Szukam info-Romunia Repedea/Lacul Vinderel

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Szukam info-Romunia Repedea/Lacul Vinderel

Post autor: Dalti »

Jak w temacie ,czy ktoś z was był w tej miejscowości Repedea w Rumuni (47.833552, 24.396601 ) i śmigał po okolicznych górkach. Wiem ze to część parku ale z tego co ogarnąłem perę osób już tam jeździło.Jak wygląda sprawa z miejscowymi ,zakazy itp.Z góry dzięki za info.
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Szukam info-Romunia Repedea/Lacul Vinderel

Post autor: ArturS »

Wjeżdżasz gdzie tylko dasz radę. Nikt się nie dopier..la. Chcesz nocować pod Farcaulem? Nic tam niema, wieje, pizga, brak opału na ognisko :lol: Tracki masz, czy sobie życzysz? Jeśli jedziesz ciężkim, w sensie nie jakimś EXC/WR, to niema sensu tam rzeźbić, bo zbyt pionowo, trawiasto itp, trzeba jechać przetartym szlakiem. Ja z reguły robię tylko szybki wjazd i zjazd pod Farcaul, towarzystwo myśli, że najgorsze za nimi, a potem lecę do domku nad Baile Borsa z tobołami, browarami itp co bardzo polecam. Wjazd pod Faracul łatwiejszy niż dostać się do domku :lol: Szczególnie jeśli ktoś nie wyjeżdżony po kamolcach.
https://get.google.com/albumarchive/114 ... gYOE5cbtHA
https://get.google.com/albumarchive/114 ... 40Kiue1dlG
W domku pizga chyba bardziej niż w namiocie :roll:
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Szukam info-Romunia Repedea/Lacul Vinderel

Post autor: Dalti »

ArturS dzięki za wyczerpująca odpowiedz :thumbsup: Zabieram ze sobą kopajke (TTR) i namiot ale planuje spać w jakiejś kwaterze u miejscowych wiec wjazd raczej bez klamotów na luzie.Ewentualnie na 1 dzień gdzieś u podnóża gór Maramureş przy wodzie lub okolicach Rodnei .Wyjazd raczej sierpień wrzesień.
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości