Rumunia - Maramuresz, Bihor- 29.04-06.05

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
glajciarz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 17.08.2016, 18:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków

Re: Rumunia - Maramuresz, Bihor- 29.04-06.05

Post autor: glajciarz »

Trochę ryzyko jest. Ale w chałupie nie będę siedział ;) Drugiego dnia chciałem dojechać offem do pewnego miejsca, taka charakterystyczna skała. Trzy razy w sumie tego dnia motor wyłożyłem i nie to, że podczas jazdy, ale np 2xparkingówki przy zawracaniu, bo lekkie gibnięcie, przeważenie, a motor załadowany bambetlami i leżę, paliwo z baku się leje, a od razu tego kloca nie podniesie. Czasem miałem już dość... Trzy raz zawracałem, bo się nie dało jechać-śnieg i drzewa powalone, momentami to drogą rzeka płynęła i taką jechałem, ale akurat to najlepsza wtedy opcja była, bo woda wie lepiej, gdzie płynąć ;) Nie no, ciekawie było! :) Miło wspominam, ale nie ma co ukrywać, że samemu nie ma co kozaczyć i wszystko z głową robić trzeba.
Awatar użytkownika
Wiki
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 307
Rejestracja: 27.07.2015, 19:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dukla

Re: Rumunia - Maramuresz, Bihor- 29.04-06.05

Post autor: Wiki »

Gratuluję udanego wyjazdu :ok:
Szkoda, że nie mogłem z tobą pojechać, nie mam urlopu w tym czasie.
Byłem w tych okolicach w Rumunii w 2015 roku ale tylko po asfalcie. :blush:

Jechałeś na spontan, czy miałeś jakieś mapki? Skąd wiedziałeś, gdzie warto skręcić w boczne drogi? Mapy google czy coś innego?
Może się za rok wybiorę w te okolice, bo teraz jadę w góry Bihor na początku sierpnia
Awatar użytkownika
glajciarz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 17.08.2016, 18:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków

Re: Rumunia - Maramuresz, Bihor- 29.04-06.05

Post autor: glajciarz »

Wiki pisze:Gratuluję udanego wyjazdu :ok:
Szkoda, że nie mogłem z tobą pojechać, nie mam urlopu w tym czasie.
Byłem w tych okolicach w Rumunii w 2015 roku ale tylko po asfalcie. :blush:

Jechałeś na spontan, czy miałeś jakieś mapki? Skąd wiedziałeś, gdzie warto skręcić w boczne drogi? Mapy google czy coś innego?
Może się za rok wybiorę w te okolice, bo teraz jadę w góry Bihor na początku sierpnia
Szkoda, że nie mogłeś pojechać! Ale za to może spotkamy się w Bihorze, bo też w sierpniu wybieram się w tamte strony?

Co do ostatniego wyjazdu, to bazowałem głównie na mapach google, które też sobie wcześniej pobrałem w wersji off line.
Jeśli chodzi o same miejsca, to inspiracji szukałem w internecie. Jestem na kilku grupach jak: Rumunia, Gruzja, Armenia, Łowcy Niewygód i największą zachętą odwiedzenia danego miejsca są oczywiście zdjęcia, które tam się pojawiają.
Noclegi, to już raczej spontan, tam gdzie dojechałem, tam nocowałem :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości