Ostatnio motobazar w Wawie

Tytuł działu wszystko wyjaśnia.
Awatar użytkownika
dcz333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 10.06.2009, 22:16
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: dcz333 »

Drożyzna chlew i prostactwo niestety 0 klimatu ... :egh:
Porucznik Rżewski był duszą kompanii. Natasza Rostowa jej ciałem
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: Daniel 87 »

aa daj pan spokoj handlowalem tam z kumplem, najgorszy bazar na jakim bylem :/
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Awatar użytkownika
dcz333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 10.06.2009, 22:16
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: dcz333 »

no nie stety to nie to co kiedyś ...
Porucznik Rżewski był duszą kompanii. Natasza Rostowa jej ciałem
Awatar użytkownika
jedras
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 648
Rejestracja: 14.07.2008, 21:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Maastricht, Netherlands
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: jedras »

W Warszawie można jedynie kupić jakiś ciuch co najwyżej. O częściach nie ma mowy. Ostatnio jak miałem grubsze zapotrzebowanie to wybrałem się na Łódźki bazar i wróciłem bardzo zadowolony. :ok:
Awatar użytkownika
KAPRAL
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 15.11.2008, 11:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: KAPRAL »

WITAM,
...a szanowna brać była w Krakowie?! :mad: mało mnie szlag nie trafił :banghead: byłem w tą niedzielę! powinni zamknąć tego organizatora! :lanie: 5 biednych budek z kilkoma ...dosłownie szmatkami :swieczki: Totalne"0" !!! więcej moja noga na ziemi małopolskiej nie postąpi! nie ma jak Łódz i Katowice :punk:
XL 650V 03/04

Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym że wiedzą o tobie wszystko i dalej nimi są...
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: Daniel 87 »

aaa jednak miasto powiatowe na 2 litery górą :).......
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Awatar użytkownika
dcz333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 10.06.2009, 22:16
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: dcz333 »

nuuu ale jak dla mnie Katowice za daleko :banghead:
Porucznik Rżewski był duszą kompanii. Natasza Rostowa jej ciałem
Awatar użytkownika
stanik
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 16.04.2009, 23:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: stanik »

ja też byłem w wawie. To moja druga wizyta na Motobazarze w historii i raczej ostatnia. Poprzednio byłem tam ze 3 lata temu, wtedy już byłem umiarkowanie zadowolony, ale nawet coś kupiłem (wtedy pojechałem bardziej krajoznawczo wiec i zawód był mniejszy)
Teraz na dzień dobry wkurzyły mnie bilety wstępu... co to za jakiś pomysł? OK, niech nawet będą bilety wstępu, ale coś za ten bilet oczekuję. A tu ceny niestety dokładnie takie jak w sklepach w centrum Warszawy, czasem nawet wyższe. Akurat z dwa tygodnie wczesniej kupiłem kask dla swojej dziewczyny. Nolana N103 w dawnym Kawasaki przy Prymasa (teraz chyba Honda). Wiec z cenami bylem na bierząco. W sklepie cena 1098 PLN i jeszcze można się targować. Na bajzlu próżno szukac było ceny za taki kask w typowo czarnym malowaniu poniżej 1200 PLN. A jak wspomniałem sprzedjącemu ile z tego do urwania, to usłyszałem, że w następnej dostawie będą jeszcze droższe...
Ja głównie szukałem spodni MottoWear albo podobnych. Generalnie znalazłem chyba na trzech stoiskach pojedyńcze sztuki z ceną jak w normalnym sklepie, gdzie bez łaski mam już rabaty za wcześniejsze zakupy (a ceny wyjściowe sa takie jak na motobazarze). A tu ani przymierzyc jak specialnie jest, ani ceny okazyjne.
Ale wypad nie był taki stracony, bo kupiłem dwie pary rękawiczek. Z tym że w sumie z biletami wstępu wyszły one nie 100 PLN jak kosztują w sklepie tylko 110PLN... Wiec nie widze sensu przeplacać.
A, no i musze doliczyc akurat zgranie imprezy z remontem Doliny Służewieckiej, na której spędziłem prawie godzinę w korku, bom sie autem wybrał. Paliwa nie liczę, bo do zwykłych sklepów też muszę jakoś dojechać.

Ogólnie ja w ogóle nie dostrzegam plusów tej imprezy.
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: Daniel 87 »

przyjedz do lodzi, klimat jest zawsze, asortymentu tez fuuuul, chlanie cala noc :)..a tam;/ godzina 18 stoiska zwijają o 20 spią a kolo 22 się budzą piją godzinę i kima :/
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Awatar użytkownika
LukaSS
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 59
Rejestracja: 09.03.2009, 20:19
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Biała Podl./Warszawa

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: LukaSS »

Ja chodziłem na warszawskie motobazary od samego początku, kiedy jeszcze odbywały się na Bemowie. z roku na rok coraz rzadziej uczęszczam na nie z powodu drogich biletów, kiepskiego miejsca, dużej ilości dziadowskiej jakości towaru oraz jego cen nie mniejszych niż w sklepach.
Zresztą wolę zaryzykować i kupić coś przez internet, gdzie jest taniej nawet z przesyłką.

Tak, motobazar warszawski zszedł na naxa na psy, nie ma już tylu akcesoriów co kiedyś, coraz wiecej pojawia się tam cwaniaków (w formie sprzedających i kupujących).... i tych samych gęb kombinujących jak to sprzedać potencjalnemu "frajerowi" byle g....

:thumbsdown:
GSX-R 1100 '95 -> GPZ 900 R '92 -> EN450 LTD '85 -> XTZ 800 Super Tenere '91
Awatar użytkownika
stanik
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 16.04.2009, 23:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: stanik »

i jeszcze jedna uwaga mojego kolegi, który z racji że zaczyna przygodę z motocyklami, w tym roku był po raz pierwszy. Otóz skoro ceny są praktycznie takie same, to lepiej kupić w sklepie. przynajmniej w razie czego jest gdzie reklamować/wymienić/dogadać się. W przypadku zakupu na takim bazarze, nie dość że za takie same pieniądze, to jeszcze dwa dni po bajzlu weź tu coś zareklamuj/odmień jak firma mieści się na drugim końcu Polski .
Awatar użytkownika
krzys1973
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 49
Rejestracja: 09.09.2009, 14:23

Re: Ostatnio motobazar w Wawie

Post autor: krzys1973 »

bylem w lodzi , kupilem super kurteczke modeki uzywana ale stan ideal 270 zl , cena nowej ok 600 zl , wlasciwe przyjechalem zachecony wyborem akcesoriow i mozliwoscia przymierzenia sie do moto , aktualnie szukam transalp-bmw gs-tenere 660

wybor towaru super , maszynki ok ale te ktore staly na parkingu obok wejscia , to co sprzedawali handlarze masakra takiego syfu dawno nie wydzialem

wawa j.w bazar kicha na maxa , co do cen wiadomo w sieci taniej ale bez przymierzenia z zakupow moga byc nici

pozd z kraka http://www.grupa-poludnie.info/index.php
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość