Kolejny po wypadku

Inne wspomnienia.
Awatar użytkownika
galazyng
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 04.06.2012, 14:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kolejny po wypadku

Post autor: galazyng »

19.11.2014 o godz. 6.40 doznałem wypadku na swoim trampku, uszczerbek na zdrowiu: skomplikowane otwarte złamanie prawej ręki plus mała rana ( założony 1 szef), 16 dni pobytu w szpitalu bielańskim, 5 godzinna operacja ręki
A było to tak:
Jak codziennie jechałem Wisłostradą do pracy, wywróciłem się 5 km od domu wyhamowując za osobówką (kobieta za kierownicą nie przyniosła szczęścia), która przede mną ostro zahamowała, ja jechałem za nią, wydawało mi się, że odległość za samochodem była wystarczająca, jednak żeby zdążyć wyhamować, może zbyt impulsywnie zareagowałem hamulcem blokując chyba tylne koło, doznając uślizgu, już nie pamiętam czy nie nie wcisnąłem czasem także tylnego hamulca w przypływie adrenaliny (ułamki sekund, za dużo nie pamiętam) pogoda była średnia jak to w listopadzie, lekko opadająca mgła, drogi nie były mokre, temperatura tego dnia nie była zbyt super, jednak było ślisko http://static.twojapogoda.pl/2014/11/00003006b.png
Jakoś się podniosłem, a z pomocą pośpieszył Pan Jacek Czernuszenko wzywając karetkę za co mu bardzo dziękuję.
Nauczka na przyszłość:
Nigdy więcej na moto w listopadzie, 2 sezony się udawały bez uszczerbku na zdrowiu 3 sezon niestety już nie, póki co ręka już ok więc zaczynam 4 sezon, życzę wszystkim szerokości bez upadków.
Awatar użytkownika
Hoffi
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 03.10.2014, 12:15
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: Kolejny po wypadku

Post autor: Hoffi »

Dobra przestroga, aby nie ufać przesadnie plusowej temperaturze.

Gratulacje udanej rekonwalescencji i trzymam kciuki za bezwypadkową jazdę w tym roku. Zdrowia!
Awatar użytkownika
galazyng
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 04.06.2012, 14:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolejny po wypadku

Post autor: galazyng »

Sezon 2015 się udał, jeździłem do 15 listopada bo było cieplo ;-), zacząłem nowy sezon 2016 mam nadzieję, że będzie równie udany
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kolejny po wypadku

Post autor: KrzysieG »

Powodzenia :thumbsup:
Awatar użytkownika
galazyng
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 04.06.2012, 14:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolejny po wypadku

Post autor: galazyng »

2016 tez udany ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość