Krempna, Żydowskie i okolice - jesienna przejażdżka

Krótsze lub dłuższe wyjazdy.
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Krempna, Żydowskie i okolice - jesienna przejażdżka

Post autor: Janek-2004 »

Po ubiegłotygodniowych jazdach sobotnio-niedzielnych wyglądało na to, że to już jest koniec definitywny sezonu na jazdy .... do dzisiaj.
Aż grzech odpuścić takie piękne słoneczko , wprawdzie tylko albo aż 8 stopni ale okoliczności przyrody sprawiły, że natura wilka zwyciężyła.
O ile w sobotę i niedzielę tydzień temu spotkałem kilku motocyklistów, o tyle dzisiaj tylko grupki rowerzystów - z dwukołowych pojazdów.

Krótka przejażdżka 2,5h i 100 km z haczkiem z paroma przystankami na fotki.

Zalew i zapora w Krempnej

Obrazek

Obrazek

Nowa droga zrobiona z Krempnej do Żydowskie - super widoki na połoniny - choć próba stanięcia na szutrze tuż jak kończy się asfalt - zapada się noga - aż strach pomyśleć jak ktoś najedzie autem.

Obrazek

Powrót drogą od przejścia w Ożennej i miejscowość Świątkowa - taka cerkiew przerobiona na kościół

Obrazek

Panorama na serpentyny i okolice Kątów. Z tego co podają media, niedługo 2025 (rozpoczęcie budowy wg zapowiedzi) to miejsce ma zostać zalane i utworzony sztuczny zalew - zbiornik retencyjny. ok. 120 gospodarstw ma zostać ponoć wysiedlonych. Piękne okolice - przynajmniej zostaną na fotkach zanim zaczną to niszczyć.

Obrazek

Chyba ostatnia przejażdżka w tym roku, choć przezornie baterii jeszcze nie wyciągam, ponoć 7 grudnia organizowane sa Motomikołajki :lol:
Awatar użytkownika
Jednym_Śladem
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 17.05.2019, 11:25
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Krempna, Żydowskie i okolice - jesienna przejażdżka

Post autor: Jednym_Śladem »

ponoć 7 grudnia organizowane sa Motomikołajki :lol:
Na pewno! Zapraszamy :-)
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Krempna, Żydowskie i okolice - jesienna przejażdżka

Post autor: krzysiek1 »

Fajne okolice, zazdroszczę pogody.Sam bardzo lubię jeżdzić jesienią jak gębusie ściąga pod kaskiem (byle nie padało)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość