WOODSTOCK 2017

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
lesnyludz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 01.04.2013, 11:57
Mój motocykl: XL600V

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: lesnyludz »

ja wyjeżdżam skoro świt, niestety sam..na wiosce będę wczesny rankiem i rozkładam się w randomowym miejscu, chyba, że zauważę jakieś oznaki TA..
Podaję nr tel. coby na miejscu się zintegrować :impreza: do zobaczenia !!!
796 860 364
Awatar użytkownika
arczi
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 09.03.2016, 14:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: arczi »

Pete i Czajnik ruszają rano -Twoje strony -- nawijaj z nimi!!
Ja też ruszam rano.
Mój tel pincetsiedem1dwa9dwa4zero.Na miejscu po południu, najpierw namiot ,potem :zabawa:
Do zobaczenia :impreza:
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: pete17 »

Czajnik już jest.Ja jadę za 2 godż. Nr:5zerojedenzero3osiem7dwa1.Jadę "omijaj drogi płatne i autostrady..." :crossy:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Gandalf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 129
Rejestracja: 21.05.2017, 21:08
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Dziki Zachód/ FSW

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: Gandalf »

Z racji zawirowan losu nie bylem na woodzie, ale podjechalem wczoraj jeszcze za widnego, na parkingu zlotowym widzialem parenascie trampkow. Frekfencja byla duza. Przymiezylem sie do afryczki przy okazji, zjadlem szamke u kryszniakow, wypilem z zonka browarka, obszedlem wooda do okola. Na 10% zaliczona impreza. W sumie to szkoda ze juz koniec urlopu i do pracy jutro, bo nabralem checi na bike week w lebie. Pozdrawiam
MTB kradnie mój czas skuteczniej niźli motocykl
Awatar użytkownika
Sal
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 05.11.2016, 18:50
Mój motocykl: XL650V

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: Sal »

:sad: ledwo przyjechałem w piątkowy wieczór, a trampencjusz mi na trawie fiknął. Wyrwało szybę, potłukło lusterko a sąsiadowi obcięło kierunek.
Teraz wiem, po co kosy mają akcesoryjne poszerzenie :wink: ale podobne by się do centralki przydało, bo mi fiknął z centralki. Kufer z 4 piwkami go położył :tongue:
Później się zastanawiałem, co by było, gdyby któraś z cięższych maszyn zaparkowanych na oceanie motocykli tak się zachowała - efekt domina?
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: pete17 »

Sal pisze::sad: ledwo przyjechałem w piątkowy wieczór, a trampencjusz mi na trawie fiknął. Wyrwało szybę, potłukło lusterko a sąsiadowi obcięło kierunek.
Teraz wiem, po co kosy mają akcesoryjne poszerzenie :wink: ale podobne by się do centralki przydało, bo mi fiknął z centralki. Kufer z 4 piwkami go położył :tongue:
Później się zastanawiałem, co by było, gdyby któraś z cięższych maszyn zaparkowanych na oceanie motocykli tak się zachowała - efekt domina?
Właśnie w ten sposób zachował się trampi kolegi..."domino".Na Słowacji postawili pod sklepem trampka potem giejesa.Trampi stał obok skody superb-nówki-i nagle giejes jebut w trampka a ta w skodę :swieczki: aż się szyby nie chciały otworzyć w skodzie.No i oświadczenia i tak dalej..Taką chłopaki mieli przygodę.
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
deKraken
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 25.03.2017, 22:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Rembertów - Warszawa

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: deKraken »

Sal pisze::sad: ledwo przyjechałem w piątkowy wieczór, a trampencjusz mi na trawie fiknął. Wyrwało szybę, potłukło lusterko a sąsiadowi obcięło kierunek.
Teraz wiem, po co kosy mają akcesoryjne poszerzenie :wink: ale podobne by się do centralki przydało, bo mi fiknął z centralki. Kufer z 4 piwkami go położył :tongue:
Później się zastanawiałem, co by było, gdyby któraś z cięższych maszyn zaparkowanych na oceanie motocykli tak się zachowała - efekt domina?

Mi rok temu na mazurach jedna strona centralnej stopki się zapadła i moto się wywróciło. Wszędzie trawa i generalnie mięciutko, ale oczywiście musiał być jeden kamulec w miejscu gdzie wylądowało lusterko. Ale lepsza wymiana lusterka niż oświadczenia potrzebne przy uszkodzeniu auta i innych maszyn...
CHICKEN
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 01.09.2017, 19:29
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: CHICKEN »

Siemka Czajnik i pete17 dzięki za towarzystwo na woodstocku było super! Może będziecie mieli czas w terminie 8-10 września będę w Sulejowie.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: pete17 »

CHICKEN pisze:Siemka Czajnik i pete17 dzięki za towarzystwo na woodstocku było super! Może będziecie mieli czas w terminie 8-10 września będę w Sulejowie.
Hejka Chiken! Ja będę na 100% i jeszcze Marcinn6 też.Czajnik się zastanawia... :grin:
Lubię motory...wszystkie.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: WOODSTOCK 2017

Post autor: pete17 »

W Sulejowie?? Chyba masz na myśli Biała n/Pilicą. Zlot afrykańczyków? :niewiem:
Lubię motory...wszystkie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości