X Zlot Gwiaździsty - Jasna Góra 2013

Zloty i rajdy motocyklowe, zloty TCP osobno - w części klubowej
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

X Zlot Gwiaździsty - Jasna Góra 2013

Post autor: Thorin »

Parę fotek z ostatniego rozpoczęcia sezonu na Jasnej Górze. Pogoda dopisała, choć rano gil pod nosem zamarzał. Atmosfera na zlocie bardzo dobra, ewidentnie dwie różne imprezy 14 i 21 kwietnia powodują, że zdecydowanie było mniej ludzi przypadkowych. Dla przykładu, po Mszy św. (dla niektórych w trakcie) nie było tłumnego pospolitego ruszenia pt. kto szybciej opuści Częstochowę. Ludzie jakoś wyjątkowo łazili, gadali, oglądali. Żal było odjeżdżać? Ilościowo, tak na moje oko, może 15 tys., może więcej. Moim zdaniem optymalnie, bez większych problemów można było dojechać i wyjechać. Mity i podania ludowe o swądzie masowo palonych sprzęgieł w tym roku nie powinny się powtarzać. W drodze powrotnej zahaczyliśmy o nówka zamek w Bobolicach. Zwiedzanie rozpoczęliśmy i zakończyliśmy na restauracji. Żarcie bardzo dobre, ale trochę mało i nie najtaniej. W domu po 21:00, trasa ponad 700 km.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
chankrymski
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 536
Rejestracja: 02.03.2010, 13:44
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Krosno

Re: X Zlot Gwiaździsty - Jasna Góra 2013

Post autor: chankrymski »

Thorin kiedy mu zafundowałeś takiego nosa?! :grin:
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: X Zlot Gwiaździsty - Jasna Góra 2013

Post autor: Thorin »

w tamtym roku, jak błoto wymieszane z kamieniami wysadziło oryginalny błotnik z mocowań.
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość