Kamera dla kierownika.

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: Kamera dla kierownika.

Post autor: Adam_M »

Marcinnn6 pisze:A ja mam pytanie dotyczące softu. Jakiego programu używacie, bo kamerkę sobie sprawiłem jestem z niej zadowolony, filmik nagrywa eleganckie, ale chciałbym trochę pociąć materiał. Potrzebuje coś naprawdę mega prostego (zajebiście jakby było w naszym języku, ale nie jest to warunek). Bo cośtam ściągnąłem z netu ale jakoś kurde nie ogarniam
Jak windows to ja używam najprostszego, Windows Movie Maker :D można jeszcze używać Sony Vegas ale on jest drogi w zakupie. Więc do amatorskiego cięcia filmów WMM jest optymalny.

Tapnięte
XJ600N 94'->TA600V 96'
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Kamera dla kierownika.

Post autor: Nadol »

Darmowe GoPro Studio / Quik.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Kamera dla kierownika.

Post autor: HarryLey4x4 »

A podłączę się do tematu i zapytam, czy ktoś z Was może polecić jakąś kamerkę, do stałęj pracy na przodzie motocykla, pracującej w trybie pętli, tak ,żeby mieć nagrane co najmniej ostatnie 2 godziny jazdy(wystarczy nawet godzina), pracująca mówiąc krótko w formie rejestratora jazdy. Podłączona by była na stałe i włączana po stacyjce. Oczywiście chodzi mi o ewentualna dokumentację w razie jakiejs kolizji (tfu tfu tfu).
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 825
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kamera dla kierownika.

Post autor: Hawk1985 »

HarryLey4x4 pisze:A podłączę się do tematu i zapytam, czy ktoś z Was może polecić jakąś kamerkę, do stałęj pracy na przodzie motocykla, pracującej w trybie pętli, tak ,żeby mieć nagrane co najmniej ostatnie 2 godziny jazdy(wystarczy nawet godzina), pracująca mówiąc krótko w formie rejestratora jazdy. Podłączona by była na stałe i włączana po stacyjce. Oczywiście chodzi mi o ewentualna dokumentację w razie jakiejs kolizji (tfu tfu tfu).
Na forum Vstroma ktoś opisywał taką kamerę/rej.jazdy
http://forum.vstromclub.pl/viewtopic.php?t=48

Wytapatalkowano
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Pedro65
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 27.06.2017, 13:15
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Kamera dla kierownika.

Post autor: Pedro65 »

HarryLey4x4 , polecam coś takiego: https://www.komputronik.pl/product/3305 ... -m510.html
http://allegro.pl/rejestrator-dla-jedno ... 91544.html , znajomy posiada i jest zadowolony.
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Kamera dla kierownika.

Post autor: HarryLey4x4 »

Też fajne
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość