Rumunia lub Ukraina

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
wallyb
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.11.2014, 10:40
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jasło

Rumunia lub Ukraina

Post autor: wallyb »

Witam wybiera się ktoś na przełomie maja i czerwca do Rumunii lub Ukrainy np od 30.05 do 3 może 4 06. Jestem z Podkarpacia więc mam blisko Sprzęt to xt600
krzychu xt
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 13.05.2018, 06:01
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: krzychu xt »

Wysłałem Ci PW
Awatar użytkownika
Wiki
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 307
Rejestracja: 27.07.2015, 19:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dukla

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: Wiki »

I co Waldi, jedziesz?
Dokąd?
wallyb
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.11.2014, 10:40
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jasło

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: wallyb »

Myślę o libichorze z wyjazdem na połoninę może pikuj . Może borżawa generalnie nie mam ścisłego planu , zależy jak się będzie układało z pogodą . tylko że na razie jadę sam a to mi nie do końca pasi . Jak się bardzo wkurzę to pojadę do Albani bo kumpel mnie ciągnie ale om ma bandita więc odpadają szutry i xt 600 i pozostaje tdm tak że widzisz nic do końca się nie układa. Mam nadzieje że coś się jeszcze wyklaruje z ukrainą ps. a gdzie ty masz jakis wyjazd podkarpacki na ukrainę
Awatar użytkownika
Wiki
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 307
Rejestracja: 27.07.2015, 19:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dukla

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: Wiki »

No my niby mamy jechać 2 czerwca na Ukrainę ale tylko z jednym noclegiem czyli do 3.
W sobotę z Krościenka planujemy wjechać na połoninę Równą.

Jak chcesz jechać sam to dam ci dobry namiar GPS na nocleg pod samą połoniną Borżawa. Stamtąd można próbować wjechać na połoninę drogą wzdłuż wyciągu. Czyli jakby od wschodniej strony połoniny. A w sobotę byś do nas dołączył na Równą.
Tylko my nie będziemy zbytnio offroadzić, jak czytam z planów wyjazdu.

W Boże Ciało jak będzie fajna pogoda to przyjedź do Dukli. Odkryłem ostatnio fajne offroady w okolicy. Tylko musi trochę wyschnąć. Potem zapraszam na grilla. :impreza:
Zapewniam nocleg. Lub w piątek. A w sobotę ruszymy rano skoro świt na Ukrainę. :witch:
Awatar użytkownika
marti008
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2016, 11:17
Mój motocykl: XL600V

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: marti008 »

Planujemy na dwa może trzy trampki szutrową Rumunię w podobnym terminie z opcją przedłużenia do 10.06.
"Jeśli zaczynasz rozumieć pojęcie starych dobrych czasów... to znak, że minęły"
Awatar użytkownika
glajciarz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 17.08.2016, 18:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: glajciarz »

Wiki pisze:No my niby mamy jechać 2 czerwca na Ukrainę ale tylko z jednym noclegiem czyli do 3.
W sobotę z Krościenka planujemy wjechać na połoninę Równą.

Jak chcesz jechać sam to dam ci dobry namiar GPS na nocleg pod samą połoniną Borżawa. Stamtąd można próbować wjechać na połoninę drogą wzdłuż wyciągu. Czyli jakby od wschodniej strony połoniny. A w sobotę byś do nas dołączył na Równą.
Tylko my nie będziemy zbytnio offroadzić, jak czytam z planów wyjazdu.

W Boże Ciało jak będzie fajna pogoda to przyjedź do Dukli. Odkryłem ostatnio fajne offroady w okolicy. Tylko musi trochę wyschnąć. Potem zapraszam na grilla. :impreza:
Zapewniam nocleg. Lub w piątek. A w sobotę ruszymy rano skoro świt na Ukrainę. :witch:
Wiktor, jeśli chodzi o ten nocleg, który też mi poleciłeś w zeszłym roku, to może i fajny, ale facet trochę zdziera. Początkowa miałem tam nocować, rzucił cenę chyba 400Hrywien, stanęło, że zapłacę coś między 250-300(dobrze już nie pamiętam), bo miałem śpiwór. A warunki jakie mi pokazał nie były rewelacyjne... przynajmniej tak na takie się zapowiadały. To było w drodze na Borżawę.
Jak wracałem, przejechałem obok tej kwatery i pojechałem dalej szukać czegoś lepszego/tańszego. Znalazłem za 150Hrywien i jak rozmawiałem z miejscowymi kobitami, które też wynajmują kilka domów wcześniej, ale nie miały nic wolnego, to jest to normalna cena, jaką płaci się za nocleg. Za 180 tam, gdzie spałem, to zdaje się jeszcze śniadanie by było, jak dobrze zrozumiałem. A spałem sobie w pościeli, pod gruba kołdrą(to był już październik) i miałem ciepłą wodę w kranie(specjalnie dla mnie jednego nagrzali wody w boilerze), a czego nie spodziewałem się tam pod Borżawą. Generalnie moje podejście jest takie, że na wyjeździe wolę znaleźć coś tańszego, a kasę wydać na paliwo. Ale jak kto woli, jak ma zasobny portfel, itd.

Jakby co, to też mogę dać namiary, bo spoko gospodarz ogarnia te kwatery, który jak wspomniał, gościł też już motocyklistów z Polski. Polecam!
Awatar użytkownika
Wiki
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 307
Rejestracja: 27.07.2015, 19:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dukla

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: Wiki »

OK. My płaciliśmy tam 250 hrywien.
Poproszę o namiary na ta kwaterę.
Sorry Waldi za wcinanie się w twój temat.
Awatar użytkownika
glajciarz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 17.08.2016, 18:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: glajciarz »

https://www.google.pl/maps/place/U+Kosa ... 9437?hl=pl

Myślę, że podobnych kwater tam na miejscu też spokojnie można znaleźć, tylko trzeba popytać.
wallyb
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.11.2014, 10:40
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jasło

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: wallyb »

To nie jest wcinanie w temat bo cały czas koło tematu się kręcimy wyjazd to także noclegi .Za propozycję dzięki zobaczymy jak by nic nie wypaliło . Generalnie liczę że jeszcze kogoś znajdę lub się do kogoś podepnę wystarczy jedna osoba i już jest ekipa.
Awatar użytkownika
Wiki
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 307
Rejestracja: 27.07.2015, 19:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dukla

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: Wiki »

Waldi, jak tam wypad?
Daj znać czy żyjesz i gdzie jesteś?
wallyb
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.11.2014, 10:40
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jasło

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: wallyb »

Ukraina i Rumunia zaliczona wyjazd uważam za udany . Warto było sobie przypomnieć po latach Rumunie bo zapomniałem jaki fajny to kraj a i cenowo nadal jest atrakcyjny
Awatar użytkownika
Wiki
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 307
Rejestracja: 27.07.2015, 19:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dukla

Re: Rumunia lub Ukraina

Post autor: Wiki »

Coś więcej napiszesz? Trasa, jakieś fotki?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości