Rumunia 2019

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
MotoGrabek
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 10.03.2019, 10:29
Mój motocykl: XL600V

Rumunia 2019

Post autor: MotoGrabek »

Cześć wszystkim. W tym roku planuje wyjazd do Rumuni. Posiadam Trampusia xl600 z 1998 roku. Termin to początek września 2019. Szukam kompanów do tej wyprawy. Czas trwania wyprawy to jakies 12 dni. Preferuje nocowanie w namiocie i wszystko z tym związane . Mam 50 lat więc raczej jestem poważnym człowiekiem aczkolwiek nie skreślam młodych motocyklistów. Mieszkam w Świnoujściu. Tak więc wyprawę zaczynam od Świnoujścia.
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: Rumunia 2019

Post autor: Piotr76 »

Kierunek fajny, termin ok. Ale na początek wypadało by się przywitać :whip:
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=69&t=22
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
Waldis
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.10.2017, 20:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Rumunia 2019

Post autor: Waldis »

Witaj. Gdyby coś Ci się pozmieniało z terminem i miał byś ruszyć o miesiąc wcześniej to pewnie był bym zainteresowany
Awatar użytkownika
Dłubacz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 08.11.2009, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: Rumunia 2019

Post autor: Dłubacz »

MotoGrabek pisze:Cześć wszystkim. W tym roku planuje wyjazd do Rumuni. Posiadam Trampusia xl600 z 1998 roku. Termin to początek września 2019. Szukam kompanów do tej wyprawy. Czas trwania wyprawy to jakies 12 dni. Preferuje nocowanie w namiocie i wszystko z tym związane . Mam 50 lat więc raczej jestem poważnym człowiekiem aczkolwiek nie skreślam młodych motocyklistów. Mieszkam w Świnoujściu. Tak więc wyprawę zaczynam od Świnoujścia.
Cześć, Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanej trasy to polecam zacząć zwiedzanie od północnej Bukowiny (polskie wioski: Poiana Miculi, Plesza, Kaczyka, Nowy Sołoniec) i dalej na południe na południe, np. zalew i wąwóz Bicaz i okolice i dalej łukiem Karpackim. Piękna sparawa :smile: , jeśli lubisz zjeżdżać z asfaltu to Rumunia wciąż ma wiele do zaoferowania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość