Rumunia 2019

Relacje i zdjęcia z zagranicznych wypraw.
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 806
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Rumunia 2019

Post autor: Rysiek_81 »

Filmik z siedmiodniowej wycieczki do Rumunii… Apuseni, Transalpina , Transfogarska oraz parę fragmentów rumuńskiego TET . :grin:

Pozdrawiam Rysiek. :crossy:

Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Rumunia 2019

Post autor: Pawel »

No i super :ok: . A pomyśleć, że jeszcze 03.06.2019 Transalpina była zamknięta, przejazd kilka kilometrów najwyższymi odcinkami drogi odbywał się na pierwszym biegu z widocznością do 10 metrów, padał deszcz, na poboczach drogi było sporo śniegu, a temp. "tam na górze" wynosiła 7 stopni C. Skąd to wiem? No bo droga była zamknięta... :grin: :wink: .

Rumunia przyciąga jak magnes. Na nasze nieszczęście w ostatnich latach kraj ten rozwija się i zmienia w zaskakująco szybkim tempie.
Dlugi1
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 14.06.2017, 09:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Rumunia 2019

Post autor: Dlugi1 »

Na Transfogaraskiej jezioro Vidraru objeżdżaliście od zachodu szutrem?
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Rumunia 2019

Post autor: KrzysieG »

Czy ja dobrze widzę, na 7-dniową wycieczkę zabieracie koło zapasowe ? :omg: :omg:
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 806
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Rumunia 2019

Post autor: Rysiek_81 »

Dlugi1 pisze:Na Transfogaraskiej jezioro Vidraru objeżdżaliście od zachodu szutrem?
Przyjechaliśmy od transalpiny śladem TET i zjechaliśmy na transfogarską własnie od zachodniej strony jeziorka bliżej zapory.
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 806
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Rumunia 2019

Post autor: Rysiek_81 »

KrzysieG pisze:Czy ja dobrze widzę, na 7-dniową wycieczkę zabieracie koło zapasowe ? :omg: :omg:
Kolega pojechał na TKC80 które już miało przejechane pare km... pewnie ze 3500 a że do Oradei polecieieliśmy z pod warszawy w jeden dzień to jeszcze tył dostał tak po :dupa: na ekspresówkach że po 3 dniach nastąpił koniec tylniej opony. Wiedzieliśmy że nie wytrzyma więc wzioł na zmiane. Ja osobiście na taki wyjazd w życiu bym na tkc nie pojechał (za dużo asfaltu) ale jak ktoś lubi i ma za co to kto bogatemu zabroni :pob: :witch:

Pozdrawiam Rysiek
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 806
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Rumunia 2019

Post autor: Rysiek_81 »

Pawel pisze:No i super :ok: . A pomyśleć, że jeszcze 03.06.2019 Transalpina była zamknięta, przejazd kilka kilometrów najwyższymi odcinkami drogi odbywał się na pierwszym biegu z widocznością do 10 metrów, padał deszcz, na poboczach drogi było sporo śniegu, a temp. "tam na górze" wynosiła 7 stopni C. Skąd to wiem? No bo droga była zamknięta... :grin: :wink: .

Rumunia przyciąga jak magnes. Na nasze nieszczęście w ostatnich latach kraj ten rozwija się i zmienia w zaskakująco szybkim tempie.
Oj przyciąga , przyciąga jak magnes byłem pięć razy i pewnie jeszcze nie raz będę, a co do ciężkich warunków to tez zdażyło mi się ją pokonywać załadowanym trampkiem z plecaczkiem w mgłe deszcz widoczność prawie żadna osiem stopni na górze i wiatr prawie jak halny...widoków zero.... Ale co tam jak ma się jakiś plan do zrealizowania to czasem ciężko zawrócić :blush:
A co do rozwoju rumunii to masz kupę racji,a i ceny idą ostro w górę na przestrzeni ostatnich paru lat :sad:

Pozdrawiam Rysiek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość