VI edycja Rajdu Pałuk

Zloty i rajdy motocyklowe, zloty TCP osobno - w części klubowej
Awatar użytkownika
Dłubacz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 08.11.2009, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

VI edycja Rajdu Pałuk

Post autor: Dłubacz »

Imprezy zachwalać nie muszę :grin: , co roku komplet uczestników mówi sam za siebie :smile: .
Choć w tym roku nie było na rajdzie trasy off, to dla mnie, osoby dojeżdżającej chęchami na rajd po 270 km trasie, nie było to szczególnie dotkliwe.

Piątek:
Mimo wcześniejszych deklaracji, wielu forumowiczów nie mogło pojechać ze mną w tym terminie. Ostatecznie, wyjechałem w piątek offem tylko z Jacuplacu.
Równolegle wyjechała z Łodzi asfaltem wesoła ekipa znajomych dragstarowców.

Pogoda dopisywała.
Przez większość trasy niebo było bezchmurne i nie było zbyt gorąco. Brak deszczu sprawił, że wzbijaliśmy z dróg gruntowych tumany pyłu.
Co chwilę pojawiał się piękny widoczek, co parę chwil jakieś zwierzę. Drugi raz w życiu widziałem na wolności łosia :tongue: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jako jedni z pierwszych dotarliśmy do ośrodka. Szybki kurs do Barcina po wachę i rekwizyty ułatwiające integrację :drinking: i już czekali na nas Gwardia i Tomasz77. Dotarli też koledzy Dragstarowcy. Zaczęła się integracja :grin: .

Sobota:
Od samego rana zjeżdżali na start uczestnicy trasy asfaltowej. Przywitania, zdjęcia, objaśnianie zadań czekających na trasie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Bliskość jeziora i dostępność kajaków sprawiły, że ten dzień spędziłem w większości na wodzie :roll: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Po południu większość uczestników rajdu wróciła do ośrodka.
Niewątpliwą sensację wzbudził motocykl zbudowany na bazie silnika od Zaporożca z ręcznie wykuwanymi elementami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie zabrakło też pięknie odrestaurowanych klasyków.

Obrazek


Podsumowanie imprezy i wręczenie nagród przebiegło sprawnie i z humorem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po niewątpliwie udanym dniu rajdu, Organizatorzy mogli w końcu zasłużenie odpocząć. Do późnych godzin wieczornych trwała więc ich wspólna integracja z użytkownikami Transalpów, Afryk i Dragstarów :grin: .

Niedziela:
Wracamy do Łodzi z jednym z kolegów - chęchami oczywiście :grin: . Czas się pakować. Trasa czeka :crossy: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podsumowując:
VI edycję Rajdu Pałuk uważam za bardzo udaną. Już zaklepałem sobie w kalendarzu termin na przyszły rok :grin: .
Dziękuję Wszystkim Organizatorkom i Organizatorom za możliwość przeżycia ciekawej i wesołej przygody oraz spotkania się z Wami i resztą Kolegów. Życzę Wam wytrwałości przy kolejnych edycjach :thumbsup: !
Do zobaczenia!

A tutaj tradycyjnie link do reszty zdjęć :grin:
Awatar użytkownika
KWACHU
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 08.11.2009, 16:08

Re: VI edycja Rajdu Pałuk

Post autor: KWACHU »


DZIĘKUJEMY !!! DO ZOBACZENIA ZA ROK !!
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: VI edycja Rajdu Pałuk

Post autor: gwardia »

Do zobaczenia za rok? Ten się jeszcze nie skończył i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. :mouthshut:
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
KWACHU
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 08.11.2009, 16:08

Re: VI edycja Rajdu Pałuk

Post autor: KWACHU »

Za rok na szosowym "Pałuku". A reszta ? To się zobaczy Gwardia - prawda ?
Awatar użytkownika
vertus72
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 528
Rejestracja: 16.07.2010, 17:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Litzmanstad

Re: VI edycja Rajdu Pałuk

Post autor: vertus72 »

Nawet nie wiesz pan ,panie Dłubacz jak żałuję, że nie mogłem być tam razem z Wami i nie żałuję samego rajdu, a drogi dojazdowej w pięknych okolicznościach przyrody, ale cóż robić życie posze swoje scenariusze, mam nadzieję że przynajmniej w przyszłym roku dołącze. Pozdrawiam.
Prędkość nie zabija, tylko nagłe zatrzymanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość