Męski dress code-jaka torebka pasuje facetowi? Czyli peli case, jako narzędziówka na moto.

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2511
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Męski dress code-jaka torebka pasuje facetowi? Czyli peli case, jako narzędziówka na moto.

Post autor: Artek »

Pytam, bom chłop ze wsi.
4144
4146
4145
Ostatnio zmieniony 28.04.2023, 21:33 przez Artek, łącznie zmieniany 3 razy.
Dominator.
nostrik
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 27.09.2017, 23:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Męski dress code, czyli jaka torebka pasuje facetowi?

Post autor: nostrik »

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 824
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Męski dress code, czyli jaka torebka pasuje facetowi?

Post autor: Hawk1985 »

Ta ostatnia zdecydowanie

Wytapatalkowano

Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2511
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Męski dress code, czyli jaka torebka pasuje facetowi?

Post autor: Artek »

nostrik pisze: 28.04.2023, 12:09 :lol: :lol: :lol:
Tak samo moi "koledzy" mnie potraktowali, jak pokazałem, co chcę zamontować do motocykla :tongue:



Dokuczała mi mała pojemność kilbelrury, która służyła mi za narzędziówkę. Mieściłem w niej tylko dętki i trochę kluczy. Reszta obijała mi się w centralnym kufrze.
Na zlocie w Lipie jeden ze zlotowiczów miał całkiem zgrabną narzędziówkę zaadoptowaną z kufra pelicana.
4149

Po powrocie do domu przejrzałem ogłoszenia i trafiłem małą skrzynkę peli 1200 za 230 zł z przesyłką.
Pierwotnie miałem plan aby ją zamontować pod lewym stelażem, ale niestety koliduje z osłoną łańcucha. :dupa:
Do skrzynki wchodzi mi to co na zdjęciu: 2 dętki, 4 mocne trytki, zapasowa świeca, klamka sprzęgła, dwie spinki łańcucha, kilka ogniw łańcucha, klucz do świec, klucz do szprych ( nie ma na foto), kilka płaskich kluczy, pompka do kół lezyne, dwie opaski zabezpieczające felgę przy wymianie opony, szczypce knipex, para rękawiczek gumowych, trzymak opon do zakładania, kpl. nasadek 3/8", przedłużki, grzechotka, wkrętak, bity (torx, imbus, ph, pz), uszczelka pompy paliwa, zestaw naprawczy linek.

4147
4148

Skrzynka nie jest zamykana ale założenie jakiejś małej kłódki nie jest problemem.
Dominator.
Skjak
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.07.2013, 23:24
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Przedmieście Kielc

Re: Męski dress code-jaka torebka pasuje facetowi? Czyli peli case, jako narzędziówka na moto.

Post autor: Skjak »

A widzisz Pan, cza było znajść moje ogłoszenie, to byś mógł sobie nawet na różowo pomalować :smile: :smile: :smile:

https://www.olx.pl/d/oferta/narzedziowk ... ro_listing
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2511
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Męski dress code-jaka torebka pasuje facetowi? Czyli peli case, jako narzędziówka na moto.

Post autor: Artek »

Skjak pisze: 29.04.2023, 13:55 A widzisz Pan, cza było znajść moje ogłoszenie, to byś mógł sobie nawet na różowo pomalować :smile: :smile: :smile:

https://www.olx.pl/d/oferta/narzedziowk ... ro_listing
Ale zajefajne skrzynki. :thumbsup:
Niestety u mnie pod lewy stelaż by nie weszły. Moje stelaże są niesymetryczne (Ostrego) i tam tylko jest przy mojej oponie ok. 10 cm. Ale Twoja większa skrzynka jest niczego sobie i na tylną płytę jak najbardziej ok :ok:
Dominator.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość