Przedłużenie OC na samochód

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Przedłużenie OC na samochód

Post autor: uosiu »

Czołem :D

Poszukuję jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, za 48h kończy mi się polisa OC na auto.
Mieszkam we Wrocławiu, pojazd zarejestrowany na tatę rocznik 1964(-60% zniżki), prawko od 1984.
U mnie aktualna polisa da pierwszy rok bezszkodowej jazdy, mam 23 lata i prawko od 2009.
Za Hyundaia Coupe 2.0 (rocznik 1996) wyszło mi 1050pln i wydaje mi się to ciut za dużo :niewiem:

Czy znacie kogoś, kto zaoferuje mi umowę na lepszych warunkach?
Awatar użytkownika
haku
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 681
Rejestracja: 25.03.2010, 23:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Smolec

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: haku »

Sprawdzałeś w Proama i mBank ?
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: uosiu »

haku pisze:Sprawdzałeś w Proama i mBank ?
Proama 2500, mBank proponuje Benefię za 800 :ok:
Awatar użytkownika
mad.dog
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 25.01.2009, 12:53
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: mad.dog »

Sebastian 691 728 653

Broker z Lublina, załatwia sprawy korespondencyjnie. Moi stołeczni koledzy chwalą jego ceny.
one life. live it.

Tiger T709 '01
mishieck
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 532
Rejestracja: 06.06.2011, 10:26
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: O! Pole

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: mishieck »

Coś drogo. Za Jeepa z 4 litrowym silnikiem płacę 396 zł w HDI.
Awatar użytkownika
vagner
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 80
Rejestracja: 18.09.2012, 22:15
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: vagner »

Polecam 4safe, chłopaki świetnie ogarniają temat, mają wynegocjowane zniżki od upustów na które dostali rabat, więc cenowo jest spoko. 662003663 Michal 4safe.waw.pl
PawelM.
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 21.04.2014, 09:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Marki

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: PawelM. »

A ja polecam ksejada ubezpieczenia z Radomia +48513458650. Jako jedni z nielicznych pomagali mi z oc zabytku a teraz robia mi wszystkie ubezpieczenia aut i mieszkania. Wzzystko zalatwiane przez maila, telefon i poczta. Wysla Ci najpierw mailem polise bys mial spokoj a potem po dwoch dniach roboczych przychodzi poczta wlasciwa.
KTM 950 ADV 2005r.
Awatar użytkownika
Skippy
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 27.02.2011, 21:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Skippy »

Jak bys przerejestrował na siebie to you can drive jest tanie (to cos od ergo hestii). Trzeba tylko mieć poniżej 30 lat.
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: makumba »

Hej! wszystko da się załatwić przez Internet za pomocą wyszukiwarki (kreatora/kalkulatora) Internetowego. Ja to robiłem chyba przez rankomat.pl tanio i szybko dokumenty po przelewie przychodzą Ci na e-mail, zajmuje to niecałą godzinę. No chyba, że chcesz dać zarobić agentowi "ziomalowi" co też się chwali :cool: ja musiałem zrobić na szybko :ohmy:

ps. jeśli zastosujesz w/w sposób to nie zapomnij przy tym złożyć (też można przez Internet) wypowiedzenia umowy poprzedniej polisy - chyba nie później niż na dzień przed końcem umowy bo przyjdzie kontynuacja i w efekcie będziesz miał podwójnie ubezpieczony pojazd :ysz: więc śpiesz się...
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odp: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: uosiu »

tramp_xlv pisze:Hej! wszystko da się załatwić przez Internet za pomocą wyszukiwarki (kreatora/kalkulatora) Internetowego. Ja to robiłem chyba przez rankomat.pl tanio i szybko dokumenty po przelewie przychodzą Ci na e-mail, zajmuje to niecałą godzinę. No chyba, że chcesz dać zarobić agentowi "ziomalowi" co też się chwali :cool: ja musiałem zrobić na szybko :ohmy:

ps. jeśli zastosujesz w/w sposób to nie zapomnij przy tym złożyć (też można przez Internet) wypowiedzenia umowy poprzedniej polisy - chyba nie później niż na dzień przed końcem umowy bo przyjdzie kontynuacja i w efekcie będziesz miał podwójnie ubezpieczony pojazd :ysz: więc śpiesz się...
Na rankomat się zawiodłem, MTU za 3200pln mi wyszło i nic innego :O


Dzięki wam wszystkim za pomoc :-)

--
Tapatalk
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Odp: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: makumba »

uosiu pisze: Na rankomat się zawiodłem, MTU za 3200pln mi wyszło i nic innego :O
Dziwne to... :omg: ja ubezpieczyłem bardzo konkurencyjnie
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Driverd2 »

A co za problem zrobić współwłasność i płacić tanio? Dziwisz się że drogo :) masz 23 lata więc doliczają wzwyżkę za wiek, chyba zostały ci jeszcze 2-3 lata do nieco niższej stawki OC, ja zniżki na trampku zbierałem bo za to miałem chyba 180zł.
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: ArturS »

A u mnie ostatnio wszystko wychodzi najtaniej w PZU :omg: Ale tam ubezpieczony motocykl i dwa samochody (busy) - ponoć to ma znaczenie.
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Thingrim »

Youcandrive.pl hestii , dla młodych kierowcow. nie znalazlem nic tanszego.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Reindeer »

ArturS pisze:A u mnie ostatnio wszystko wychodzi najtaniej w PZU :omg: Ale tam ubezpieczony motocykl i dwa samochody (busy) - ponoć to ma znaczenie.
Plusem PZU faktycznie jest cena, tym bardziej, że w swoim czasie dzięki współwłasności samochodu miałem od razu zniżkę na OC motocykla (i nikt nie wnikał w to, że pierwszy rok mam prawo jazdy kat. A). Jednak coś za coś. Co roku mam jakieś przepychanki z tymże ubezpieczycielem. Pierwszym razem w wyniku błędnego przepisania n-ru VIN, w połączeniu ze zmianą właściciela, okazało się, że jestem właścicielem dwóch motocyklli, z czego tylko jeden ma opłacone OC. Sprawa została wyjaśniona i nadwyżkowy pojazd zniknął z ich bazy (a przynajmniej takie otrzymałem informacje). Rok później dostałem wezwanie do zapłacenie OC, mimo że przelew poszedł miesiąc wcześniej. Po kilku telefonach i mailach sprawa została wyjaśniona na moją korzyść. W tym roku płaciłem OC za samochod którego jestem współwłaścicielem. Gdy zadzwoniłem by upewnić się czy wpłata doszła, okazało się że i owszem, ale zniknęła... współwłasność. Aż się boję pomyśleć, co będzie przy kolejnej wpłacie :smile:
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: tomekpe »

Reindeer pisze:
ArturS pisze:A u mnie ostatnio wszystko wychodzi najtaniej w PZU :omg: Ale tam ubezpieczony motocykl i dwa samochody (busy) - ponoć to ma znaczenie.
Plusem PZU faktycznie jest cena, tym bardziej, że w swoim czasie dzięki współwłasności samochodu miałem od razu zniżkę na OC motocykla (i nikt nie wnikał w to, że pierwszy rok mam prawo jazdy kat. A). Jednak coś za coś. Co roku mam jakieś przepychanki z tymże ubezpieczycielem. Pierwszym razem w wyniku błędnego przepisania n-ru VIN, w połączeniu ze zmianą właściciela, okazało się, że jestem właścicielem dwóch motocyklli, z czego tylko jeden ma opłacone OC. Sprawa została wyjaśniona i nadwyżkowy pojazd zniknął z ich bazy (a przynajmniej takie otrzymałem informacje). Rok później dostałem wezwanie do zapłacenie OC, mimo że przelew poszedł miesiąc wcześniej. Po kilku telefonach i mailach sprawa została wyjaśniona na moją korzyść. W tym roku płaciłem OC za samochod którego jestem współwłaścicielem. Gdy zadzwoniłem by upewnić się czy wpłata doszła, okazało się że i owszem, ale zniknęła... współwłasność. Aż się boję pomyśleć, co będzie przy kolejnej wpłacie :smile:
Obstawiam niekumatego agenta/oddział PZU.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Reindeer »

tomekpe pisze:
Reindeer pisze:
ArturS pisze:A u mnie ostatnio wszystko wychodzi najtaniej w PZU :omg: Ale tam ubezpieczony motocykl i dwa samochody (busy) - ponoć to ma znaczenie.
Plusem PZU faktycznie jest cena, tym bardziej, że w swoim czasie dzięki współwłasności samochodu miałem od razu zniżkę na OC motocykla (i nikt nie wnikał w to, że pierwszy rok mam prawo jazdy kat. A). Jednak coś za coś. Co roku mam jakieś przepychanki z tymże ubezpieczycielem. Pierwszym razem w wyniku błędnego przepisania n-ru VIN, w połączeniu ze zmianą właściciela, okazało się, że jestem właścicielem dwóch motocyklli, z czego tylko jeden ma opłacone OC. Sprawa została wyjaśniona i nadwyżkowy pojazd zniknął z ich bazy (a przynajmniej takie otrzymałem informacje). Rok później dostałem wezwanie do zapłacenie OC, mimo że przelew poszedł miesiąc wcześniej. Po kilku telefonach i mailach sprawa została wyjaśniona na moją korzyść. W tym roku płaciłem OC za samochod którego jestem współwłaścicielem. Gdy zadzwoniłem by upewnić się czy wpłata doszła, okazało się że i owszem, ale zniknęła... współwłasność. Aż się boję pomyśleć, co będzie przy kolejnej wpłacie :smile:
Obstawiam niekumatego agenta/oddział PZU.
Raczej parę oddziałów, albo agentów było w to zamieszanych. Dość, że póki co wyrobiłem sobie odruch dzwonienia na infolinię po każdej wpłacie, by upewnić się czy wszystko w porządku.
Litwa
romeciarz
romeciarz
Posty: 22
Rejestracja: 04.04.2012, 14:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Litwa »

A sprawdzałes może https://www.youcandrive.pl to jest z ergo hestii i mają ciekawe ceny dla młodych kierowców :-)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: uosiu »

Litwa pisze:A sprawdzałes może https://www.youcandrive.pl to jest z ergo hestii i mają ciekawe ceny dla młodych kierowców :-)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Tak, po wypełnieniu formularza dostałem info, że nie mają dla mnie żadnej oferty :haha:
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Przedłużenie OC na samochód

Post autor: Reindeer »

uosiu pisze:
Litwa pisze:A sprawdzałes może https://www.youcandrive.pl to jest z ergo hestii i mają ciekawe ceny dla młodych kierowców :-)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Tak, po wypełnieniu formularza dostałem info, że nie mają dla mnie żadnej oferty :haha:
Widocznie za stary jesteś ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości