IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Obrazek

Drodzy Przyjaciele,

jak co roku, zapraszamy Was na kolejną edycję zlotu IZI Meeting. Od ośmiu już lat wydarzenie to gromadzi miłośników bliskich i dalekich podróży motocyklowych z wielu krajów świata. Tradycyjnie spotykamy się na malowniczym Zamku Grodziec, położonym na wygasłym wulkanie, którego mury i wieża oferują niepowtarzalny klimat oraz niesamowite widoki na okolicę.

Każdy, kto choć raz zagościł na naszym zlocie, w kolejnych latach tak ustala plan sezonu, żeby wrócić do tego pięknego miejsca oraz żeby podtrzymać wieloletnie przyjaźnie i poznać nowych, interesujących ludzi. Uczestnicy wiedzą, że czas spędzony w doborowym towarzystwie, niecodzienna atmosfera zamku, koncertów oraz sobotnich tras wyjazdowych na zawsze zapadną w naszą pamięć.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji na http://www.izimeeting.com i do przybycia na Zamek w piątek, 11 maja 2018 roku.

Niezdecydowanych zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich edycji:
- https://tinyurl.com/nyggrl6
- https://tinyurl.com/y7uh5ae4
- https://tinyurl.com/ybakjq3u

Oto plan na tegoroczny IZI Meeting:
------------
Piątek, 11 maja 2018
12:00 - 20:00 – rejestracja uczestników
17:00 - 20:00 – wydawanie ciepłego posiłku
18:00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy
20:00 - 21:30 – gwiazda wieczoru - PRZYSTANEK MRÓWKOWIEC!
21:30 - 00:00 – granie na żądanie - czyli zabawa do rana (jeśli tylko moc pozwoli)

Sobota, 12 maja 2018 r.
7:30 - 10:00 – wydawanie śniadania
10:00 - 11:00 – wyjazdy na trasy – w tym roku przygotowaliśmy ich pięć wariantów, w tym:
· trasę off-road, którą tradycyjnie przygotuje LordProdisz
· asfaltowo-szutrową by Jagna
· asfaltową, która poprowadzi Szymek
· trasa po tracku GPS (wyjazd o dowolnej porze, ale wrażeń nie zabraknie)
· oraz po raz pierwszy – trasę z roadbookiem (itenererem), którą przygotują Mirek z Bartkiem
11:00 - 19:00 – atrakcje w zamkowej piwnicy (prezentacje i filmy podróżnicze oraz szkolenia z ratownictwa medycznego)
17:00 - 20:00 – wydawanie ciepłego posiłku.
19:00 - 20:30 – koncert gwiazdy wieczoru: DIRTY 30
21:00 - – podziękowania dla uczestników.

Niedziela, 13 maja 2018 r.
7:00 - 10:00 – wydawanie śniadania
10:00 - – pożegnania i wyjazdy do domów

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany planu. Na LEPSZE :)
------------

Rejestracja -> http://www.izimeeting.com/kategoria-pro ... ting-2018/

Jeśli chciał(a)byś, aby Twój film/zdjęcia/prezentacja były wyświetlane podczas IZI Meeting, to serdecznie do tego zapraszamy i prosimy o kontakt -> info@izimeeting.com

Jak co roku, staramy się wyjść naprzeciw wszystkim prośbom i odpowiedzieć na Wasze pytania, dlatego piszcie -> info@izimeeting.com

Chcemy, żeby IZI Meeting był Waszym zlotem.
Do zobaczenia 11 maja na zamku!
marcopolo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 212
Rejestracja: 07.04.2017, 08:01
Mój motocykl: XL700V

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: marcopolo »

Kamyk pisze: Każdy, kto choć raz zagościł na naszym zlocie, w kolejnych latach tak ustala plan sezonu, żeby wrócić do tego pięknego miejsca ...
Jeśli chodzi o mnie to przyjeżdżam prosto z promu. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i zdążę na piątkowy wieczór. W każdym razie klamka zapadła, przelew poszedł. Szczerze polecam przyjazd na IZImeeting, zwłaszcza tym transalpowiczom, którzy mają blisko i nic lepszego do roboty w tych dniach. Rozumiem, że niektórych cena może zniechęcić ale weźcie pod uwagę, że kasa idzie na pomoc motocyklistom poszkodowanym w wypadkach.
...jak nie teraz to kiedy?
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

marcopolo pisze:Rozumiem, że niektórych cena może zniechęcić ale weźcie pod uwagę, że kasa idzie na pomoc motocyklistom poszkodowanym w wypadkach.
Zgadza się. Co roku wybierana jest rodzina motocyklisty która potrzebuje pomocy, albo sam motocyklista. Wcześniej wszelkie datki i pieniądze były przekazywane na syna zmarłego tragicznie kilka lat temu Iziego. Czasami jak da radę, przeprowadzana jest dodatkowa licytacja różnych gadżetów na ten sam cel. Ale to nie wszystko - za tą cenę otrzymujecie wyżywienie :), nocleg w zamku, imprezy do rana :) koncerty, możliwość spotkania ludzi z całego świata oraz 5 różnych tras do wyboru w sobotę!

Polecam i zapraszam!

Kamyk
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Do IziMeeting pozostało trochę ponad 30 dni. Ilość miejsc zmniejsza się z dnia na dzień. Dlatego NIE CZEKAJ, aż zabraknie go dla Ciebie. Do tej pory zarejestrowały się osoby z następujących Państw:

Obrazek - Polska
Obrazek - Niemcy
Obrazek - Czechy
Obrazek - Chorwacja
Obrazek - Węgry
Obrazek - Ukraina
Obrazek - Holandia

Zapraszamy więc na http://izimeeting.com. Zawsze możesz też sprawdzić najnowsze informacje na FB - https://www.facebook.com/IZI-Meeting-354984427863330/

Pozdrawiamy,
Organizatorzy
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Rolo »

Będę, jak zwykle :ok:
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Do końca rejestracji zostało tylko 10dni! - Zapraszamy http://www.izimeeting.com/kategoria-pro ... ting-2018/

Obrazek
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Jeśli jeszcze ktoś się nie przekonał a się nadal zastanawia to pozwolę sobie wkleić Promocyjny mail :)

Drodzy Przyjaciele

W dniach 11-13 maja 2018 r. w Zamku Grodziec (PL) spotkamy się na ósmym IZI Meeting 2018. Tym z Was, którzy zaplanowali udział w spotkaniu serdecznie dziękujemy. Pozostałych gorąco namawiamy do dołączenia do grona uczestników tegorocznej edycji naszej wspólnej imprezy – rejestracja poprzez http://www.izimeeting.com

IZI Meeting 2018 to międzynarodowe spotkanie motocyklistów, którego naturalnym celem jest rozwijanie przyjaźni i wymiana doświadczeń podróżniczych niezależnie od skali realizowanych wypraw. Atmosferę spotkania doskonale oddają zdjęcia z poprzednich edycji – zapraszamy do galerii: https://tinyurl.com/y7uh5ae4

W tym roku, jako nowość proponujemy w sobotni poranek rajd na orientację (z itenererem) po malowniczych trasach okolic Zamku. Inne sobotnie możliwości to wyjazd na trasy z osobami prowadzącymi, trasy indywidualne lub spędzenie czasu na Zamku przy filmach bądź prezentacjach podróżniczych.

Wyśmienite jedzenie serwowane przez Mistrza Grilla, nocleg w zamkowych komnatach lub namiotach własnych to gwarancja niezapomnianego czasu.

Muzycznie piątkowy wieczór rozpocznie grupa STONERROR z Krakowa, grająca stoner rocka po której na scenie wystąpi gwiazda naszych cyklicznych spotkań zespół PRZYSTANEK MRÓWKOWIEC z charyzmatyczną wokalistką Magdaleną Stalmach, znaną także jako ‘Ruda’. W sobotni wieczór mocne rockowe uderzenie zapewnią chłopaki z DIRTY 30, zespołu także znanego z naszej sceny.

Do zobaczenia w maju! IZI Team
Uwaga: rejestracja uczestników tylko do 27 kwietnia – zapraszamy na http://www.izimeeting.com

Obrazek
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Drodzy Uczestnicy
w odpowiedzi na liczne prośby Rejestracja będzie dostępna do 1 maja 2018. Dobrego weekendu :)

Obrazek
Reynevan
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 23.07.2017, 19:07
Mój motocykl: XL650V

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Reynevan »

Dzień dobry
Chciałbym sobie podjechać w sobotę na zamek. Pojadę jakoś rano po śniadaniu z Wrocławia. Jeśli ktoś też ma taki plan, możemy się ustawić.
Pozdro.
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1378
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: colles »

Reynevan pisze:Dzień dobry
Chciałbym sobie podjechać w sobotę na zamek. Pojadę jakoś rano po śniadaniu z Wrocławia. Jeśli ktoś też ma taki plan, możemy się ustawić.
Pozdro.
A gdzie chcesz sobie podjechać jak impreza zamknięta i nikogo bez identyfikatorów nie wpuszczają ?
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Reynevan
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 23.07.2017, 19:07
Mój motocykl: XL650V

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Reynevan »

colles pisze:
Reynevan pisze:Dzień dobry
Chciałbym sobie podjechać w sobotę na zamek. Pojadę jakoś rano po śniadaniu z Wrocławia. Jeśli ktoś też ma taki plan, możemy się ustawić.
Pozdro.
A gdzie chcesz sobie podjechać jak impreza zamknięta i nikogo bez identyfikatorów nie wpuszczają ?

Aha, to słabo co nie ? Nigdzie nie doczytałem, że impreza zamknięta, gdzie to pisze ? Myślałem, że to impreza dla motocyklistów.
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1198
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: zaczekaj »

Reynevan pisze:
colles pisze:
Reynevan pisze:Dzień dobry
Chciałbym sobie podjechać w sobotę na zamek. Pojadę jakoś rano po śniadaniu z Wrocławia. Jeśli ktoś też ma taki plan, możemy się ustawić.
Pozdro.
A gdzie chcesz sobie podjechać jak impreza zamknięta i nikogo bez identyfikatorów nie wpuszczają ?

Aha, to słabo co nie ? Nigdzie nie doczytałem, że impreza zamknięta, gdzie to pisze ? Myślałem, że to impreza dla motocyklistów.
Oczywiście, że dla motocyklistów ale wstęp jest płatny, jak to zlot.
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
Reynevan
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 23.07.2017, 19:07
Mój motocykl: XL650V

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Reynevan »

Dzień dobry. Panowie, żeby była jasność, ja rozumiem, że jest zlot i żeby w nim uczestniczyć trzeba zapłacić wpisowe, zgadzam się z tym. Mniemam, że za te pieniądze są noclegi, wyżywienie, moc atrakcji, etc... Z tym też się zgadzam. Ale jestem motocyklistą i dziwnym dla mnie jest, że nie zostanę wpuszczony chociażby po to, żeby się z Wami spotkać, pogadać, zjeść grila czy porobić fotki. To smutne, szkoda. Cześć.
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1378
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: colles »

Reynevan pisze:Dzień dobry. Panowie, żeby była jasność, ja rozumiem, że jest zlot i żeby w nim uczestniczyć trzeba zapłacić wpisowe, zgadzam się z tym. Mniemam, że za te pieniądze są noclegi, wyżywienie, moc atrakcji, etc... Z tym też się zgadzam. Ale jestem motocyklistą i dziwnym dla mnie jest, że nie zostanę wpuszczony chociażby po to, żeby się z Wami spotkać, pogadać, zjeść grila czy porobić fotki. To smutne, szkoda. Cześć.
Nie masz co się obrażać. Chodzi nie tylko o bezpieczeństwo uczestników ale też ich motocykli , namiotów i innych rzeczy. Wyobraź sobie , że 50 osób wpadnie na taki sam pomysł jak Ty . Kto nad tym wszystkim zapanuje ?
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Złom
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 90
Rejestracja: 20.04.2009, 20:31

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Złom »

Reynevan pisze:Dzień dobry. Panowie, żeby była jasność, ja rozumiem, że jest zlot i żeby w nim uczestniczyć trzeba zapłacić wpisowe, zgadzam się z tym. Mniemam, że za te pieniądze są noclegi, wyżywienie, moc atrakcji, etc... Z tym też się zgadzam. Ale jestem motocyklistą i dziwnym dla mnie jest, że nie zostanę wpuszczony chociażby po to, żeby się z Wami spotkać, pogadać, zjeść grila czy porobić fotki. To smutne, szkoda. Cześć.
Reynevan, zorganizuj zlot w jakimś fajnym miejscu, załatw żarełko, muzyczkę a masz jak w banku, że wpadnę sobie na kiełbę, wychlapię pianę i sobie pogadam z resztą takich jak ja. Oczywiście na motórze, bo jest on przepustką do wszystkiego!

Szacun dla tych którym się chce cokolwiek organizować, Ci co znajdują na to czas i nerwy wiedzą o czym mówię.

Pozdro!
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Obrazek

Drodzy Uczestnicy!

Ósma edycja IZI Meeting za nami.

Dziękujemy za liczne przybycie, razem spędzony czas, tańce, rozmowy do białego rana oraz wspólnie przejechane sobotnie trasy.

W tym roku było nas 268 osób z 10 krajów.

Przygotowanie naszego zlotu kosztuje nas, czyli IZI Team, bardzo dużo czasu i pracy, ale poza samą przyjemnością ze wspólnej zabawy, dostajemy od Was nieprawdopodobną dawkę energii oraz mnóstwo satysfakcji.

Chcielibyśmy, żeby nasze spotkania w Grodźcu były z roku na rok coraz lepsze, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie komentarze, pomysły, uwagi krytyczne jak również informacje, co Wam się podobało i mamy tego nie zmieniać. Piszcie do nas na FB lub mailem na adres info@izimeeting.com.

Już teraz zapraszamy Was na 9. edycję IZI Meeting, która odbędzie się tradycyjnie w Zamku Grodziec w drugi weekend maja, czyli 10-13.05.2019 (zapiszcie w kalendarzach).

UWAGA: Zapisy na IM 2019 ruszą 01 stycznia 2019 punktualnie o godzinie 00:00, a pierwszych 50 zarejestrowanych i opłaconych uczestników będzie mogło się cieszyć niższymi cenami biletów :-).

Wcześniej spodziewajcie się kalendarza na rok 2019.

Słowem - będzie się działo i zrobimy, co w naszej mocy, żeby IM2019 był najlepszym zlotem ze wszystkich dotychczasowych!

Wkrótce poinformujemy Was o kwocie, jaka pozostała po opłaceniu wszystkich kosztów zlotu którą, zgodnie ze wcześniejszą deklaracją, przekażemy na rehabilitację Ewy która uległa wypadkowi motocyklowemu w Czarnogórze w 2016 w trakcie swojej podróży poślubnej.

IZI Team
marcopolo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 212
Rejestracja: 07.04.2017, 08:01
Mój motocykl: XL700V

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: marcopolo »

Kamyk pisze:Obrazek

Już teraz zapraszamy Was na 9. edycję IZI Meeting, która odbędzie się tradycyjnie w Zamku Grodziec w drugi weekend maja, czyli 10-13.05.2019 (zapiszcie w kalendarzach).



Zapisane. W przyszłym roku impreza trochę dłuższa!? 13.05.2019 to poniedziałek :)

PS. Było super
...jak nie teraz to kiedy?
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

Obrazek

Minął ponad tydzień od zakończenia IZI Meeting 2018, pożegnań i wyjazdów z Zamku. Większość z nas wróciła do domów bogatsza o przynajmniej dwie bardzo cenne rzeczy: nowe przyjaźnie oraz miłe wspomnienia ze zlotu.
Zarówno o przyjaźnie, jak i o wspomnienia warto dbać, a w podtrzymaniu tych ostatnich znakomicie pomagają zdjęcia, filmy, jak również wpisy na blogu czy w pamiętniku.
Zapraszamy Was do współtworzenia galerii IZI Meeting 2018 - przysyłajcie linki do swoich albumów lub bezpośrednio pliki np. poprzez WeTransfer (https://wetransfer.com) na adres info@izimeeting.com.

Gdybyście napotkali na problemy techniczne pytajcie, chętnie pomożemy.
Wasz IZI Team
Kamyk
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 63
Rejestracja: 25.06.2012, 14:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: IZIMeeting 2018 - 11-13.05

Post autor: Kamyk »

https://photos.google.com/…/AF1QipPVU38 ... caodv_NZHn

Dziękujemy za Waszą obecność, życzymy miłego wspominania i do zobaczenia za rok :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości