Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 837
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Post autor: Hawk1985 »

Czołem

Od lat mam problem ze spodniami cywilnymi, ale udało się znaleźć odpowiednie dżinsy i jest ok.

Szukam teraz wygodnych spodni motocyklowych, które nie będą zbyt ciasne w udach, lub zbyt szerokie w pasie.

Może ktoś spotkał się ktoś z spodniami tekstylnymi z dodatkiem strechu?
I może coś polecić


Wytapatalkowano

Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
nostrik
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 27.09.2017, 23:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Post autor: nostrik »

Hawk1985 pisze: 26.03.2021, 21:16 Czołem

Od lat mam problem ze spodniami cywilnymi, ale udało się znaleźć odpowiednie dżinsy i jest ok.

Szukam teraz wygodnych spodni motocyklowych, które nie będą zbyt ciasne w udach, lub zbyt szerokie w pasie.

Może ktoś spotkał się ktoś z spodniami tekstylnymi z dodatkiem strechu?
I może coś polecić


Wytapatalkowano

Czołem

W zeszłym roku kupiłem sobie dżiny od Krzysztofa Jarmuża. Kibicowałem mu w Dakarze i dowiedziałem się, że szyje moto-spodnie (marka - 115 moto). Kupiłem model Dakar. Używałem ich głównie do miasta, ale na wycieczki i nawet w teren też w nich trochę jeździłem. Są super. Nie podejrzewałem, że będą aż tak wygodne. Kevlarowe gatki (wpinane za zamek) trochę grzeją, ale bez przesady. Spodnie są ze streczem, dobrze leżą i fajnie dopasowują się do ciała i pozycji na moto. Krój mają raczej luźny, ale bez przesady. Wiadomo, to dżinsy, ale czuję się w nich bezpiecznie. Nie wyglądają na motocyklowe.
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 837
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Post autor: Hawk1985 »

nostrik pisze: 31.03.2021, 00:32 W zeszłym roku kupiłem sobie dżiny od Krzysztofa Jarmuża. Kibicowałem mu w Dakarze i dowiedziałem się, że szyje moto-spodnie (marka - 115 moto). Kupiłem model Dakar. Używałem ich głównie do miasta, ale na wycieczki i nawet w teren też w nich trochę jeździłem. Są super. Nie podejrzewałem, że będą aż tak wygodne. Kevlarowe gatki (wpinane za zamek) trochę grzeją, ale bez przesady. Spodnie są ze streczem, dobrze leżą i fajnie dopasowują się do ciała i pozycji na moto. Krój mają raczej luźny, ale bez przesady. Wiadomo, to dżinsy, ale czuję się w nich bezpiecznie. Nie wyglądają na motocyklowe.
Dzięki za poradę, jak będę miał możliwość to na pewno przymierze.
Bardziej jednak by mi zależało na spodniach tekstylnych (w sensie nie dżinsach), może ktoś kojarzy takowe.
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
kanuj
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 01.10.2013, 18:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Majdan Mętowski/Makoszka

Re: Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Post autor: kanuj »

Firma Tarbor z Lublina ja u nich szyłem na miarę spodnie.
https://www.tarbor.pl/251-produkt-bojow ... oro-1.html
mam je 7 lat i złego słowa nie powiem :)
https://www.tarbor.pl/
Ciut daleko od Ciebie ale może dało by się to ogarnąć przez internet.
Bywają na moto bazarach.
"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty"
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 837
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Post autor: Hawk1985 »

Dziś kupiłem sobie galoty https://115moto.com/sklep/jeansy-motocy ... ssic-blue/
Dzięki za polecenie, są bardzo wygodne, niczym cywilne.

Te były też świetne, jednak na mnie zbyt rurkowate https://115moto.com/sklep/jeansy-motocy ... moto-grey/
(dostępne szare, czarne i niebieskie)

Wytapatalkowano


Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
nostrik
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 27.09.2017, 23:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spodnie motocyklowe ze strechem - szerokie uda

Post autor: nostrik »

Cieszę się, że mogłem pomóc. Niech dobrze Ci służą i uprzyjemniają wycieczki :ok:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość