816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu :)

Krótsze lub dłuższe wyjazdy.
Awatar użytkownika
Pawko83
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 15.04.2017, 18:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Biłgoraj

816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu :)

Post autor: Pawko83 »

Krótka videorelacja z wypadu nad Bug 20-22.10.2017r. Działo się sporo, ekipa z lubelskiego zacna, klimat, napotkani ludzie, kontrole pograniczników, gleby, błota, szutry, piachy czyli męski wyjazd...Miłego łaczingu :) https://www.youtube.com/watch?v=X4C1VUi ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: ostry »

Świetna robota muslim :thumbsup: . Jest pamiątka. Ale słuchy mnie doszły że to wersja oficjalna z wyjazdu, a w planach również wersja bez cenzury i nie na forum :grin: . Następnym razem też biorę kamerkę :wink: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1422
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: sq8crx »

Jako uczestnik popełnionego wyjazdu, chciałem dodać, że z drogą 816 to miało niewiele wspólnego :grin: Ona wyznaczała tylko kierunek, kilka razy ją przecinaliśmy :grin: ale jechaliśmy mniej więcej :haha: równolegle.
Warto wspomnieć, wschodni klimat jaki czuć wzdłuż "nadbużanki" między innymi: kobietę na świni czy mistrza w siłowaniu na rękę :haha:
Dzięki dziewczęta :ok:
Awatar użytkownika
Pawko83
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 15.04.2017, 18:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: Pawko83 »

Warto też wspomnieć, że ów kobieta jeżdżąca na świni.... do sklepu pod koniec października przychodzi w skarpetach ;P Wschód to stan umysłu :)
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: henry »

Bardzo fajnie się bawicie, też lubię takie zabawy :smile: no i filmik też jest dobry :thumbsup:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: Marcinnn6 »

fajno, ale ile kilosów liczyła wasza wycieczka ? gdzie mniej więcej startowaliście i gdzie była meta. Chodzi mi o sam trip, bez dojazdu na miejsce startu :smile:
Awatar użytkownika
mapol
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 17.11.2014, 22:22
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Lublin

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: mapol »

Jako uczestnik popełnionego wyjazdu, chciałem dodać, że z drogą 816 to miało niewiele wspólnego :grin:
Faktycznie chyba więcej widać betonu drogi 812 Włodawa - Wisznice :lol:
Zazdroszczę udanego wypadu. :ok:
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1422
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: sq8crx »

Marcinnn6 pisze:fajno, ale ile kilosów liczyła wasza wycieczka ? gdzie mniej więcej startowaliście i gdzie była meta. Chodzi mi o sam trip, bez dojazdu na miejsce startu :smile:
Zrobiliśmy około 230km, startowalismy z okolic Hrubieszowa na północ. Meta była w Malowej Górze za Terespolem. Tak mieliśmy ustawione noclegi i najbardziej nam pasowało z dojazdówką. Dla wybierających się na pogranicze informacja że przejazd wzdłuż granicy trzeba zgłaszać w odpowiednich placówkach Straży Granicznej. Na odcinku Zosin-Terespol czyli wzdłuż "nadbużanki" takich placówek jest aż 13. Każda kontrola to ok.30minut wesołych rozmów i żartów pod warunkiem zgłoszenia przejazdu.
mapol pisze:
Jako uczestnik popełnionego wyjazdu, chciałem dodać, że z drogą 816 to miało niewiele wspólnego :grin:
Faktycznie chyba więcej widać betonu drogi 812 Włodawa - Wisznice :lol:
Marku zdarzało się że i 812 przekraczalismy kilka razy szukając idealnej drogi na północ :witch:
Awatar użytkownika
mapol
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 17.11.2014, 22:22
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Lublin

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: mapol »

Marku zdarzało się że i 812 przekraczalismy kilka razy szukając idealnej drogi na północ :witch:
Słońca nie było to i droga na północ była zagadką :drinking: :grin:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: ostry »

Marcinnn6 pisze:fajno, ale ile kilosów liczyła wasza wycieczka ? gdzie mniej więcej startowaliście i gdzie była meta. Chodzi mi o sam trip, bez dojazdu na miejsce startu :smile:
Dla mnie zarówno dojazd jak i powrót to też była momentami dobra zabawa. A w drodze powrotnej okazało się że podczas naszej nieobecności tak popadało że błota miałem więcej bliżej domu niżeli na wyjeździe :grin: . Mi ogólnie wyszło tyle:

Obrazek

Z przygotowań do wyjazdu, jako że jak zwykle wszystko na pałę, to zdążyłem tylko plastiki pozdejmować z trampka żeby się nie połamały. Założyłem też szerszą kierę na sztywno i podwyższenie. Gmoli brak. Zwróćcie uwagę na "oryginalne"zamocowanie przednich kierunkowskazów, widać je po lewej od licznika :grin: .
Jeden z Trampków jako że 650 pali więcej, musiał się w pewnym momencie raczyć paliwem z kosiarki od miłego pana co lubi amstafy. Tenże pan uprzedził nas również że przez sobiborskie lasy a i owszem można jeździć ale kosztuje to 300 ode łba. Nie ryzykowaliśmy tym razem.
mapol pisze:
Marku zdarzało się że i 812 przekraczalismy kilka razy szukając idealnej drogi na północ :witch:
Słońca nie było to i droga na północ była zagadką :drinking: :grin:
To fakt. Przy braku słońca trudniej jeździ się na orientację. Zatem zdarzało się oddalać od celu jak i zataczać magiczne kręgi :lol: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: Marcinnn6 »

300 zeta to chyba dlatego, że hurtowo by było :lol: , nie jestem pewien ale wjazd do parku krajobrazowego mógłby więcej kosztować. Jak mnie leśnik złapał u nas w Łódzkim, (nie próbowałem uciekać bo ruskim z koszem jechałem, pozatym pewnie trampkeim też bym nie uciekał :smile:) - to mi powiedział że 200 zeta się należy, no ale że motur mu się spodobał to mnie puścił.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: 816 ROUTE - czyli pięciu wspaniałych jedzie wzdłuż Bugu

Post autor: pete17 »

Marcinnn6 pisze:300 zeta to chyba dlatego, że hurtowo by było :lol: , nie jestem pewien ale wjazd do parku krajobrazowego mógłby więcej kosztować. Jak mnie leśnik złapał u nas w Łódzkim, (nie próbowałem uciekać bo ruskim z koszem jechałem, pozatym pewnie trampkeim też bym nie uciekał :smile:) - to mi powiedział że 200 zeta się należy, no ale że motur mu się spodobał to mnie puścił.
Nie wszyscy mają zakaz...niektórzy wjeżdżają kiedy chcą i TNĄ jak leci :swieczki: A nas jak zdybią że chwasta jakiegoś przejedziesz to hoho...zaraz 200..300..a najlepiej do więzienia.! :mad:
Lubię motory...wszystkie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość