Alpy i Dolomity 2017

Relacje i zdjęcia z zagranicznych wypraw.
Awatar użytkownika
Rafał_85
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 88
Rejestracja: 24.08.2012, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Krasnystaw

Alpy i Dolomity 2017

Post autor: Rafał_85 »

Cześć, po zakupie nowszego modelu Trampka przyszła pora na jego przetestowanie, w tym roku padło na Alpy.

Link do galerii: https://goo.gl/photos/XtzWM3uZQBAsz9m48

a tutaj kilka zdjęć na zachetę

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Alpy i Dolomity 2017

Post autor: Qter »

Hejka,

Super zdjęcia, długo byliście?

I jak TA 700 się spisywał - zostaje czy coś nowego będzie?

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Alpy i Dolomity 2017

Post autor: KrzysieG »

Extra, zazdroszczę wyprawy i już chyba wiem gdzie pojadę za rok :roll: A czy mógłbyś wstawić mapki tak żeby się dało powiększyć ?
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Alpy i Dolomity 2017

Post autor: pete17 »

Pikna Wyprawa,drogi,widoki...eh.Jaki koszt w przybliżeniu...? Jeśli to nie tajemnica.Widzę chyba kuferki od Piotra :smile: ss? Jestem ciekawy jak się spisują.Ja mam tylko centrala i narazie jestem zadowolony.
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Rafał_85
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 88
Rejestracja: 24.08.2012, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: Alpy i Dolomity 2017

Post autor: Rafał_85 »

Wyjazd trwał 9 dnia, ale sam dojazd to 2 dni, powrót również. Trampek fajnie się spisywał, ale jazda z kuframi po przełęczach jest dość uciążliwa, zwłaszcza że ruch był bardzo duży. Lepiej znaleźć sobie jedną bazę wypadową i robić sobie wycieczki tak po 100-200 km. Po 4 latach jeżdżenia na 600 przejście na mało kółko było trochę dziwne, zwłaszcza na drogach bocznych nieutwardzonych to się odczuwa, ale pewnie 700 na trochę u mnie zostanie, zwłaszcza że próbuje sprzedać swojego starego trampka.
Kosztów nie oszacowałem, ale pewnie coś koło 1,5-2 tyś wyszło. Nocleg we Włoszech to 22 euro za noc(Camping Colfosco Almi), a raz 15, w Słowenii było ok 9 euro. Paliwo też drogie, Austria to ok 1,2 euro a we Włoszech to nawet 1,6 euro.
Kufry były razem z motocyklem więc nie wiem kto jest producentem, ale powiem że są bardzo fajne, nic złego się z nimi nie dzieje, ale są zdecydowanie za szeroki na jazdę po mieście.

mapki to tylko wizualizacja śladu, więc nie mam lepszej jakości, ale jak chcesz to mogę udostępnić jakiś ślad (gpx, kml). Podczas planowania korzystałem z "100 PRZEŁĘCZY ALPEJSKICH NA MOTOCYKLU"
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: Alpy i Dolomity 2017

Post autor: skarp »

Widoki niesamowite, gratuluję wypadu. Efjotera dawała radę?
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości