CZOŁOWE Z autobusem

Inne wspomnienia.
jarek-tr69
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 26.02.2011, 12:13
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: 05-822 Milanówek

CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: jarek-tr69 »

Witam długo nie wiedziałem jak się zabrać do pisania .Nie wiem czy będzie miało to moje pisanie jakiś skład . A więc 9 lipca koło godziny 12 wpadłem na pomysł że przejadę się do banku zrobić opłaty . Wyjechałem z domu bez pośpiechu miałem zamiar pojeździć po mieście wolno dawno nie miałem okazji , wreszcie miałem wolne i i chciałem pojeździć bez pośpiechu . Zaznaczę TRAMPISZONEM jeżdżę codziennie bez względu na pogodę . I jadąc ulicą z pierwszeństwem widzę autobus z naprzeciwka dojeżdżam do skrzyżowania z pierwszeństwem a nagle autobus wykonuje lewoskręt zajeżdża ni drogę ja na hamulce nie zdążyłem . TRAMPISZON nie żyje ja 2 miesiąc przykuty do łóżka złamana ręka poskładali na blachy tylko miednica jeszcze się nie zrosła . Mimo to przysięgłem sobie jak wstanę kupuje TRAMPISZONA i znowu w trasę . I jeszcze coś krzepiącego ordynator oddziału wezwał do mnie panią psychiatrę byłem nie grzeczny i powiedziałem pani że jak się wykuruje wsiadam na motor i co mnie zdziwiło pani psychiatra pokazała mi dwa kciuki do góry .
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: wojtekk »

Czym się chłopie!!!

Potrzebujesz jakieś pomocy?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: Neno »

jarek-tr69 pisze:powiedziałem pani że jak się wykuruje wsiadam na motor i co mnie zdziwiło pani psychiatra pokazała mi dwa kciuki do góry .
Psycha widać się trzyma i to bardzo dobrze.
Oby fizycznie nie było gorzej!
Trzymaj się i nie poddawaj!
A my tu na Forum postaramy się byś miał co czytać wieczorami, o czym marzyć i na wiosnę zaczął to realizować !
Zdrówka !
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: falco »

Siema,
przykro się czyta pechowe listy, ale dobrze, że jesteś silny psychicznie, bo mnóstwo ludzi w podobnych sytuacjach się załamuje.

Jak się okazuje znów wypadek "pod domem" na co tyle razy zwraca uwagę autor w Motocykliście Doskonałym, cholera czujność, czujność, czujność a i to czasem okazuje się za mało... :sad:

Zdrowia!!
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
kuzi4
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 367
Rejestracja: 17.03.2010, 20:15
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Chrzanów/Łódź

Re: CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: kuzi4 »

Kościki się pozrastają!!! Głowa zdrowa to 99% sukcesu!!! Wracaj do zdrowia i na Trampiszona jak najszybciej :ok:
był XL 650V 2000 :( - został zabity...
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3087
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: henry »

No to współczuję chłopie z całego serca i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :smile:
Sam miałem podobne "spotkanie", chociaż ja i mój moto wyszliśmy z tego praktycznie, prawie bez szwanku :ok:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: CZOŁOWE Z autobusem

Post autor: ostry »

Paradoksalnie, myśl o jak najszybszym powrocie do jazdy na Trampku po wypadku motywuje gnaty do szybszego zrostu! Wiem to z autopsji :wink:
Szybkiego powrotu do sprawności!
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość