Weekendowe fiordowanie

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Weekendowe fiordowanie

Post autor: Piotr76 »

Może ktoś miałby ochotę dołączyć do wycieczki w drugiej połowie wakacji. 17.08 zabieram trampka do fiordowej krainy i przez kolejne 3 weekendy piątek do max poniedziałek chcę trochę pozwiedzać. Proponowana trasa poniżej :
https://www.google.pl/maps/dir/H%C3%B8n ... 682225!3e0
Nocleg namiotowo-parkingowy. Dla chcących zawędrować wyżej np: Lofoty lub Nordkapp mogę dać namiar na nocleg u znajomych po trasie ( Bodo i Harstad). Ja niestety tak wysoko nie dam rady (pracuję na tygodniu). Więc jeśli ktoś coś to pisać śmiało. Trasę można dostosować do zachcianek Kierowników
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
davcio2
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 18.03.2013, 12:04
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Ustroń

Re: Weekendowe fiordowanie

Post autor: davcio2 »

Czekaj czekaj nie rozumiem :)
Chcesz przerzucić moto do Norwegii i jeździć tam przez 3 weekendy pod rząd z przerwami na pracę przez tydzień?
... Bo życie trzeba przeżyć, a nie tylko przetrwać..
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: Weekendowe fiordowanie

Post autor: Piotr76 »

Dokładnie Davcio taki mam plan. Ze względu na brak rąk do pracy w firmie od kwietnia zaglądam do domu na 4 - 5 dni w miesiącu. Dwa tygodnie temu podczas odwiedzin udało mi się nawet zamienić moją 650 na 700kę pod kątem tych płyt alu. Obecnie jest na dużym serwisie i szykuje się na fiordowanie . Jeśli mam patrzeć tylko na jej zdjęcia a moją wątrobę w weekendy narażać na szwank więc wymyśliłem to właśnie tak. Dopiero od 15 września będę w domu przez 6 tygodni więc to już prawie koniec sezonu i wtedy biorę się za płyty. Mamy tu mieszkanko więc jak ktoś ma ochotę odwiedzić to zapraszam :impreza:
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Weekendowe fiordowanie

Post autor: ostry »

Oj kusząca ta propozycja, kusząca :grin: . Gdyby nie ten deficyt czasu, a w tym roku szczególny... , to już bym się wpraszał na listę :roll: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: Weekendowe fiordowanie

Post autor: Piotr76 »

ostry pisze:Oj kusząca ta propozycja, kusząca :grin: . Gdyby nie ten deficyt czasu, a w tym roku szczególny... , to już bym się wpraszał na listę :roll: .
Rafał a może tak : przyjemne z pożytecznym :grin: . Pamiętasz o mojej propozycji współpracy z ogniska u Ciebie :cool:
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Weekendowe fiordowanie

Post autor: ostry »

O, umknął mi ten post :blush: . O propozycji oczywiście pamiętam i wielokrotnie myślałem. Takie rozwiązanie byłoby idealne ale wziąłem sobie na głowę tyle tematów i obowiązków że w tym roku muszę być na miejscu. Zostają jedynie jakieś weekendowe wypady, no i na Zakarpacie na parę dni. 3 tygodnie w tym momencie są dla mnie nieosiągalne :swieczki: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości