Majówka 2018 - Trans Euro Trail Lithuania

Relacje i zdjęcia z zagranicznych wypraw.
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 547
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Majówka 2018 - Trans Euro Trail Lithuania

Post autor: marecki999 »

Witajcie!
W przedłużony majowy weekend wybraliśmy się do sąsiadów Litwinów by objechać ich odcinek Trans Euro Trail.
Traska świetna. :ok: Bardzo dużo równiutkich , szybkich, szerokich szutrów, polnych dróg, leśnych duktów,piachu :wacko: , błoto od czasu do czasu ,sporo suchych wysokich kolein.
Myślę ,że bardziej deszczową porą nie było by łatwo :wink:
W kilku miejscach niemożliwa do przejechania dlatego trzeba było lekko modyfikować trasę- objazd nie zajmował jednak dużo czasu i wracaliśmy z powrotem na track. Trudności wynikały np. ze względu na znaki zakazu wjazdu./nie bardzo chcieliśmy ryzykować by płacić mandaty w euro/. Miejsca bagniste , ze sporą wodą ,gdzie nawet "liściem" by nie przefrunął.W innym przypadku przejazd przez prywatne posesje gdzie nie widać nikogo tylko psy wcale nie miło nastawione. Jak byli ludzie śmiało pomagali/pozwalali przejechać.
Polecam !!!
Niestety Ostatniego dnia - dnia powrotu do domu już poza trasą TET kolega upadł na piachu.Trampek obrócił się o 180 stopni wciągając gdzieś jego nogę pod spód.. :egh: .
Uraz był poważny i dalsza jazda okazała się nie możliwa - RTG w litewskim szpitalu- złamana /rozszczepiona/ w 3 miejscach kość piętowa i strzałkowa :swieczki: konieczna operacja zespalająca ...
ps... miejcie ze sobą "eurokarte" potwierdzająca Wasze ubezpieczenie :wink: pamiętajcie nazwę ostatnio mijanej wioski :wink:

Mareczek - wracaj szybko do zdrowia!
whiter
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 28.01.2017, 19:17
Mój motocykl: XL650V

Re: Majówka 2018 - Trans Euro Trail Lithuania

Post autor: whiter »

Szybkiego powrotu do zdrowia!
kucyk
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 335
Rejestracja: 25.04.2016, 20:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Medyka

Re: Majówka 2018 - Trans Euro Trail Lithuania

Post autor: kucyk »

Super wyprawa :crossy: , fajna relacja video tylko zakończenie :wink: . Szybkiego powrotu do zdrowia i powracać na trasy :witch: .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość