Plany wyprawowe '2019?

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
aXon
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 25.01.2013, 04:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Plany wyprawowe '2019?

Post autor: aXon »

Taka mała tradycja odnośnie tametu. Teraz pytanie o wyprawy na rok 2019 :)
Pozdrawiam, aXon
Awatar użytkownika
Iphonka
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 27.03.2012, 18:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Racewo

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Iphonka »

Kilka osób z Białego wybiera się do Gruzji :witch:
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi....z wrogami sama sobie poradze.
Awatar użytkownika
Sal
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 05.11.2016, 18:50
Mój motocykl: XL650V

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Sal »

Mnie się marzy:

Estonia: https://en.wikipedia.org/wiki/Rummu_quarry

Rumunia znów, bo tam jest genialnie wszędzie.
Może Bułgaria przy okazji, aby to cudo zobaczyć: https://pl.wikipedia.org/wiki/Buz%C5%82ud%C5%BCa

Wał Atlantycki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wa%C5%82_Atlantycki
adamskii
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 02.09.2016, 23:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: adamskii »

Ja chciałbym odwiedzić dom rodzinny Adasia (Adama Mickiewicza - Białoruś) :ok:
aXon
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 25.01.2013, 04:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: aXon »

Iphonka pisze:Kilka osób z Białego wybiera się do Gruzji :witch:
Ale pewnie przez firmę? Ernesta?
aXon
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 25.01.2013, 04:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: aXon »

U mnie dalej to samo.. : Ukraina, Czarnogóra, Albania.
Doszło jeszcze tym razem troszkę bliższe marzonko czyli Kaszuby, a właściwie Kaszebe ;)
I może zobaczyć w końcu Bieszczady i spotkać się z Wami wszystkimi nareszcie w motomyczkach :blush:

PS. Zapomniałbym - oczywiście rajdzik dookoła Wielkich Jezior Mazurskich - zrobiliśmy z kolegą z TCP "Wojcio" większą część ale to wypad na więcej niż dwa noclegi a widoki piękne i cały czas przepiękne szuterki i leśne dukty. Trasa ustalona także tylko się spakować :)

Pozdrawiam, aXon
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: ArturS »

U mnie motocyklowo na razie BiH offroadowo, w zamian za Rumunię, w której wprawdzie jest nadal milion nieprzejechanych dróg i górek, ale byłem tam kilka(naście) razy, a widziałem foty z BiH to mi lekko szczena opadała. Rumunia lub Albania w tym roku przewidziana na busidło.
A dwa, to jakiś fajny Oversize 5 się kroi - kto nie zna, to w pigułce można powiedzieć, że to taki niskobudżetowy offowy wyjazd niezrównoważonych psychicznie motocyklistów, głównie ciężkimi enduro, spanie po krzakach i gdzie się tylko da https://www.youtube.com/results?search_ ... %C5%82owcy Piąta edycja to prawdopodobnie Bajkał - oczywiście dojazd lawetowy.
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
tomilee
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 25.11.2017, 21:10
Mój motocykl: XL650V

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: tomilee »

U mnie miala być Rumunia ale zmieniłem plany na wschodnia część Polski. Plan jest aby od Przemyśla wzdłuż granicy na północ maksymalnie jak sie da blisko naszych sasiadow przejechać. Dojechać do Ryskiej Wsi i powrót do Krakowa przez Mazury omijając drogi szybkiego ruchu :)
Wodar
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 194
Rejestracja: 13.01.2013, 16:45
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: PISZ

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Wodar »

U mnie Syberia i Mongolia. Tym razem nie Trampkiem ale XT-kiem 600. Zobaczymy jak się spisze.
Awatar użytkownika
galas77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 01.02.2016, 21:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gniezno

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: galas77 »

U mnie ciag dalszy, Polska wzdłuż granic jak najblizej się da,w tym roku od Złotego Stoku,plan jest dojechać do morza ale nie wiem czy się uda....niestety tylko cztery dni:(
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 136
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: jankes »

Ja myślę nad wyjazdem z warmi wzdłuż wschodniej granicy aż do Bieszczad . Co z tego wyjdzie zobaczymy , bo na razie to tylko plany . Może ktoś z okolic będzie się wybierał w podobną wycieczkę to się przykleje. W grupie raźniej .

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
Waldis
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.10.2017, 20:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Waldis »

galas77 pisze:U mnie ciag dalszy, Polska wzdłuż granic jak najblizej się da,w tym roku od Złotego Stoku,plan jest dojechać do morza ale nie wiem czy się uda....niestety tylko cztery dni:(
Na kiedy planujesz ten etap ? Mam zamiar ruszać z Bielska-Białej właśnie w kierunku Kłodzka, wzdłuż granicy nad morze
Awatar użytkownika
galas77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 01.02.2016, 21:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Gniezno

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: galas77 »

Waldis pisze:
galas77 pisze:U mnie ciag dalszy, Polska wzdłuż granic jak najblizej się da,w tym roku od Złotego Stoku,plan jest dojechać do morza ale nie wiem czy się uda....niestety tylko cztery dni:(
Na kiedy planujesz ten etap ? Mam zamiar ruszać z Bielska-Białej właśnie w kierunku Kłodzka, wzdłuż granicy nad morze
Plan jest taki,ruszamy 19 czerwca do Srebrnej Góry tam nocleg,rano Złoty Stok i dalej wzdłuż granicy....Niestety w poniedziałek musze być w pracy:(
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: falco »

Koluszki, koniecznie. Koniecznie Koluszki!
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
policemayster
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 07.10.2016, 17:33
Mój motocykl: XL600V

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: policemayster »

Sam jestem znad samej granicy południowo - wschodniej i też mam plan przelecieć granicą, ale po stronie Ukraińskiej, może na Zakarpacie? Właściwie to szukam kogoś do kogo mógłbym się przyłączyć, planu konkretnego nie mam. Co do ciekawych miejsc na przy granicy Z Ukrainą w rejonie Hrubieszowa to służę pomocą ;)
poldiver
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 29.07.2018, 11:36
Mój motocykl: XL700V

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: poldiver »

falco pisze:Koluszki, koniecznie. Koniecznie Koluszki!
Intrygujący kierunek. Napisz coś więcej, bo mam do Koluszek 7km, może się dołączę ;)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: falco »

poldiver pisze: Intrygujący kierunek. Napisz coś więcej, bo mam do Koluszek 7km, może się dołączę ;)
Już śpieszę z odpowiedzią...
PL mam bardzo mocno zjeżdżoną, złażoną i spenetrowaną, jednak do Koluszek (gdzie mam stałe zaproszenie) wybieram się motocyklowo prawie... 10lat a garbusowo ponad... 20lat. Jak na razie moja... wyprawa... się nie spełniła, może w tym roku...?

To nie jest takie hop-siup, jakby się niejednemu cwaniakowi wydawało, obiecuję, że jeśli uda się przygotować i w tym roku wyruszyć do Koluszek, to do Ciebie wcześniej napiszę.

P.S. Nie ma w mych słowach ani krzty kpiny. Tym razem akurat.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Janek-2004 »

W tym roku zaplanowałem sobie że objadę nasza piękna Polskę mniej więcej wokół granic. Nie mam napinki że musi to być trasa przy samej granicy tak, żeby bliżej się nie dało, ale w miarę możliwości I czasu jaki mogę poświęcić, chciałbym parę trójstyków zaliczyć. Wstępnie plan wyjazdu jaki mogę poświęcić to 27.04 - 4.05, a więc weekend majowy z małym naddatkiem. Wychodzi 8 dni a więc Szału nie ma.
Wyruszam z podkarpacia Jasło I okolice i po zegarze. Nie planuję żadnych miejsc typu must be. Wyjdzie jak Wyjdzie.
Gdyby ktoś miał podobne zamiary w tym czasie z okolic lub po drodze to możemy “zsynchronizować zegarki”.
Awatar użytkownika
Waldis
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 12.10.2017, 20:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Waldis »

Janek-2004 pisze:W tym roku zaplanowałem sobie że objadę nasza piękna Polskę mniej więcej wokół granic. Nie mam napinki że musi to być trasa przy samej granicy tak, żeby bliżej się nie dało, ale w miarę możliwości I czasu jaki mogę poświęcić, chciałbym parę trójstyków zaliczyć. Wstępnie plan wyjazdu jaki mogę poświęcić to 27.04 - 4.05, a więc weekend majowy z małym naddatkiem. Wychodzi 8 dni a więc Szału nie ma.
Wyruszam z podkarpacia Jasło I okolice i po zegarze. Nie planuję żadnych miejsc typu must be. Wyjdzie jak Wyjdzie.
Gdyby ktoś miał podobne zamiary w tym czasie z okolic lub po drodze to możemy “zsynchronizować zegarki”.
Ja planuję taką właśnie trasę. Bardzo podoba mi się plan z tej wyprawy https://www.youtube.com/watch?v=4UB4CKgXq2Y
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: Plany wyprawowe '2019?

Post autor: Janek-2004 »

Widziałem to I kilka podobnych relacji z wypraw po Polsce. “Rekordzista” zrobił to w 4 dni na vstrom Dl1000.
Żeby zrobić taka trasę I mieć z tego frajdę wg mnie trzeba mieć ok 2 tygodni do dyspozycji i przynajmniej 1 kompana.
Mnie musi wystarczyć 8 max I zapowiada się solówka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości