9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Pan_Mongolka
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 13.06.2019, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Braunschweig

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: Pan_Mongolka »

Ja będę najwcześniej o 15:00 wyjeżdżał z Warszawy, więc na ognisko pewnie się nie załapię... Ale może trochę kiełbaski jeszcze zostanie? ;-)
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: danek »

Na pewno zostanie :) Czekamy z niecierpliwością.. Szerokiej drogi!
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Awatar użytkownika
Krzycho
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 276
Rejestracja: 14.09.2008, 19:46
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kaszebe

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: Krzycho »

Hej Danek
Mam do zrealizowania kupon na obiad z 7zlotu ..chyba :ysz:
Nie ma terminu ważności........tak więc ....
Co będzie na obiad w sobotę :grin:

Obrazek
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: danek »

Karwasz barabasz! Coś się wymyśli.. :D
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: danek »

Mam dla Was tracka i więcej info wycieczce asfaltowej o wdzięcznej nazwie 3-WIEŻE ;)
http://motozwierzyniec.pl/3-wieze/
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Piotruś
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 06.04.2015, 21:27
Mój motocykl: XL650V

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: Piotruś »

Chciałem jechać na zlot do Zwierzyńca. Ogólnie bardzo fajna miejscówka, kameralnie, organizatorzy zrobili dużo dobrej roboty,..... ale jak sobie pomyślałem, że w tym roku ponownie zlot może zaszczycić pewna grupa, która nazwała się wsioki (celowo małą literą), to decyzja zapadła na NIE. Ta specyficzna zgraja, rozłożona tuż za płotem, przy swoim wieśwagenie, z którego katowali nas swoją niewyszukaną, nachalnie głośną muzyką, już w piątek zdemolowała krosami drogę między obozowiskiem, a drogą asfaltową, oraz pół lasu,(o hałasie krosów z atrapami tłumików i wzniecanym kurzu, oraz rzucanym na namioty spod kół piachem, nie muszę wspominać) , przechodzili przez płot niszcząc go, podczas posiłków, pod wiatą, chodzili po stołach między talerzami innych konsumujących, wulgarne wrzaski przy wtórze dzikiej radości, żeńskiej części tegoż towarzystwa, podczas parady, na każdym zakręcie jechali poboczem w taki sposób, aby nasypać na jezdnie pełno kruszywa,(myślisz Danek, że na to liczą mieszkańcy okolicznych wiosek?), dzikie popisy po pijaku na krosach między namiotami, (rozmawialiśmy o ich wyczynach w Ełku), a na koniec ,,perełka,,- na zlocie była pewna para, który na zlot przyjechała rowerami, w niedzielę gdy się zbieraliśmy do wyjazdu, oni, nie wiem, czy jeszcze spali, czy nie, ale byli w namiocie, do którego wejście było rozpięte. Pod ów namiot podjechał krosem jeden z tych wsioków i napierd....... tylnym kołem mnóstwo ziemi do namiotu tych nikomu nie wadzących ludzi i zaraz potem spierdo..... za płot i tam wraz z resztą tego chamstwa mieli WIELKI ubaw, gdy ten chłopak wystraszony i obsypany ziemią wybiegł z namiotu i nie mógł zrozumieć co się stało. Można sobie tylko wyobrazić jak wyglądało wewnątrz namiotu. SZCZYT CHAMSTWA !!!! Starałem się Tobie Danek zwrócić uwagę na ich zachowanie, ale jakoś nie miałeś ochoty zbytnio im w tym przeszkadzać. Podsumowując, wcale nie mam zamiaru oceniać, iż zlot był zły. Przeciwnie, uważam, że było całkiem OK, bo zlot tworzą ludzie i oprócz tej hołoty, byli tam super ludziska, jednakże każdy posiada inną wrażliwość, a ja należę do takich, którym takie towarzystwo nie odpowiada i nie lubię, gdy ktoś chamskim zachowaniem psuje mi dobrą zabawę, nie potrafię udawać, że nie widzę chamówy. Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać do uczestnictwa w zlocie w Zwierzyńcu. Życzę wszystkim uczestnikom dobrej zabawy i wielu pozytywnych wrażeń !!! :smile: No, a teraz możecie sobie po mnie używać. Pozdrowionka :smile:
Rower Wigry, Rower Wagant, Moped Hercules, WSK 125, WSK 175, WSK 175 W2 Sport, MZ ETZ 250, MZ ETZ 250/A.
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: danek »

O kurcze.. niezła cenzurka ;) Może nie było, aż tak źle. Na pewno w tym roku tego nie będzie, bo jest nas więcej, mamy strażaków do pomocy, no i faktycznie to taka jedna grupka, którą powinniśmy szybko "spacyfikować". A z tym facetem od namiotu, to widziałem i rozmawiałem. Mieli oni jakieś osobiste utarczki. Nie miał on do nas żalu. Fakt, nie jest to zlot trampkowy, tylko ogólny. Jednak robię wszystko co w mojej mocy, by pokazać ludziom że można inaczej robić zloty, polegające nie tylko na piciu, a na kameralnej, gitarowo-biesiadnej atmosferze, wycieczkach krajoznawczych, świetnym jedzeniu i tak dalej - wzoruję się na zlotach trampkowych, na których wyrosłem :) Jest to wyzwanie, ale nie chcę rezygnować ze zlotów ogólnych, bo ludzi trzeba edukować ;) Incydenty zawsze mają prawo się zdarzyć, ale na pewno będzie lepiej. A Ciebie zapraszam na mały, mój ulubiony zlocik na zamku w Siedlisku "Wakacje z Duchami". Tam jest 50-70 osób, są relacje z podróży i jest spokojniej niż na "zlotach trampkowych". Mimo wszystko pozostałych zapraszam do Zwierzyńca, bo może jest trochę "zerzwierzęcenia", ale jest naprawdę fajnie! :)
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
Piotruś
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 06.04.2015, 21:27
Mój motocykl: XL650V

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: Piotruś »

Danek, nie bierz tego za bardzo osobiście do siebie. Mam doskonałą świadomość, iż nie mogłeś wszystkiego dopilnować, miałeś i tak sporo spraw do ogarnięcia. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że takie rzeczy miały miejsce. Właściwie, to powinienem napisać to zaraz po zlocie. Jest jeszcze drugie dno tych wydarzeń, otóż gdy ja się ,,burzyłem,, na tych wsioków, to byli wśród nas tacy, którzy mówili - daj sobie spokój, co tobie to przeszkadza, nie ruszaj gówna, itp, , no i gówno nie napotykając na opór coraz bardziej zaczęło śmierdzieć. Chamstwo trzeba tępić w zarodku. Bardzo Tobie kibicuję, żeby udało się utrzymać Tobie ,,trampkowy,, styl zlotu, bo i zaszaleć można w miarę kulturalny sposób. Gdybym wiedział, że ewentualne chamstwo, które pojawiłoby się, zostałoby wyproszone lub jak to ująłeś spacyfikowane, zapewne przyjechałbym. Tak samo zrobiło się na jednym z najstarszych zlotów w Polsce, w Polanowie. Kto jeździł tam dawno temu i był na kilku ostatnich, to ma porównanie, Kiedyś to był zlot miłośników motocykli, nocne rozmowy Polaków do rana, teraz to zlot przywożonych na lawetach niezarejestrowanych krosów z pustymi wydechami, kopiących i sypiących piachem między namiotami, mimo, że jest całkiem spory tor krosowy, o trzeciej nad ranem kończą rycie, a o czwartej zaczynają. Na polu namiotowym, po ciemku bez latarki nie wychodź, bo poryte takie dziury, że skręcić nogę, to żaden problem. Idąc po ciemku z pola namiotowego pod scenę, trzeba cholernie uważać, aby pijany szaleniec na krosie bez świateł cię nie rozjechał. Jednakże dla organizatora, najważniejsze okazało się, aby na placu pod sceną nie wolno było spożywać alkoholu, nawet piwka w plastikowych kubkach, skutkiem czego, zespoły grały do tzw. kotleta, dla garstki zlotowiczów, bo reszta tłoczyła się pod wielkim namiotem, gdzie za płotem można było spożywać. W zeszłym roku, po dwóch latach nieobecności w Polanowie dałem się namówić kumplom. Przyjechałem w piątek, przy namiotach mieliśmy malutkie ognisko. Trzeba było do siebie krzyczeć, aby się zrozumieć. Non stop ryczenie krosów i innych szlifierek obok. O szóstej rano w sobotę, nie zmrużywszy oka, zwijałem namiot i tyle mnie tam widzieli. Sądzę Danek, że mogę napisać - do zobaczenia !! :smile:
Rower Wigry, Rower Wagant, Moped Hercules, WSK 125, WSK 175, WSK 175 W2 Sport, MZ ETZ 250, MZ ETZ 250/A.
Awatar użytkownika
Pan_Mongolka
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 13.06.2019, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Braunschweig

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: Pan_Mongolka »

Danek - dzięki za zlot. Było super i atmosfera wyjątkowa.
Ale crossowców to trzeb jednak dalej temperować, bo chyba nie wiedzą o co chodzi w jeździe na dwóch kołach.
Niemniej widzimy się za rok! :-)
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: pete17 »

Pan_Mongolka pisze:Danek - dzięki za zlot. Było super i atmosfera wyjątkowa.
Ale crossowców to trzeb jednak dalej temperować, bo chyba nie wiedzą o co chodzi w jeździe na dwóch kołach.
Niemniej widzimy się za rok! :-)
Przyłączam się do podziękowań. Niestety mój koń co z Lortemprodiszem oraz kilkoma innymi chłopakami próbowaliśmy przywrócić do życia-wrócił do dom na przyczepie :sad: :sad: To co tam włożyliśmy zamiast tej gumki okazało się niewystarczające.Najpierw osiągnąłem zawrotne 80km/godz.,a potem AŻ 30,i ledwo do Głogowa doturlaliśmy się z Rico(dzięki Rico że wytrzymałeś tyle pyrpyrpyr za mną :crossy: ) i mówię dość. Rico poleciał dalej sam a ja poczekałem na kumpla który mnie przywiózł.Tak się mój zlot skończył.Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie w ten remont,szkoda że się nie powiódł. :sad: Pozdroowka! P.S. Sorry Pan_Mongolka że się przypiąłem do Twojego wpisu...
Lubię motory...wszystkie.
wojo40
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 29.12.2013, 19:33
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Legnica

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: wojo40 »

Pan_Mongolka pisze:Danek - dzięki za zlot. Było super i atmosfera wyjątkowa.
Ale crossowców to trzeb jednak dalej temperować, bo chyba nie wiedzą o co chodzi w jeździe na dwóch kołach.
Niemniej widzimy się za rok! :-)
Prosty sposób, nie wpuszczać pojazdów niezarejstrowanych , ale i tak było suuuper dzięki Danej.
wojo40
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 29.12.2013, 19:33
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Legnica

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: wojo40 »

wojo40 pisze:
Pan_Mongolka pisze:Danek - dzięki za zlot. Było super i atmosfera wyjątkowa.
Ale crossowców to trzeb jednak dalej temperować, bo chyba nie wiedzą o co chodzi w jeździe na dwóch kołach.
Niemniej widzimy się za rok! :-)
Prosty sposób, nie wpuszczać pojazdów niezarejstrowanych , ale i tak było suuuper dzięki Danek.
tommi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 268
Rejestracja: 23.01.2012, 21:19
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: tommi »

Dziękujemy danek wszystkim organizatorom a w szczególności Tobie za super zlot .
Do zobaczenia za rok w Zwierzyńcu na 10-tej edycji.....ale wcześniej WzD :grin:
Awatar użytkownika
danek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 17.09.2008, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: 9 Zlot w Zwierzyńcu - 5-7 lipca!

Post autor: danek »

Dzięki chłopaki. Bardzo miło nam zawsze Was gościć. Zlocik super! Crossowców musimy się pozbyć - z tą rejestracją to dobry pomysł! Dzięki!

Tutaj macie dużo zdjęć - http://motozwierzyniec.pl/tag/zlot/

Pozdrawiam!
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości