III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

45 dni do zlotu. ⏳

Jest już zapisanych blisko 160 osób! 🔥

Przypominam, że zostały jeszcze 2 tygodnie i zamykam listę. Chciałbym na spokojnie sobie wszystko poukładać i zadbać o logistykę całego przedsięwzięcia, także kto się jeszcze zastanawia to zapraszam. 😊

15 kwietnia jest deadline. 😉

Miło mi również poinformować, że kolejną osobą, która zechciała dołożyć swoją cegiełkę do zlotu jest Monika ze swoją marką ADVinside 💪👌🤝

Każdy uczestnik zlotu dostanie drobny upominek od ADVinside oraz będzie można wylosować paczuszkę podczas loterii zlotowej. 🎁

Warto wspomnieć, że zakupy robione w sklepie u Moniki przyczyniają się do realizacji jej planu – podróży dookoła świata. 🌍

Moto Hero będzie również jedną z pierwszych osób w Polsce, które zaczną jeździć na nowym Transalpie. 😎

Aktualna lista osób dostępna jest na stronie www.starytramp.pl w zakładce zlotowej, a ja po świętach ruszam już z kopyta odnośnie przygotowań do zlotu! 🔥🔥🔥

Pozdrawiam serdecznie!
~ Stary Tramp

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

30 dni do zlotu! ⏳

Pozostał równy miesiąc!

Ogłaszam, że na 𝗜𝗜𝗜 𝗭𝗟𝗢𝗧 “𝗦𝘁𝗮𝗿𝘆 𝗧𝗿𝗮𝗺𝗽” zapisało się…

𝟮𝟱𝟬 𝗼𝘀𝗼́𝗯! 🔥🔥🔥

Informuję też, że lista została 𝗭𝗔𝗠𝗞𝗡𝗜𝗘̨𝗧𝗔 i jeśli ktoś nie zdążył, a by chciał przyjechać, to musi skontaktować się ze mną i liczyć na to, że ktoś zwolni miejsce. 😉

Cieszę się, że już niedługo będzie okazja się spotkać w tak licznym gronie i zamienić kilka zdań. 😀

Dla mnie i osób, które mi pomagają będzie teraz bardzo intensywny czas, aby wszystko przygotować. Dziękuję również wszystkim, którzy zechcieli wspomóc organizację zlotu. 🤝👏

Piotr Medyk
ADVinside
Jeździj jak BABA
Ironcladbags Ironclad

Niebawem więcej informacji i zaktualizowany harmonogram zlotu.
Pozdrawiam wszystkich! 😉
~ Stary Tramp

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
MotoRyba
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 16.02.2022, 18:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: MotoRyba »

250 osób? :ysz: Matko jedyno! Toż to się do namiotu nie trafi :lol:
Rrrooaaaarrrr!!!
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: Sylwek »

Zawsze możesz trafić do czyjegoś namiotu :lol: :lol: .
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

Mamy to! 🔥🔥🔥

Dziś oficjalnie udało się potwierdzić!

Honda Transalp XL750 będzie dostępna dla Was podczas III ZLOT “STARY TRAMP” ❗❗❗

W piątek i sobotę będzie sobie stała. Będzie się można przymierzyć, porozmawiać z ekipą z Honda Karlik, która odpowiedzialna będzie za dostarczenie motocykla, a powiem Wam w tajemnicy, że może będzie ich nawet więcej!

Dzięki Honda Karlik Motocykle ! 🤝😉

Super! 😊

Dziękuję Paweł Leżanko za pomoc w organizacji tej atrakcji, bowiem to Paweł był na łączach z salonem z Poznania. 🤝🤝

Już niebawem zlocisko! ⏳

Pozdrawiam!
~ Stary Tramp

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

14 dni do zlotu! ⏳

Równo dwa tygodnie do rozpoczęcia III ZLOT “STARY TRAMP” więc czas przedstawić gościa specjalnego. 🎉

Tomasz Gorzędowski znany też jako motosamsara.pl będzie gościł na zlocie w sobotni wieczór. ✅

Ponad 50 krajów, 160 tysięcy kilometrów w podróży, mrozy w Rosji, upały w Ameryce.

Oj będzie o czym opowiadać! 🎤📸🌍

Tomasz w tym roku szykuje się na wyprawę do Skandynawii, ale nie będzie to samotna podróż.Chce ją pokonać ze swoim psem – Agentem! 🐕

Jeśli już o agencie mówimy, to Tomasz jest również agentem ubezpieczeniowym i gdybyście chcieli wesprzeć go w realizacji swojej podroży możecie wykupić u niego OC, AC, NNW czy inne KFC, co pomoże mu w doprowadzeniu swojego planu do celu. 😉

Już niebawem się widzimy!

Pozdrawiam!
~ Stary Tramp

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

8 dni do zlotu. ⏳

Dziś przedstawiam kolejne osoby, które dołożą cegiełkę do zlotu. Są to Panie z Koło Gospodyń Wiejskich Gowarzów 🍜🥟🍰🍽️

Zrobią pyszną grochówkę na sobotę, ale też coś specjalnego do nabycia w kantynie zlotowej. 😉

Kantyna będzie działać w następujące dni:

PIĄTEK: 17:00 - 00:00

SOBOTA:

7:00 - 9:00 (JAJECZNICA 🍳)

10:00 - 00:00

❗❕❗❕❗

Jako ludzie lasu, uprasza się o przychodzenie do kantyny ze swoimi naczyniami. Starajmy się nie produkować więcej śmieci niż to potrzebne, a przemiła obsługa kuchni na pewno dołoży łyżkę więcej osobom z własną menażką. 😉

PS. Weźcie też gotówkę . 😉💰💸

Jutro wstawiam szczegółowy harmonogram zlotu! 📜

Pozdrawiam!
~ Stary Tramp
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

Przedstawiam harmonogram zlotu.

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Huzar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 298
Rejestracja: 12.12.2020, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: Huzar »

Jak ktoś potrzebuje farbę na swoje moto to piszcie na pw :smile: . Oczywiście, cena to uśmiech ,lub %%😄😄
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: długi »

Kur....a,jak zwykle coś.Cebra rozbita,BMW nie zarejestrowane a trampek wali focha :niewiem: Jak do wtorku nie ogarnę to będą dwa miejsca,ale chyba prędzej pociągiem przyjadę niż odpuszczę :grin:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

2 dni do zlotu. ⏳

Kilka spraw organizacyjnych. 😉

1) Na terenie zlotu uprasza się o nie uprawianie brawurowych jazd motocyklami. Od tego są trasy i zaznaczone punkty na nich. Szanujmy siebie i miejsce w którym będziemy. 😉

2) Wstawiłem już trasy na stronę www.starytramp.pl skąd można je pobrać i wgrać do swoich nawigacji / aplikacji. 📲

3) Podczas rejestracji otrzymacie talony na grochówkę i kiełbasę. Po okazaniu tego ważnego dokumentu dostaniecie swój przydział z kuchni. 🍲🌭

4) Po jakieś smakołyki z kantyny zapraszamy ze swoją menażką i sztućcami. Staramy się unikać plastikowych naczyń. Weźcie też gotówkę. 🍽️🍴💰

5) Obowiązuje zakaz rozpalania swoich ognisk. Będzie się paliło w kominku oraz będzie wspólne ognisko zlotowe. 🔥

6) Sprzątajmy po sobie. To powinno być normalne, ale wolę jeszcze raz przypomnieć. 😉

7) Życzę wszystkim pięknej pogody oraz dobrej zabawy. 😉🏕️🏍️

Do zobaczyska!
~ Stary Tramp

PS. Zdjęcie posiadaczki Harleya w rzepaku dla uwagi. 😊📸

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: Sylwek »

Się doczekać nie mogę :grin: .
Serwerze, zagwarantujesz odpowiednią pogodę? Bo, z tego co piszesz wynika, że reszta dopięta na ostatni guzik :thumbsup: .

długi pisze: 14.05.2023, 14:46Cebra rozbita
Przywieź bydlątko. Huzar dostarczy lakiery, ja przytargam spawarkę i w niedzielę wrócicie na kołach :grin: .
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: długi »

Wiem,wspólnymi siłami bydle by w moment jeździło.Jutro zacznę ogarniać trampka,powinno się udać :grin:
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

Trasa “Śladami Braci Polskich” 🗺️

Piątek 12:00

Kilka słów o trasie. ✍️

Jest to jedyna trasa, którą będzie prowadził przewodnik. Dostępna dla wszystkich. Długość to 60 kilometrów z powrotem do bazy, a w tych 60 kilometrach znajdzie się góra 3/4km drogi gdzie wystąpi jakaś mała trudność. Nikt się nie śpieszy, pomagamy sobie wzajemnie. Podczas tego przejazdu cieszymy się widokami i chłoniemy kawałek historii. 😉

O 12:00 będzie odprawa pod bramą i wspólnie z Krzyśkiem wyruszy chętna grupa.

Będą pauzy na foteczki, a może i na kawę którą zabierzcie sobie w termosiku. ☕

Poniżej zdjęcia z trasy. 📸
Pozdrawiam!
~Stary Tramp

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

Sylwek pisze: 16.05.2023, 13:16 Się doczekać nie mogę :grin: .
Serwerze, zagwarantujesz odpowiednią pogodę?
Pogoda będzie wyśmienita, albo butelkowa. Nie ma złej. :wink:

PS. (Jak masz to weź mapę Europy lub Skandynawii to obgadamy temat, bo ja już nie zdążę załatwić papierowej wersji)
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

1 dzień do zlotu! ⏳

Czas na ostatnią informację, której obawiałem się najbardziej. Pogoda.

Jak to będzie z nią podczas zlotu? ☁️⛅🌤️🌦️

Najnowsze prognozy przewidują następującą pogodę:

🌧️ Czwartek

- Jeszcze dosyć chłodno 12°C, możliwe opady, niebo zachmurzone.

☁️ Piątek

- Temperatura wzrasta do 18°C, bez opadów, niebo zachmurzone.

☀️ Sobota

- Temperatura ma dochodzić do 24°C, niebo bezchmurne.

🌤️ Niedziela

- Temperatura w okolicy 22°C, małe chmury na niebie.

Sprawdzałem na kilku różnych prognozach pogody i liczę się z tym, że tak to będzie właśnie wyglądało. 😉

Na wiele rzeczy można mieć wpływ, ale na pogodę nie. Także proszę przygotować się na nadchodzące warunki. Na miejscu jest dużo zadaszonych miejsc, będzie kominek, ognisko. Damy radę! 😊

Pozdrawiam!
~ Stary Tramp
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 219
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: III ZLOT "Stary Tramp" ( 18-21 MAJA 2023 )

Post autor: serwer5 »

III ZLOT “STARY TRAMP”

Czas na podsumowanie! ✍️

Zacna to była impreza! Jeszcze mój organizm dochodzi do siebie po tych wyczerpujących, ale wspaniałych dniach. W końcu jest chwila, żeby jakoś to ubrać w słowa i opisać. 😉

Na zlot dotarło blisko 260 osób i warto przy tym wspomnieć, że udało nam się naliczyć 98 Trampków. 🏍️

Zagęszczenie Hondy Transalp na 1m² było ogromne. 😀

Wśród nich ten jeden, jedyny i długo wyczekiwany… Honda Transalp XL750!

Mogliście się mu przyjrzeć, dotknąć, posiedzieć, a nawet odpalić i podkręcić manetką gazu. 😊

To wszystko dzięki chłopakom z Hondy Karlik Poznań do których zapraszam na jazdy testowe. 🏁

Czekały na Was świetne trasy motocyklowe przygotowane przez osoby znające tereny zlotu i mogliście zobaczyć że mamy tutaj bardzo ładnie. 😊

Opowiadania Tomka o jego 3 letnim podróżowaniu, jedzonko z koła gospodyń, loteria zlotowa, enduroterapia z Kasią to tylko kilka z punktów programu, które mieliście okazję doświadczyć, ale uważam, że kluczowym punktem tego zlotu była atmosfera, którą tworzymy wspólnie wszyscy!

Trochę tak, jakbyśmy zjechali się razem w jedno miejsce podczas podróży. 🏕️

Oczywiście musicie mi wybaczyć, że pewnie nie z każdym spędziłem tyle czasu ile bym chciał, ale fizycznie jest to chyba niemożliwe, ale starałem się z większym lub mniejszym skutkiem. 🤪

Patrząc na zlot już po 2 dniach złapania oddechu, to jestem z niego bardzo zadowolony. Wyszło tak jak bym tego chciał i dla mnie było naprawdę świetnie!
I teraz czas powiedzieć o osobach, które przyczyniły się do tego. Bo to one pomagały mi podczas zlotu, przed zlotem i po zlocie. 🤝

Magdalena, Sylwia, Robert, Łukasz, Daniel, Kuba, Dorota, Magdalena, Dawid, Katarzyna, Beata, Martyna, Patryk, Kinga, Marcin, Monika, Krzysztof, Jacek oraz inni o których poprosiłem o coś i wykazali się chęcią udzielenia pomocy! 🤝

Dziękuję bardzo! 🙏

To są osoby, którym należą się wielkie brawa! 👏👏👏

Teraz wrzucam tylko kilka zdjęć ze zlotu, ale całe galerie będę udostępniał w wydarzeniu zlotowym i na stronie. 📸

Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i obecność oraz mam nadzieję, że do zobaczenia na IV Zlocie “STARY TRAMP”! 😉🏕️

Ja idę się regenerować dalej, bo za chwilę trzeba planować podróż do Skandynawii. 😊

Pozdrawiam serdecznie!
~ Stary Tramp

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i na koniec ostatni Mohikanin, który zastał kapcia przed wyruszeniem do domu. Wyjechał ostatni. :thumbsup:

Obrazek
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości