Interkom

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
Awatar użytkownika
rekrut2
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 11.01.2017, 12:45
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn-Wadąg

Re: Interkom

Post autor: rekrut2 »

no to super teraz wiem, że nie warto dopłacać do wersji SC, tylko zastanawiam się czy nie warto dopłacić do wersji T-REX.....
jaroxrv
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 17.04.2013, 08:38
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Interkom

Post autor: jaroxrv »

jaroxrv pisze:Szukam informacji o interkomie VIMOTO V6 lub V8. Może miał ktoś z forum jakąś styczność z tym użądzeniem wszelkie info mile widziane.
Na stronie sklepu raz piszą ,że zasięg to 10m a w innym miejscu ,że do 500metrów i tu jest problem bo chodzi mi o łączność z drugim motocyklem.
Bardzo proszę o wszelkie informację.https://pl.aliexpress.com/item/Easy-Rid ... 99231.html

No więc tak: sprzęt zakupiony jakiś czas temu i jeśli chodzi o rozmowy przez telefon, słuchanie muzyki, rozmowę z pasażerem to polecam jestem bardzo zadowolony. Rozmowy są czyste bez zniekształceń rozmówca nie słyszy różnicy czy to jest telefon czy interkom sprawdzone podczas jazdy więc na +, dźwięk muzyki też w miarę ok.Bateria też długo trzyma. Natomiast łączność między dwoma motocyklami, czyli to o co pytałem wypada słabo nie mierzyłem dokładnie, ale czysty odbiór to jakieś 30-50m potem łączność się zrywa.
Ogólnie polecam.
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Interkom

Post autor: KrzysieG »

Natomiast łączność między dwoma motocyklami, czyli to o co pytałem wypada słabo nie mierzyłem dokładnie, ale czysty odbiór to jakieś 30-50m potem łączność się zrywa.
Jak wam się sprawdzone proponuje, to kombinujecie, bo bajerancko wygląda a potem :dupa:
30m to se wrzasne :tongue:
jaroxrv
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 17.04.2013, 08:38
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Interkom

Post autor: jaroxrv »

Ma to swoje plusy a jak chce rozmawiać to łączę się przez telefon i wtedy działa na około świata.
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Interkom

Post autor: KrzysieG »

Nie chcę być złośliwy, ale połącz się poza unią (6zł/min od łebka )
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Interkom

Post autor: pete17 »

Hej,czy ktoś używa N-com 901R?? czy warto taką kasę w to pakować??? Ja bym potrzebował odebrać poł tel,zadzwonić czasem,z drugim kierownikiem pogadać i radio żeby grało...za mną z tyłu raczej nikt nie siedzi,tak że zestaw na jeden garnek...coś polecacie do Nolana 100-5,żeby to tam zainstalować bez większych przeróbek (czytałem że w te kaski to raczej dedykowany sprzęt)...ale ta cena!! :thumbsdown:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 825
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Interkom

Post autor: Hawk1985 »

Zrobię mega odkop ;)
Jechaliśmy z kolegami wokół Tatr, każdy inny interkom - o parowaniu nie ma mowy.
Wchodzi cała na biało apka "We are bikers" z interkomem na takiej samej zasadzie jak rozmowa przez Whatsapp.
No i w sumie spełnia swoją funkcję, no chyba że jedziesz przez lasy i góry gdzie zasięg spada do zera :(

Zna ktoś aplikację do rozmów przesyłającą przez Wi-Fi lub Bluetooth?

Wytapatalkowano


Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
tadzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 491
Rejestracja: 21.02.2015, 21:06
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Interkom

Post autor: tadzik »

Zello?
Pozdro, tadzik
Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój. ©Duńczyk
Pojeździj-FB
Pojeździj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości