Wyprawa Hiszpania Protugalia 2018- ktoś chętny?

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Komar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 288
Rejestracja: 24.08.2008, 16:31
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: warszawa

Wyprawa Hiszpania Protugalia 2018- ktoś chętny?

Post autor: Komar »

Witam.
Nie wiem w którym temacie napisać więc piszę w dziale wyjazdy..
Poszukuję z moją druga połową towarzyszy na wyjazd motocyklowy 2018 do Portugalii/ Hiszpani może i byłby ktoś chętny do Maroka po wakacjach. Jesteśmy otwarci na propozycje.
Plan jest taki aby na lawecie dowieźć motocykle do Hiszpanii, np. Barcelony, zostawić tam auto na parkingu i spokojnymi drogami ruszyć w kierunku Portugalii.
Noclegi pod namiotem na kempingach, omijanie dużych miast, zwiedzanie mieścin, urokliwych ciekawych miejsc, szwendanie się. W zeszłym roku, w ciągu 3tygodni objechaliśmy Hiszpanię dookoła i bardzo sobie chwaliliśmy.
Nie jesteśmy z żoną kompanami bardzo uciążliwymi. Robimy w zależności od terenu 200-500km dziennie. Nie preferujemy siedzenia w jednym miejscu. Nie lubimy hoteli z uwagi na wysokie ceny i nudę. Lubimy przygodę i odkrywanie. Wyjazd staramy się aby był luźny, odprężający, wesoły. Trasę planujemy ogólnikowo. Kilka punktów do zwiedzania i codziennie rano zastanawianie się nad wyborem drogi. Wszystko odbywa się na żywym organizmie. Często od lokalsów dowiadujemy się co można zobaczyć fajnego w danym regionie
Nie lubię jeździć autostradami chyba że nie ma wyjścia lub trzeba nadgonić drogę. Jeździmy z prędkością 80-90km/h. Terenem rzadko jeździmy gdyż w dwie osoby TA nie daje rady. Teren szuter jak najbardziej.

Termin do uzgodnienia ale z uwagi na rozpoczynający się rok 2018 musze zaplanować urlop.

Koszty to:
- paliwo ON do samochodu (spalanie 8-9l/100km)
- opłaty za autostrady
- ewentualne mandaty za prędkość
- opłata za parking.
Ja ze swojej strony zapewniam klimatyzowany samochód z lawetą na 2 motocykle.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania bądź propozycję proszę pisać na PW lub mejla. RAMOK49@interia.pl

Poniżej link do jednego z moich starszych wyjazdów.
viewtopic.php?f=42&t=8494
viewtopic.php?f=42&t=5856&hilit=+nordkapp
... wolność i przestrzeń niczym nieograniczona ...
Banan 20
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 07.12.2016, 18:58
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Wyprawa Hiszpania Protugalia 2018- ktoś chętny?

Post autor: Banan 20 »

To coś dla mnie :) A jaki miesiąc najbardziej wam pasuje ?
Awatar użytkownika
Komar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 288
Rejestracja: 24.08.2008, 16:31
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: warszawa

Re: Wyprawa Hiszpania Protugalia 2018- ktoś chętny?

Post autor: Komar »

Kwestia dogadania. Na razie mam pusty grafik w pracy.
Jeśli ktoś byłby poważnie chętny to my się dostosujemy. Niby styczeń jest ale uważam, że jest to na tyle fajna i poważna wyprawa że trzeba to zgrać.
Musze ustalić plany urlopowe dość szybko a chciałbym to zrobić z w porozumieniu.
... wolność i przestrzeń niczym nieograniczona ...
Cyryl
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 190
Rejestracja: 12.07.2009, 09:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wlkp.

Re: Wyprawa Hiszpania Protugalia 2018- ktoś chętny?

Post autor: Cyryl »

Wysłałem Ci PW
NTV Deauville->V-strom 1000->Transalp zmota->Bandit 1200->Transalp 600->Bandit 1200->Tdm->Africa Zmota->1100GS->1150GS->1100GS->CB1300S->CRF1000 i MT01
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości