Wrześniowy wypad na Ukraine

Krótsze lub dłuższe wyjazdy.
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 786
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: Rysiek_81 »

Filmik z naszego trzydniowego wrześniowego wypadu na Ukraine :witch:

Pozdrawiam Rysiek.

Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: grad74 »

Fany wypad i fajny filmik. Ale pogodę na początku mieliście kiepską, za to na miejscu super. A jakie to okolice gdzie byliście?
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: henry »

Ukraina . . . tam jest gdzie pojeździć, byle trafić z pogodą, a poza tym, blisko i niedrogo :smile:
Niezła jazda :thumbsup:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 786
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: Rysiek_81 »

grad74 pisze:Fany wypad i fajny filmik. Ale pogodę na początku mieliście kiepską, za to na miejscu super. A jakie to okolice gdzie byliście?

Pogoda na początku rewelacyjna nie była "delikatnie kropiło", ale tylko do granicy UA. Na granicy spotkaliśmy Henrego z ekipą jadących do Libuchory.
My pojechaliśmy dalej na północ drogą H13 do miejscowości Użok i kierowaliśmy sie dalej drogą T0722 (nie zepsutą jeszcze asfaltem ) w str Podobovets' skąd nastempnego dnia wystartowaliśmy na Borżawę i połoninami w stronę Stuja.... potem odwrót i zaatakowaliśmy Stuja od strony miejscowości Sasivka co okazało sie później błędem bo jest tam dużo łatwiejsza droga ,dnia zbrakło ... nocleg 1000 gwiazdek na połonine w namiotach, a z rana powrót do Myczkowianki na nocleg i rano do domu...


Pozdrawiam Rysiek
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: henry »

To Wy nie daliście się namówić na wspólną Libuchorę . . . ale to dobrze, bo mogliśmy obejrzeć ciekawy film z Waszą historią :thumbsup:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 786
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: Rysiek_81 »

henry pisze:To Wy nie daliście się namówić na wspólną Libuchorę . . . ale to dobrze, bo mogliśmy obejrzeć ciekawy film z Waszą historią :thumbsup:
Nas Heniu nie trzeba było namawiać jednogłośnie chcieliśmy z Wami jechać tyle że mieliśmy tylko 3 dni wiec w momencie jak was puszczł ukraiński bimber i ruszaliście na połoniny my musieliśmy kierować się w stronę granicy ...... :sad:


Pozdrawiam Rysiek
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: Piotr76 »

Naprawdę fajny wyjazd , tereny do jazdy pierwsza klasa. Tylko jedno mnie martwi, jakość wykonania tych nowych motocykli. Oglądałem też film z Murmańska i tutaj teraz wszędzie trampki dawały radę a ta nowa Afra taka nie stabilna :ok:
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 786
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: Rysiek_81 »

Piotr76 pisze:Naprawdę fajny wyjazd , tereny do jazdy pierwsza klasa. Tylko jedno mnie martwi, jakość wykonania tych nowych motocykli. Oglądałem też film z Murmańska i tutaj teraz wszędzie trampki dawały radę a ta nowa Afra taka nie stabilna :ok:
Dzięki :smile: Trampek był jeden i tu i tam ten sam :grin: A co do NAT to jest zajebista … tylko kierowniki za krótkie kopyta mieli ... :haha: muszą se buty na koturnie kupić na następne wyjazdy :haha:

Pozdrawiam Rysiek.
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: Wrześniowy wypad na Ukraine

Post autor: Piotr76 »

Rysiek_81 pisze:
Piotr76 pisze:Naprawdę fajny wyjazd , tereny do jazdy pierwsza klasa. Tylko jedno mnie martwi, jakość wykonania tych nowych motocykli. Oglądałem też film z Murmańska i tutaj teraz wszędzie trampki dawały radę a ta nowa Afra taka nie stabilna :ok:
Dzięki :smile: Trampek był jeden i tu i tam ten sam :grin: A co do NAT to jest zajebista … tylko kierowniki za krótkie kopyta mieli ... :haha: muszą se buty na koturnie kupić na następne wyjazdy :haha:

Pozdrawiam Rysiek.
:thumbsup:Ok. A już myślałem że się wkurzyłeś na moje żarty odnośnie tych Kierowników AT. Pozdrowionka i powodzenia na następnym rajdzie.
PS. Jak by nie powrót do pracy to chętnie bym się dołączył do Was we wrześniu na Gruzję. Może następnym razem LwG
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość