I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Post autor: krzysimirn »

Witajcie.
Trzymaliśmy to w tajemnicy i nie ogłaszaliśmy wcześniej bo nie mieliśmy pewności, że ta impreza wypali. Mamy już taką pewność więc przesyłam w pierwszej kolejności informację do Was. Dziś jeszcze wrzucę to na różne fora więc zapoznajcie się proszę z załącznikiem i zapisujcie się zgodnie z wytycznymi które tam są.
Najogólniej mówiąc organizujemy na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury kongres poświęcony bezpieczeństwu motocyklistów na drogach - CZYLI NAS WSZYSTKICH!! Jest to pierwsza tego typu impreza- miejmy nadzieję, że będzie cykliczna. Odbędzie się 22 września na terenie Automobilklubu Warszawskiego na Bemowie przy Powstańców Śląskich 127.

Będą dwie części zewnętrzna ogólnodostępna i kongresowa (ta ma trwać około 3 h) na która możemy z uwagi na wielkość sali zaprosić max 100 osób. Część przypadnie specjalistom więc dla nas motocyklistów którzy chcą przysłuchiwać się tym debatom będzie też sporo miejsc (myślę ze 60-80). Żeby dostać się na tą część trzeba jak pisałem wyżej zapisać się zgodnie z wytycznymi z dokumentu. - tu link do dokumentu https://photos.app.goo.gl/Q5iVSiRV1BrikiDj9

Na części kongresowej będą poruszane rożne tematy BARDZO WAZNE DLA NAS MOTOCYKLISTÓW– moto bariery, agresja na drodze, współistnienie na drogach „rożnych pojazów” itd- więcej znajdziecie w scenariuszu który także dołączam – pod tym samym linkiem https://photos.app.goo.gl/Q5iVSiRV1BrikiDj9 . W każdym panelu poza przedstawicielami administracji rządowej będzie także jeden lub kilku przedstawicieli środowiska motocyklowego.

Pamiętajcie ze to pierwsza tego typu inicjatywa. Uważam jednak, że skoro osoby decyzyjne w kraju chcą z nami rozmawiać o naszym bezpieczeństwie powinniśmy tam być jak najliczniej żeby zobaczyli ile osób jest tym zainteresowanych.

Jak będziecie mieli więcej pytań walcie z nimi do mnie śmiało. Poniżej macie do mnie maila:
- knowak@brd.org.pl
lub
-transalp@onet.pl

Pozdrawiam wszystkich
Krzysiek
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Post autor: Artek »

Wrzućcie tą debatę na jaki kanał YT lub VIMEO.

Popieram inicjatywę :thumbsup:
Dominator.
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Post autor: krzysimirn »

dziewczyny z Krajowej Rady BRD będą nagłaśniały w mediach i innych oficjalnych kanałach (FB, prasa TV itd)

PS. uzupełniłem pliki bo zauważyłem, że nie dałem wszystkich stron z programem
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Post autor: krzysimirn »

chciałem przypomnieć o wydarzeniu. Żebyśmy za jakiś czas nie płakali że bariery, albo coś innego nam się nie podoba a jak jest okazja pogadać o tym z ludźmi którzy mogą coś zmienić to olejemy temat. Potem nawet jak będziemy chcieli będzie argument, że ktoś chciał pogadać ale niewiele osób było zainteresowanych. Pamiętajcie jak nie pojedziemy i nie pokażemy że to dla nas ważne, to znajda się inne grupy które sie zorganizują, wydepczą drogi do osób decyzyjnych i pokażą, że im na załatwieniu ich postulatów bardziej zależy niż motocyklistom. Będziemy mogli mieć pretensję tylko do siebie jak to olejemy.
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Post autor: krzysimirn »

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/390894 ... samochodow

jakby ktoś chciał zobaczyć mojego Trampka w TV z okazji wywiadu przed kongresem :-)
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: I-szy kongres motocyklowy - bezpieczeństwo motocyklistów

Post autor: wojtekk »

Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość