Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Krótsze lub dłuższe wyjazdy.
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: BornToRide »

Witam wszystkich :thumbsup:
Chciałbym opowiedzieć Wam o mojej wyprawie po motocykl, o której będę pamiętał do końca życia i dzień dłużej :swieczki: . Artek z Naszego forum, taki tam mało znany forumowicz, który mało sie udziela i w ogóle nie pomaga... :haha: W/w mężczyzna :lol: , zaraził mnie pasją do Trampka. Wgłębiał mnie w sztuki obsługi tego motocykla, dbania oraz szanowania. Mniejsza z tym :stop: . Podesłał ostatnio mi link z aukcją do pewnego motocykla. Otwieram, "paczę" a tam jakaś dziwna Afra, nie oryginalna, ale tak piękna... Nie zastanawiając się dłużej nad tym co Artek chciał mi przekazać podsyłając mi linka z moto, już się zakochałem i wiedziałem że musimy być razem :whip: . Mojego tak nie wyglądającego, ale doinwestowanego Trampka sprzedaliśmy znajomemu(kolejny Trampkowicz do kolekcji w okolicy :thumbsup: -pozdro Michał ). Ciekawe czy w ogóle ktoś to czyta :) , ale lecimy dalej. Właścicielem Afry był sam Kazmir :ok: (wpisz w gogle jak nie wiesz :fuck: ) . Podjarany bardziej jak opłatkiem na komunie, o 8.19 stałem już pod bramą Pana Kaziemierza. Szacunek dla Kazmira za wiedzę jaką posiada, a przede wszystkim za podejście do życia... Chyba nie muszę pisać o AT, to że ja ją kupie to była tylko formalność :thanks: . Po spędzeniu paru chwil z Panem Kazimierzem, opłaceniu należności za tak wspaniałe moto, pożegnałem się i ruszyłem w drogę powrotną nowo nabytym motocyklem (514 km). Każdy kilometr coraz bardziej pogłębiał mnie w tym uzależnieniu do tego motocykla. Po drodzę, nie daleko Poznania poznałem BMW, które zmierzało w tym samym kierunku co ja. Przyspieszyłem i widzę tablice rejestracyjną ZPY... TAK... To Pan Kamil, grubo po 70-tce, który jest znany z restaurowania starych porządnych maszyn. Fotka cyk i dalej w drogę... Nie wiem ile jechałem :omg: , ponieważ każdy kilometr był przygodą... Acha... Zapomniałem pożegnać mojego kochanego TRAMPKA....... JUŻ :grin: . Aktualny właściciel ma MEGA maszynę do nauki. Kupno motocykla, okazał sie najlepszym moim wypadem w tym roku... Więcej już sie nie rozpisuje, moto zmienione na mega Afrę po MEGA LEGENDZIE ;) A wszystko przez W/w mężczyznę, Artka :tongue: Moto ogólnie ma bardzo dobre rozwiązania zastosowane przez Pana Kazimierza, AT był w gazecie Świat Motocykli (którą też otrzymałem) za innowacyjność i własne "patenty". Dzięki wszystkim co mi pomogli i życzę Wam takich wypadów-zakupów... No i oczywiście żegnam się z Trampkiem... Poniżej pare fotek z wypadu :yaho:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/15faf6e9d5d20645
https://www.fotosik.pl/zdjecie/08a4dae1830f322b
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1f5a422c2d472e50
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1fd8447f7cf4b916

Pozdro i przyczepności :cool:
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: zimny »

Gratulacje, czy to Afre Kazmira widzę na fotkach? :thumbsup:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: BornToRide »

Moto jak i Pana Kazimierza widać na zdjęciach... Wspaniały człowiek :crossy:
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: HarryLey4x4 »

No i wpisałem w Googla "Kazmir" i zastanawiam się co Scott Edward Kazmir – amerykański baseballista występujący na pozycji miotacza w Los Angeles Dodgers - robi w Polsce i dlaczego zajął się sprzedażą używanych motocykli ... ?
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: Artek »

Nie znam człowieka :tongue:
Pod Poznaniem na BMW to Emil z Lipian.
Dasz się karnąć? :crossy: :resp:
Trza się spotkać. :impreza:
Dominator.
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: Jan Michał »

Hehe wyprawa widać owocna i satysfkcjonujaca ;) ze swoim starym (ponoć doinwestowanym ?;))) trampuniem jeszcze się zdążysz pożegnać (Ale w sumie to po co?skoro i tak będziemy razem smigac) dbaj o Afrykę tak jak o trampka to może kiedyś ja odkupie ;)
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1378
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: colles »

HarryLey4x4 pisze:No i wpisałem w Googla "Kazmir" i zastanawiam się co Scott Edward Kazmir – amerykański baseballista występujący na pozycji miotacza w Los Angeles Dodgers - robi w Polsce i dlaczego zajął się sprzedażą używanych motocykli ... ?
Dokładnie to samo mi wyszło . Czyżby moto przywędrowało zza wielkiej wody ? :ok:
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: BornToRide »

Dokładnie można wpisać " kazmir africa twin " i wtedy będą różne informacje na temat tego motocykla jak i zarazem byłego właściciela :) Ogólnie wtajemniczeni widzą kim jest Kazmir na forach AT jak i w dawnym świecie motoryzacyjnym w Polsce ;) Pozdrawiam
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: BornToRide »

Artek pisze:Nie znam człowieka :tongue:
Pod Poznaniem na BMW to Emil z Lipian.
Dasz się karnąć? :crossy: :resp:
Trza się spotkać. :impreza:
Polatamy :pob:
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: henry »

colles pisze:
HarryLey4x4 pisze:No i wpisałem w Googla "Kazmir" i zastanawiam się co Scott Edward Kazmir – amerykański baseballista występujący na pozycji miotacza w Los Angeles Dodgers - robi w Polsce i dlaczego zajął się sprzedażą używanych motocykli ... ?
Dokładnie to samo mi wyszło . Czyżby moto przywędrowało zza wielkiej wody ? :ok:
Jakiś mętlik mi się zrobił :grin:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: Kupno moto z wspaniałą wyprawą :)

Post autor: Jan Michał »

Robert Ty z Artkiem polatacie swoimi wariatami a ja z bezpiecznej odległości będę wam kibicował ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość