Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020

Post autor: danek »

Cześć,
trudne pytania zadajecie :)
Ja bym chciał, żebyście przyjechali nawet na chwilę, ale nie wiem jak to odbiorą inni, którzy opłacili całą imprezę.
W sobotę ma się odbyć wycieczka, trochę terenowa, do pozostałości szwedzkiego szańca, do pałacu w Bojadłach. Generalnie ma u nas lać, więc nie wiadomo czy pojedziemy:/ Mimo wszystko zapraszam. Dzwońcie do mnie, to was wpuszczę, jakoś się dogadamy, w najgorszym wypadku za symboliczną opłatą :) 502 069 945
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020

Post autor: danek »

OBCY pisze:Kibicujemy z Obcą Waszej imprezie i jak Nas podpytują koledzy :wacko: nie odbieramy tego za działania specjalne , szkoda że terminy się nakładają bo dajemy powody do rozterki potencjalnym gościom :swieczki: Ale tak jak My możemy zaplanować co roku ostatni weekend września na MotoMyczki tak pełnia jest nie do okiełznania i jest jak jest :tongue: Więc i może w przyszłym roku uda się i Nam Was odwiedzić . Więc powodzenia i udanej imprezy :thumbsup:
Cześć,
dzięki, bardzo nam miło (przekażę kolegą). No szkoda. Im więcej czytam i oglądam, tym bardziej chcę do Was przyjechać. No i oczywiści bardzo zapraszam do nas! Musimy się w końcu "wymienić" i zwiedzić przeciwne krańce naszego pięknego kraju:) Pozdrawiam!
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Neo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 17.10.2015, 22:20
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020

Post autor: Neo »

Na razie nadrabiamy pogodę klimatem imprezy - jest bardzo wesoło, wręcz śpiewająco :) Deszcz i owszem na trasie z Łodzi do zamku od Jarocina nie odpuszczał ale na terenie zamku już tylko trochę pokropiło. Wieczór z minimalnym opadem. Jutro przed południem ma być mokro ale też nie ma co demonizować, wierzę że ekipa się zbierze, pozwiedzamy i bezpiecznie wrócimy na obiad :)
Konto zamknięte na stałe.
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020

Post autor: Sylwek »

Trochę chłodno i dżdżyście macie tam, koksowniki pewnie pracują na maxa.

Zdrowia dla uczestników w trakcie oraz po powrocie :thumbsup: .
To pisałem ja, grypowicz Jarząbek :grin: .
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020

Post autor: danek »

Dzięki chłopaki za przybycie. Potwierdziliście tym samym, że dla "prawdziwych facetów" nie ma złej pogody;) Poniżej małe podsumowanko...

Kolejna edycja kameralnego zlotu motocyklowego na zamku Karolat w Siedlisku. Pomimo deszczowych prognoz przyjechali do nas goście z całego kraju, a poznaniacy jak zwykle offem;) Pierwszy wieczór, zaskakująco ciepły i bezdeszczowy biesiadowaliśmy przy ognisku i gitarze. Mamy wiele wspólnych wspomnień, bo wielu kumpli odwiedza nas od ponad 10 lat!

Obrazek

Poranek następnego dnia przywitał nas rzęsistym deszczem, oczywiście nie byliśmy zaskoczeni;) Nie zrażeni tą "atrakcją" wsiedliśmy na motocykle i ruszyliśmy pozwiedzać okolice. Pokazaliśmy chłopakom odnowiony most w Stanach, a także pałac w Bojadłach. Dojazd do kolejnych atrakcji, to kilometry jazdy w wodzie po kolana. Przypomniały się czasy z dzieciństwa, kiedy rowerem przejeżdżało się przez największe kałuże:)

Obrazek

Po powrocie wylaliśmy wodę z butów, ciuchy wykręciliśmy z wody, a na rozgrzewkę przyjęliśmy kawę i pyszne ciasta upieczone przez klubowe koleżanki, ale również mamy Jadwigę Czaykowską i Władysławę Adamów, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Po obiedzie rozdaliśmy prezenty, a było ich sporo, w przeróżnych kategoriach. Między innymi otrzymali je wszyscy uczestnicy deszczowej wycieczki, którzy okazali się prawdziwymi twardzielami, a nie "chłopcami", którzy zostali na zamku:)

Obrazek

Jak co roku przeogromne podziękowania dla p. Julia Piantiniego i p. Jana za udostępnienie zamku i wielką życzliwość. Dziękujemy uczestnikom - wszyscy jesteście "twardzielami"!:D Do zobaczenia na Feriach z Duchami w lutym!;)
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości