MAZURY W WEEKEND

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
G0LDI
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 28.05.2014, 09:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Reda

MAZURY W WEEKEND

Post autor: G0LDI »

Heja.
Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która doradzi lub udostępni traskę na weekend na Mazury? Wstępny plan zakłada start w sobotę wcześnie rano z Gdyni i powrót w niedzielę wieczorem, czyli Mazury w dwa dni z noclegiem w jakiejś taniej Agro z jajecznicą na boczusiu z rana :D... Ponieważ nigdy nie byłem w tym rejonie to z internetu wyszukałem coś w stylu Mosty w Stańczykach, Lidzbark Zamek, Mamerki Bunkry, Trójstyk granic... ale jak to zrobić aby miało ręce i nogi i czy ma sens nie mam zielonego pojęcia...

Pozdro
Awatar użytkownika
długi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 14.09.2017, 15:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: LUBIN (ZdolnyŚląsk)

Re: MAZURY W WEEKEND

Post autor: długi »

Dołożył bym do tego Wilczy Szaniec i fort w Giżycku...
Punk,Rock,Sex i......motocykle....Było:Jawa350TSx5,YamahaXJ900,SuzukiRF900R,YamahaFzs600Fazer,Transalp600+TriumphTiger955i,CBR 1000F Dual.Jest:Transalp 600+Bandit 650SA...
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAZURY W WEEKEND

Post autor: przemo77390 »

Mosty tzw. Mini Stańczyki skręt za mostem kolejowym jak jedziesz od Gołdapi zaraz za znakiem Botkuny

Dodatkowo ze Stańczyk poleć sobie szlakiem green velo w stronę Wiżajn, Żytkiejmy, jezioro Hańcza - piękne tereny.

Piramida w Rapie (odbić trzeba w miejscowości Banie Mazurskie), Trójstyk Granic, jezioro Wisztynieckie
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 547
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Re: MAZURY W WEEKEND

Post autor: marecki999 »

Hey. Powiedz byłeś już. Czy może zbliżający się 16-17 miałeś na myśli.
Awatar użytkownika
G0LDI
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 28.05.2014, 09:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Reda

Re: MAZURY W WEEKEND

Post autor: G0LDI »

Hejka.
Wyprawa zaliczona. trasa biegła mniej więcej Gdynia-Elbląg-Orneta-Lidzbark-Reszel-Św.Lipka-Gierłoż-Mamerki-Węgorzewo-Kal-Giżycko-Kętrzyn i mniej więcej tak samo powrót. Po drodze zwiedzone co było do zwiedzenia :D choć czasu niewiele a obiektów sporo. Większość udało się z przewodnikami, więc historia liźnięta...Spane było w Kalu. Popływane w Śwęcajtach i Mamrach...Ogólnie zajefajnie. Do mostów już nie daliśmy rady, ale może uda się innym razem.
Pozdro.
Awatar użytkownika
Iphonka
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 27.03.2012, 18:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Racewo

Re: MAZURY W WEEKEND

Post autor: Iphonka »

Hmmm byłeś pod nosem i się nie odezwałeś :lanie:
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi....z wrogami sama sobie poradze.
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 547
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Re: MAZURY W WEEKEND

Post autor: marecki999 »

G0LDI pisze:Hejka.
Wyprawa zaliczona. trasa biegła mniej więcej Gdynia-Elbląg-Orneta-Lidzbark-Reszel-Św.Lipka-Gierłoż-Mamerki-Węgorzewo-Kal-Giżycko-Kętrzyn i mniej więcej tak samo powrót. Po drodze zwiedzone co było do zwiedzenia :D choć czasu niewiele a obiektów sporo. Większość udało się z przewodnikami, więc historia liźnięta...Spane było w Kalu. Popływane w Śwęcajtach i Mamrach...Ogólnie zajefajnie. Do mostów już nie daliśmy rady, ale może uda się innym razem.
Pozdro.
Ehh szkoda że nie wylapalem wcześniej tematu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości