Bałkany Sierpień 4 -19

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
ARD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 22.04.2018, 21:24
Mój motocykl: XL600V

Bałkany Sierpień 4 -19

Post autor: ARD »

Może ktoś chętny na wypad 4- 19 sierpnia , Plan na Bośnia - Sarajevo ( mam tam tani nocleg w centrum) . potem lekkie szuterki az do Czarnogóry - Albania - Grecja - Bułgaria - Rumunia i do domu. Ewentualnie zastanawiam sie nad Opcją z Turcją i zwiedzenie Stambule . wszystko do Dogadania.
Awatar użytkownika
glajciarz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 17.08.2016, 18:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków

Re: Bałkany Sierpień 4 -19

Post autor: glajciarz »

O, jakby co, to może się podepnę, bo chcę jechać do Bośni i tam trochę dłużej zabawić. Ale wszystko zależy, kiedy to dłuższe wolne będę miał. No i Rumunia, bo tam też sporo mam do zobaczenia :)
ARD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 22.04.2018, 21:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Bałkany Sierpień 4 -19

Post autor: ARD »

no to widzisz , chętnie zawitam do sarajeva , tam mam ogarnięty nocleg w sprawdzonej miejscówce przy centrum za kwote 40-50zł , motorki bezpieczne w zamknieciu u gospodarza , w czasie kiedy my pojdziemy zjeść najlepsze stejki w Europie do PivnicyHS http://pivnicahs.com/

Potem mam trochę traców po bośniackich górach.

Nie ukrywam ze wole raczej spanie w namiotach niż 5 gwiazdkowe hotele. ale oczywistym jest ze co 3-4 dnień dobrze sie umyć w cywilizowanych warunkach .
Co do Rumuni to jak najbardziej można w drodze powrotnej lecieć tamtędy.

Ogólnie na bałkanach byłem już dwa razy wiec mam trochę sprawdzonych fajnych miejsc.
W albani chciałbym tez zjechać do theth.
Finał Albani Proponuje na Plaży gjipe.
Awatar użytkownika
glajciarz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 17.08.2016, 18:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków

Re: Bałkany Sierpień 4 -19

Post autor: glajciarz »

W Albanii byłem w zeszłym roku, m. in. w Theth, jak też i w Czarnogórze, dlatego teraz bardziej bym się nastawiał na Bośnię, nieśpiesznie, bo lubię się zatrzymać na dłużej w jednym miejscu, nie muszę nawijać km. W BiH chcę wjechać na Bjelaśnicę. Byłeś? Chcę też pojechać do jednej wioski pod Sarajewem, to taka enklawa, podobna do Theth. W sierpniu też w wiosce Celinowac odbywa się pierogiada- święto pierogów. Tam mieszkają Polacy. Kiedyś w Bośni mieszkało naszych ok 20tys. Fajnie byłoby tam wpaść z wizytą, ale to na razie plany, jak przyjdzie co do czego, to możemy obgadać szczegóły.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mirkoslawski i 1 gość