Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Post autor: herni74 »

Hello ,
Może ktoś z jechał lub wie czy istnieje w ogóle przejście i czy mogę przejechać jako obywatel UE z Białorusi na Ukrainę i później z Ukrainy do Rosji takim trójkątem jakby widocznym na mapie.

https://www.google.com/maps/dir/52.1146 ... ,12z?hl=pl
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Post autor: przemo77390 »

herni74 pisze:Hello ,
Może ktoś z jechał lub wie czy istnieje w ogóle przejście i czy mogę przejechać jako obywatel UE z Białorusi na Ukrainę i później z Ukrainy do Rosji takim trójkątem jakby widocznym na mapie.

https://www.google.com/maps/dir/52.1146 ... ,12z?hl=pl
z tego co słyszałem to właśnie na nieformalnych przejściach między Białorusią a Rosją obywateli UE nie wpuszczają a kierują na międzynarodowe przejścia graniczne, czyli Białoruś - Ukraina a potem Ukraina - Rosja musisz. Wydaje mi się że nie ma sensu chyba w takim przypadku tracić kasy na Tranzyt jak jest on nie pełny - no chyba że się przy okazji chce popatrzeć na Białoruś.
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Post autor: herni74 »

przemo77390 pisze:
herni74 pisze:Hello ,
Może ktoś z jechał lub wie czy istnieje w ogóle przejście i czy mogę przejechać jako obywatel UE z Białorusi na Ukrainę i później z Ukrainy do Rosji takim trójkątem jakby widocznym na mapie.

https://www.google.com/maps/dir/52.1146 ... ,12z?hl=pl
z tego co słyszałem to właśnie na nieformalnych przejściach między Białorusią a Rosją obywateli UE nie wpuszczają a kierują na międzynarodowe przejścia graniczne, czyli Białoruś - Ukraina a potem Ukraina - Rosja musisz. Wydaje mi się że nie ma sensu chyba w takim przypadku tracić kasy na Tranzyt jak jest on nie pełny - no chyba że się przy okazji chce popatrzeć na Białoruś.

To co napisałeś to ja to doskonale wiem. Pytam tylko czy w tym miejscu na mapce są granice trzech państw???
Ja zawsze biorę wizy turystyczne.Jadę poszwendać sie po Białorusi , Rosja (Moskwa)i powrót przez Ukraine.
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Post autor: przemo77390 »

Wydaje mi się że na mapie która wkleiłeś widać to przejście: Seńkiwkaja

Drogowe (Białoruś - Ukraina):

Dolsk-Machro, Samary, Domanowe, Tur-Makrany, Huta, Piszcza-Oltus, Chrypśk, Pułemec, Wystupowyczi-Nowa Rudna, Majdan, Wilcza, Perebrody, Horodyszcze, Prykładnyky, Wycziwka, Seńkiwkaja, Nowi Jaryłowyczi-Sarpilauka, Sławutycz, Derewyny, Ilmiwka, Dobrianka-Markawicy
Simon193
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 14.05.2015, 16:27
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Post autor: Simon193 »

tak, istnieje - jechalismy tamtedy w sierpniu 2016 (Rosja -> Ukraina). granica miedzy Rosja i Bialorusia wyglada tam tak, ze jest odprawa graniczna bialoruska (normalna, niewazne, czy jedziesz do Rosji, czy na Ukraine), a potem normalna odprawa rosyjska/ukrainska, w zaleznosci od tego, w ktora strone sie skierujesz na tym trojkacie /jest tam obelisk, wiec trudno go nie zauwazyc/. Podobnie przy wyjezdzie z Rosji i Ukrainy.

Aha, po ukrainskiej stronie granica nazywa sie Nowyje Jurkowiczi, a po ukrainskiej Senkiwka. Przejscie jest jak najbardziej miedzynarodowe - zreszta nie bylismy jedynymi Polakami, w tym samym czasie na wjazd do Rosji czekaly m.in. polskie tiry z Poznania
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Przejscie graniczne Białoruś - Ukraina -Rosja (TRÓJSTYK)

Post autor: herni74 »

Simon193 pisze:tak, istnieje - jechalismy tamtedy w sierpniu 2016 (Rosja -> Ukraina). granica miedzy Rosja i Bialorusia wyglada tam tak, ze jest odprawa graniczna bialoruska (normalna, niewazne, czy jedziesz do Rosji, czy na Ukraine), a potem normalna odprawa rosyjska/ukrainska, w zaleznosci od tego, w ktora strone sie skierujesz na tym trojkacie /jest tam obelisk, wiec trudno go nie zauwazyc/. Podobnie przy wyjezdzie z Rosji i Ukrainy.

Aha, po ukrainskiej stronie granica nazywa sie Nowyje Jurkowiczi, a po ukrainskiej Senkiwka. Przejscie jest jak najbardziej miedzynarodowe - zreszta nie bylismy jedynymi Polakami, w tym samym czasie na wjazd do Rosji czekaly m.in. polskie tiry z Poznania

Dziękuje bardzo . Właśnie o taka odpowiedz mi chodziło (krótko ,konkretnie i na temat) Bardzo się w związku z tym , ze nie będę musiał jechać do Moskwy przez te kraje nadbałtyckie , po których nie za bardzo lubię jeździć.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości