie a dokładniej mówiąc...

Tych ludzi zostało już naprawdę niewielu, niewiele wystarczy aby sprawić Im choć skrawek radości choćby wysyłając kartkę Powstańcom Warszawskim.
Sam wysyłam tradycyjną, ale możne też elektroniczną, wystarczy kilka kliknięć:

BohaterOn

P.S. Prośba o nie wdawanie się w dyskusję, nie masz potrzeby nie wysyłaj, cisza wystarczy. Dziękuję.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Bohater On

Post autor: grad74 »

Ale ja się odezwę ( za chwilę może to skasuję) , Falco - Ty znów mnie pozytywnie zaskakujesz, Brawo Ty, po pomysł bardzo dobry i cel wzruszający :thumbsup:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Bohater On

Post autor: wilq.bb »

Jak w zeszły piątek się telepałem pendolino rozdawali kartki (nawet specjalna skrzynka w warsie była, żeby bez kosztów wysłać), do kawy, wg mnie to akcja :ok: , ale forma przypominała mi akcję z obowiązkową wz-tką z misia, co zepsuło pomysł.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Bohater On

Post autor: falco »

grad74 pisze:...Falco - Ty znów mnie pozytywnie zaskakujesz, Brawo Ty, po pomysł bardzo dobry i cel wzruszający :thumbsup:
Ja tylko ślę wici a że cel jest niesamowity, dlatego zdecydowałem się także u nas wrzucić. :ok:
wilq.bb pisze:Jak w zeszły piątek się telepałem pendolino rozdawali kartki (nawet specjalna skrzynka w warsie była, żeby bez kosztów wysłać)...
Kartki można (bezpłatnie) otrzymać w przeróżnych (bardzo licznych) miejscach, wszystko jest opisane na stronie.

Myślę, że informację warto przekazywać znajomym i nieznajomym, choć (na szczęście) słychać o niej nawet w mediach. :thumbsup:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Bohater On

Post autor: falco »

Ku pamięci...
BohaterOn
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Bohater On

Post autor: falco »

Kolejny rok, czas na wysłanie kolejnej kartki...

Bohater On
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Bohater On

Post autor: falco »

Wczoraj (przypadkiem, bo od "zmiany" nie oglądam reżimówki) trafiłem na program o Sz. P. Witoldzie Kruczku (ps. Kruk, Powstańcu i Żołnierzu AK), który choć ma 97 lat, ciało poharatane życiem, to nadal niesamowicie sprawny umysł. Cały czas... udziela korepetycji z fizyki, spotyka się z Harcerzami, którzy również pomagają a przy tym wszystkim jest niesamowicie skromny, żyjąc w (delikatnie mówiąc) bardzo biednych warunkach.

Tutaj szczegóły.szczegóły.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość